Миловидна леді• 11 февраля в 12:20
Санаторій або реабілітація після інсульту для мами
Порадьте де ваші батьки проходили реабілітацію після інсульту: лікування, масажі, зарядка? Цікавить Київ та обл., можливо і інші міста.
Свекруховна• 11 февраля в 12:23
А які наслідки інсульту у вашої мами? Що постраждало ? В залежності від цього і реабілітація підбирається
Миловидна леді
• 11 февраля в 12:26
Мама погано ходить, в квартирі може ходити, сама себе обслуговує, а на вулиці сама не ходить, може впасти
Свекруховна• 11 февраля в 12:35
У Києві я знаю лише інсультний центр у клініці оберіг . Але там дорого, ймовірніше за все
У батька був інсульт у 2022 у Дніпрі. Реабілітація у нього була у клініці Геліос, лежав там 3 тижні. Але він ходячий був, у нього мозок постраждав - памʼять, мовлення, письмо, математика
Anna_anna21• 11 февраля в 12:43
18 лікарня. Там гарні спеціалісти. Також обласна лікарня. Самі пройшли це в жовтні з татом.
Миловидна леді
• 11 февраля в 12:55
Ответ дляAnna_anna21
скільки коштувала реабілітація?
Рожайтретьего• 11 февраля в 13:03
Раніше чула гарні відгуки про санаторій Ірпінь, (в м. Ірпінь) там саме післяопераційні хворі були. Як зараз - поцікавтеся.
Дело было давно• 11 февраля в 13:07
Ответ дляSo_so
Люди обычно снимают жильё рядом и проходят реабилитацию.
Обычно кто вам это сказал??