Джинци на Флісі• 04 февраля в 12:53
Порадьте пігулку для спокою
Маю зустрітися з дуже неприємною мені людиною. Хочу при цьому бути мега спокійною, але з ясним розумом.
Порадьте будь ласка щось дійсно дієве
Мая твая не панимать• 04 февраля в 13:01
Підготуйтеся: зробіть те, що вас заспокоює: я би виспалася, прийняла ванну і медітувала би, ще би спортом по займалася, бо я потім щаслива і спокійна і поїла би добре🫶🧸🫶
Пацелуйнитуда• 04 февраля в 13:03
Про коньячок вам вірно сказали. Тільки доза має бути невелика.
Просто каралева• 04 февраля в 13:03
Ответ дляПацелуйнитуда
Ще можна горілки і тоді вже автор стане неприємною))
Мадам Подлинник• 04 февраля в 13:11
Ответ дляПацелуйнитуда
Я буйна стаю від спіртного))) тобто, не заспокіює,а робить більш чутливою до сприйняття всього.і в принципі, після алкоголю в дозі 50-70 грамів спокійних не бачила. Бачу навпаки, що взбудоражені.
Джинци на Флісі
• 04 февраля в 14:46
Ответ дляПацелуйнитуда
Я не вживаю алкоголь)
Джинци на Флісі
• 04 февраля в 14:47
Ответ дляМая твая не панимать
Тут потрібно точно щось стороннє. Бо там будуть маніпуляції, шантаж, погрози. Я можу емоційно відреагувати. А це не потрібно робити
Пацелуйнитуда• 04 февраля в 16:32
Ответ дляДжинци на Флісі
Я не вживаю алкоголь)
Тоді прийміть корвалмент чи щось подібне.
Просто каралева• 04 февраля в 17:10
Ответ дляДжинци на Флісі
Я не вживаю алкоголь)
Значить, у вас буде ще багато неприємних людей)
Мая твая не панимать• 05 февраля в 10:15
Ответ дляДжинци на Флісі
А навіщо вам на це наражатися?