Коник-стрибунець• 28 января в 23:50

Коли я дивлюсь відео з 90х, у мене дивні відчуття.

Не знаю як навіть правильно це пояснити. Відео з 90х Американська версія. Наприклад: магазини, які були, магазини яких більше немає, вулиці, люди, які фільми тоді дивились і я таке враження що звітам… Це звучить смішно і дивно, але мене тягне туди, в конкретно цей час! Чого такі дивні відчуття в мене можуть бути?
Принцепесочка• 28 января в 23:51
Це спогади про молодість. Вони завжди приємні.
Телячі ніжноСті• 28 января в 23:52
Отак людей и потянуло. Насмотрелись сериалов американских и видосиков и уехали. Теперь плюются и говорят что Америка не та какой показывают в фильмах
автор Коник-стрибунець • 28 января в 23:52
Ответ дляПринцепесочка
Ні, мені зараз 28. Я добре 90ті не памʼятаю взагалі. Я ще була малою. А от саме американська версія це для мене просто щось з чимось… наче от хочу туди назад, а мене там і не було близько.
Ответ дляТелячі ніжноСті
А я не хочу зараз. Я хотіла б в конкретно 90. Я розумію це дивно, але таке наче я там була. Ну дивина.
Лупаю цю скелю• 28 января в 23:54
У мене не такі відчуття.
Слобожаночка• 28 января в 23:54
незабаром опівніч, давай автор, фантазуй....
автор Коник-стрибунець • 28 января в 23:56
Ответ дляСлобожаночка
А що моя тема має спільного з годиною? А я з Вами на «Ти»?
Лупаю цю скелю• 28 января в 23:57
Ответ дляКоник-стрибунець
Це просто захопленість певним відрізком часу.
Можливо, ви не всі картинки і фільми бачили - для розмаїття))
Пописанная парта• 28 января в 23:59
У мене таке, ностальгія за часом, у якому я не жила. Не знаю як пояснити, буває чую тогочасну музику чи бачу якесь фото/відео і аж до сліз.
Бідося• 29 января в 00:03
Ну, там хоть прокладки уже были и то хорошо))
Форс мажор• 29 января в 00:05
Люблю то время. Но правда, я вообще любое время люблю. В 1990 я влюбилась, вышла замуж… такие приятные воспоминания… очень люблю то время.
Куда ж без меня• 29 января в 00:05
Ответ дляКоник-стрибунець
Мне 38, обожаю пересматривать фильмы 90х с мужем, одежда, магазины, кафе и весь антураж…просто кайф) а какие естественные лица, волосы, мимика у людей) сейчас какие-то гуманоиды ботоксные кругом(
Коли мовчу- приємна жінка• 29 января в 00:07
ОО, а я ровно год назад ещё гуляла в Покровске. А сейчас это город которого нет. А вы за 90-е 🤣😥
Ашотакоя• 29 января в 00:08
Ответ дляКоник-стрибунець
Тіктоків надивились?
Мозговая пилочка• 29 января в 00:10
Ответ дляПринцепесочка
Мне 50, меня туда не тянет .
Банка з медом• 29 января в 00:11
Ответ дляКоник-стрибунець
А в мене таке, але 60ті роки. Це всі кінематограф😉
жар-птица Нюра• 29 января в 00:16
Кино это выдумка
Пацака-задирака• 29 января в 00:20
90-е довольно ужасные в моих воспоминаниях. Хуже только сейчас...
Наверное, жила бы в США, и воспоминания были бы другие, ностальгические.
220В• 29 января в 02:56
у меня тоже так, пгоому что там золотое время
какие тогда фильмы сняты, музыка, да все)
атмосфера