Вакцениро Вона• 05 февраля 2025
Пропали нотатки на айфон
Пропали усі нотатки на айфон. Додаток виглядає ось так. Нові не дає створити… хто стикався? Як вирішити?
Знову Я• 05 февраля 2025
Автор, нам с вами надо смартфоны зарядить)))
По теме не знаю, возможно у вас синхронизация между гаджетами и вы ее отключили?
Самая СоветЧиваЯ• 05 февраля 2025
Оновити ios, оновити Нотатки, перезавантажити телефон.. що з цього пробували?
Вакцениро Вона
• 05 февраля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Нотатки оновлені, телефон перезавантажений. Лише айос не оновлений
Самая СоветЧиваЯ• 05 февраля 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Телефон може глючити якщо система не оновлена..
А ще можна спробувати екстрене перезавантаження, воно деякі помилки прибирає. Це коли тицяєш кнопку гучність + потім одразу після неї гучність - , а потім затискаєш і тримаєш кнопку вимикання поки телефон не вимкнеться і знов не покаже яблуко вмикаючись.
Вакцениро Вона
• 05 февраля 2025
Ответ дляЗнову Я
😂🤝
Вакцениро Вона
• 05 февраля 2025
Ответ дляЗнову Я
Що означає синхронізація між гаджетами в цьому контексті?)
Вакцениро Вона
• 05 февраля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Спробувала щойно екстрене - не допомогло, на жаль(
Не оновлювала дуже давно айос і така штука вперше… хоч дивно, адже в параметрах пише, що нотатки несуть декілька сотень мб, тобто за логікою, нотатки десь та є.
В будь якому випадку дякую за поради!