Швидкоруч• 03 февраля в 21:49

Хто не захотів ту тисячу від ЗЕ

Напишіть чому?
ФсеСама• 03 февраля в 22:35
Не нуждаюсь
Голова колгоспу• 03 февраля в 22:35
Ответ дляПацелуйнитуда
Вони відповідають, бо пройшли правову експертизу
Яким законом регулюється розкриття банківської таємниці? Ви ж в школі навчались, обізнана. Підскажіть.
Топтунша• 03 февраля в 22:37
Ответ дляГолова колгоспу
Корпорация
Женщины - это крепостные ( пока еще ) , а мужчины уже давно рабы.
Пацелуйнитуда• 03 февраля в 22:39
Ответ дляГолова колгоспу
Закон України ’Про банки і банківську діяльність’. Підказка: стаття 62.
Читайте не тільки Порадницю)
_Юта_• 03 февраля в 22:48
Никаких кешбеков, никаких тысяч
Хотели бы просто раздать немножко денежек— кинули на карты. А тут кучу хрени подпиши, карту открой… значит, будут грабить. И если я пока не понимаю, как, так только от недостатка информации
Всім шампаньського• 03 февраля в 22:52
не хочу и всё
Голова колгоспу• 03 февраля в 22:58
Ответ дляПацелуйнитуда
Читайте не тільки Порадницю)
Всі пункти статті - на запит. Як формується запит? Має бути підозра. З чого б когось перевіряти, якщо не має підстав. Тому що це відстежує сам банк і сам надає данні. А потім вже запит.
Пацелуйнитуда• 03 февраля в 23:08
Ответ дляГолова колгоспу
Ви дійсно в школі не вчилися чи по життю трохи тупенька. Звичайно, на запит. І цей Запит має право надіслати всі, хто там зазначений - від податкової та виконавчої до СБУ.
Але ж по законам вашого болота, банківська таємниця розкривається або за згодою, або за рішенням суду. Чи вже ні? Ви напевно пенсійного віку?)
все по ГОСТу!• 03 февраля в 23:23
Ответ дляМати тріля
Кстати, снизилась активность Мани и Нафани на форуме, достигла критического минимума. Неужели это связано с сокращением финансирования?
А вы на ладе
Мороженная курица• 04 февраля в 08:04
Брезгую.