Україна знищує НПЗ рф, щоб її економіка зазнала краху. Дві третини з 30 великих заводів атаковано за місяць, – WELT.
Ну явно ж не без підтримки сша і їхніх супутників.
❗️росія готова до переговорів з Зеленським, хоч він не легітимний, – кремль.
Ось вам і гарантії
Україна буде «хорошим місцем» для проектів нерухомості: Трамп сказав про це Зеленському.
WSJ вказує, що президент США особливо виділив Одесу.
Ось вам і гарантії
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Если Газу стереть вместе со всеми жителями и построить там что то новое- это будет лучше и безопасней для Израиля, чем то, что там сейчас
Вирішили б проблему, аде ж ні. Вони вже 70 р стишують конфлікт, а не розвʼязують його, в Америці навіть є інститут чи організація ’ ’невирішених конфліктів’ , їм так дешевше завжди було
Техноложка• 05 февраля 2025
Ответ дляDaria0000
США прям мріє взяти до себе під крило країну у станіі війни 🤣🤣
Ага, они все отсталые страны третьего мира берут себе под крыло. Вспомните Афган, Ирак. Высосут ископаемые дочиста, газ сланцевый задуют, засрут природу на полстраны, им же пофиг. И улетят.
Ответ длявсем надо
Недавно какой то политолог на ютьюбе говорил что Трамп хочет на месте сектора Газа построить курорт типа Лас Вегаса. Мол там уже и так все разрушено а место у моря и его можно превратить в курорт.
Нехай перетворюють, бо єбіпет з турціями рашистами зайнятий
Техноложка• 05 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Страшилки з боліт
Ой, ну конечно, все, что без розовых очков - это с болот. 😁
Ответ дляdorik
Я не знаю, я взагалі думала,що це викиди заводів. Але так, там на дахах багатоповерхових будинків труби . Хоч у подруги централізоване опалення. Смог страшенний, ввечері схоже на туман
Там давня проблема малих отоплюючих засобів
Коли в Ес боролися з атомною енергетикою, це теж піднімали.
Техноложка• 05 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ну де в Ірані газ сланцевий задували чи в Афганістані природу засрали?
Вы сначала погуглите, чем Иран отличается от Ирака, а потом расскажу.
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
просто будем сырьевым придатком, к сожалению
І що в цьому поганого, якщо люди будуть мати роботу, будуть надходити інвестиції, будуть якісь гарантії безпеки? Погане бачу тільки одне -наші корупціонери можуть те все знов собі до кишень пхати.
Ответ дляРеалістка
Минуточку, а воюем тогда за что сейчас? Если нет ничего плохого в том, что бы быть придатком другой страны. Или Вы считаете, что приедут «добрые американцы» и будут тут уважать и почитать простых людей?
Ответ дляlilu1990
Убивали і колонізували іспанські конкістадори. Ви історію трошки перечитайте
Якраз з історією в мене все добре
Хто був колонізатором - тільки іспанці ?
Точно-точно ? Про 19 століття ви забули ?
Щось знаєте про дорогу сліз ?
А про навмисне зараження хворобами ?
А Ендрю Джексон теж був іспанець ?
А про генералів Скотта і Вулла щось знаєте ?
Вас ще чекає багато нових відкриттів в житті
Взагалі то американці цей геноцид признали
Щось знаєте про дорогу сліз ?
А про навмисне зараження хворобами ?
А Ендрю Джексон теж був іспанець ?
_Твоя_подруга• 05 февраля 2025
Ответ дляIshoy
Никто никого не уважает и не почитает. В принципе.
Но при таком варианте здесь будет работа. А это необходимое условие для выживания страны и нации
Ответ дляIshoy
Нет, не разобрались. Индейцев убивали те, кто потом стал «американцами». Не понятно почему Вы пытаетесь это отрицать
Ну так само і про путіна можна написати: кгб вонюче брехливе підле кубло, яке убило і закатувало кучу народу. Ви точно вірите путіну?
Ответ дляIshoy
Вся ваша риторика -болотна, і ’придаток’ і зверхнє ставлення до американців. Авжеж я не думаю, що вони тут поводитимуться як ’братський народ’.