Зашла на 5минут• 01 февраля 2025

Желатин для укріплення волосся

Користь желатину:
1. Покращує стан суглобів і кісток – містить колаген, який зміцнює хрящі та сприяє зменшенню болю при остеоартриті.
2. Сприятливо впливає на шкіру, волосся та нігті – колаген сприяє зволоженню шкіри, покращує її еластичність та уповільнює старіння.
3. Покращує травлення – желатин містить гліцин, який допомагає роботі шлунково-кишкового тракту, сприяючи загоєнню слизової оболонки шлунка.
4. Підтримує здоров’я печінки – гліцин допомагає у процесах детоксикації організму.
5. Може покращувати сон – гліцин позитивно впливає на якість сну та знижує рівень стресу.
6. Сприяє відчуттю ситості – допомагає контролювати апетит, що корисно при схудненні.

Можливі ризики та протипоказання:
1. Алергічні реакції – у рідкісних випадках можливі алергії на желатин або його складові.
2. Навантаження на нирки – при надмірному вживанні може підвищувати рівень білка, що створює навантаження на нирки.
3. Ризик тромбозу – високий вміст білка може сприяти згущенню крові.
4. Закрепи – надмірне вживання може уповільнювати перистальтику кишечника.

Як правильно вживати?
• Добова норма – 5-10 г желатину (можна у вигляді холодцю, желе або додавати у напої).
• Найкраще засвоюється разом із вітаміном C (наприклад, у поєднанні з лимонним соком).

Якщо у вас є хронічні захворювання, краще проконсультуватися з лікарем перед регулярним вживанням желатину.
автор Зашла на 5минут • 01 февраля 2025
Сподобався пункт 2.
Перевіряли на собі?
Ядвига Юсьлегко• 01 февраля 2025
Не смішіть.
Це звичайний білок.
Краще рибу, м´ясо або творог їсти
автор Зашла на 5минут • 01 февраля 2025
Хтось пʼє дорогий колаген.
А хтось желатинові цукерки.
Пачка желатину та сік.
Результат є
Жена миллионера• 01 февраля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Хтось пʼє дорогий колаген.
А хтось желатинові цукерки.
Пачка желатину та сік.
Результат є
А кто-то по старинке холодец с хреном))
Вільний митець• 01 февраля 2025
Бред. Ваш желатин расщепится организмом на аминикослоты точно так же, как и обычная пища. Никакие добавки коллагена на много денег не лечат суставы, не омолаживают кожу и пользу приносят только кошелькам продавцов.