Швидкоруч• 03 февраля 2025
Хто не захотів ту тисячу від ЗЕ
Напишіть чому?
Голова колгоспу• 03 февраля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Вони відповідають, бо пройшли правову експертизу
Яким законом регулюється розкриття банківської таємниці? Ви ж в школі навчались, обізнана. Підскажіть.
Топтунша• 03 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Корпорация
Женщины - это крепостные ( пока еще ) , а мужчины уже давно рабы.
Пацелуйнитуда• 03 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Закон України ’Про банки і банківську діяльність’. Підказка: стаття 62.
Читайте не тільки Порадницю)
Голова колгоспу• 03 февраля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Читайте не тільки Порадницю)
Всі пункти статті - на запит. Як формується запит? Має бути підозра. З чого б когось перевіряти, якщо не має підстав. Тому що це відстежує сам банк і сам надає данні. А потім вже запит.
Пацелуйнитуда• 03 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Ви дійсно в школі не вчилися чи по життю трохи тупенька. Звичайно, на запит. І цей Запит має право надіслати всі, хто там зазначений - від податкової та виконавчої до СБУ.
Але ж по законам вашого болота, банківська таємниця розкривається або за згодою, або за рішенням суду. Чи вже ні? Ви напевно пенсійного віку?)
все по ГОСТу!• 03 февраля 2025
Ответ дляМати тріля
Кстати, снизилась активность Мани и Нафани на форуме, достигла критического минимума. Неужели это связано с сокращением финансирования?
А вы на ладе