Радостина• 11 февраля 2025
Мубуть подруга вже не подруга. Переїхала в США і перестала писати
Кожного вечора переписувались
А через 2 роки як відрубило
Понятно шо не цікаво їй вже
В неї там нові подруги
А через 2 роки як відрубило
Понятно шо не цікаво їй вже
В неї там нові подруги
Однозначная• 11 февраля 2025
Ответ дляЧукИГеки
за 8 лет не адаптировались? а кем рабортают? тут тема была недавно что люди наооборот не хотят ехать в украину и боятся что трамп их отправит
Ні, не адаптувалась. Прибирає квартири. Мої сусіди теж повернулися, не прижилися там, особливо діти.
Сокодавка ще та• 11 февраля 2025
Ответ дляОднозначная
От про дітей дивно. Їм легко адаптуватися зазвичай
Однозначная• 11 февраля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Плачуть, хочуть додому. Тут друзі в дворі, друзі в школі, дуже сумують. Мама розказувала, що годину машиною їдуть в школу, дуже великі відстані. Всі вже змучились, і чекають закінчення війни, щоб повернутися.
Пьяная вишня• 11 февраля 2025
Хрен с ними с подругами, сегодня одна завтра другая
А вот когда родственники из других стран как страусы голову в песок, и моя хата с краю, вот это грустно.. Появились только спустя почти 3 года, когда узнали, что я полмира объездила уже, и вернулась домой. Послала всех к чертям
Khmelnichanka• 11 февраля 2025
Різні часові пояси.
Ну і переписуватись щодня - це теж на любителя…
Подруга прямо зовсім зникла з горизонту?
Хочу в БАНю• 11 февраля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Они беспокоятся о своем комфорте, не хотят, чтобы вы их хоть чем-то напрягали. Совершенно обыденно, к сожалению. И ведь не понимают, неблагодарные, что мы их тут изо всех сил защищаем.
Рожки-да-ножки• 11 февраля 2025
Ну то ж ясно, що немає про що говорити.
Ні вам не цікаві іі проблеми, ні ій не цікаві ваші
Чого ці теми періодично виникають ще в якомусь звинувачувальному тоні. Ніби у вас взагалі ніякого розуміння ситуаціі, одні лише очікування
Хомо_сапиенс• 11 февраля 2025
Вы принимаете это персонально, поэтому и обижаетесь. Просто расстояние и отсутствие общих интересов плюс разный часовой пояс. Дружба не может быть на одном и том же уровне всю жизнь. Даже когда у кого-то дети рождаются может общение временно прекратиться. У нас тоже почти со всеми друзьями сошло общение на нет, но когда одни позвонили и попросили помочь с переездом с радостью помогли, и жилье и работу нашли и близкое общение возобновилось. Уверена если когда-нибудь доведется жить в одном городе или хотя бы стране то опять будем близкими друзьями.
Хомо_сапиенс• 11 февраля 2025
И да если общение стало не таким частым это не значит что вы прекратили быть друзьями. Я всегда прийду на помощь к моим друзьям даже если мы и переписываемся сейчас несколько раз в год. Советую почитать книгу The Let Them Theory, многое станет на свои места и обид не будет.
Сокодавка ще та• 11 февраля 2025
Ответ дляОднозначная
8 років плачуть ? За 8 років вже давним давно всі друзі із двору пораз´їхалися.
Сокодавка ще та• 11 февраля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Я ось дуже багато чула, коли приймають отак родичів, а вони потім на голову сідають. Спочатку ’ми у тебе пару місяців, поки роботу не знайдемо’, а потім пару місяців переходить і пару років. Я категорично такого не хотіла б, навіщо мені сторонні люди в хаті? Та і взагалі це всі такі хороші , лише на форумах, ніхто б не захотів жити і забезпечувати якихось дальніх родичів. Я розумію тількі батьків та рідних брата/ сестру. Усі інші - допомогти , але точно не жити зі мною. Я не уявляю, якби с так до когось як сніг на голову натє любіть. В 2014 році переїхали з Донецька, 20 днів жили у друзів, активно шукали житло і вже рівно на 21 переїхали і томені було незручно і некомфортно(і це я ще мовчу про те що тоді ’донецьким’ не хотіли здавати). А тут місяцями сидять на шиї, ну таке собі задоволення. Але на словах ми усі хороші звичайно) але не всі чесні )
Пьяная вишня• 12 февраля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Ну я бы точно не поехала к ним на шею
Я бы точно так как вы не терпела никого у себя дома. Можно по разному помощь предложить
Мне хватило бы их хотя бы вопроса´ как я вообще´, ´ может помощь нужна´
Но они просто все зарылись
И слава Богу. Показали свою сущность, выводы сделаны
Но они просто все зарылись
Сокодавка ще та• 12 февраля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Ну я бы точно не поехала к ним на шею
Но они просто все зарылись
Так а що люди можуть вас запропонувати? Окрім спитати ’як ти?’ Роботу? Гроші? Житло? К якщо всього цього немає, як їм ще допомогти? Я кажу з власного досвіду. Я допомогла багато чим, не буду перераховувати, але люди приїхали на все готове. Просто на все . Все було організовано для них ще до їх приїзду. І після цього ще не могла їх із шиї скинути протягом півроку так точно. Тому наступного разу я дуже добре зважу свої сили чи зможу я надати щось більше окрім ’як ти?’
Однозначная• 12 февраля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Вони 3 роки там, то подруга 8 років. Діти з двору не пороз´їхалися, пару сімей тільки виїхало, більшість залишилась.