Chaterbox• Изменено 13 февраля 2025

А що стало з першими красунями з вашому класі?

Питання в темі.
Всі ми пам´ятаємо тих самих популярних і ,краще за всіх одягнутих дівчат, в школі, які користувалися великим попитом у чоловіків, або так себе позіціонували. Що стало з вашими? Почну зі своїх:
1) дуже пишалася вона своїми успіхами в математиці. Тато купив на 20 років їй нову машину з салону...ну так вона на ній і їздить вже 17 років. Працює в бюджетний сфері за 5 копійок. Заміжня достатньо вдало, але грошей в родині особливо немає. Є дитина
2) найвродливіша дівчина у нашій школі. Її мама витрачала всі кошти на одяг та салони, щоб дівчинка була самою стильною і красивою. Ми всі заздрили її салонам і дорогим телефонам)
Ще до 20 років у неї було більше 100 полових партнерів ( вона сама цим хизувалася). Працювала звичайним адміністратором на ресепшен. Зараз на виплатах в Німеччині. Розлучена, з дитиною
Ps: забігаючи наперед, автор була просто симпатичною, але амбітною дівчинкою. Не мала багатих батьків. Ніхто її не балував, бо можливості не було. Є кар´єра в міжнародній компанії, нормальна зарплата. Квартиру купила в столиці. Більше 40 країн відвідала по роботі. Говорить 2 іноземними мовами вільно. Заміжня вдало.
А що стало з вашими першими красунями?
автор Chaterbox • 13 февраля 2025
Ответ дляКоролеВешна
Я сама психолог и вижу вас насквозь.
Вам полегчало? )
Тоді Ви просто профнепригодні. Видно, що реалізовані жінки вам неприємні. У Вас у самої купа комплексів, начитана ви наша. Покиньте, будь ласка, мою тему
Щось не спиться• 13 февраля 2025
А наші дівчата так і залишились красунями. Особисте життя всіх помотало по своєму, але за собою всі ті красуні вміють доглядати.
Неваляшкина• 13 февраля 2025
Ответ дляChaterbox
Красуня по зальоту з водієм таксі? Як таке можливо?((
той випадок ,коли син багатих батьків і невеликий бізнесмен для душі таксував ))) спочатку відмовився від дитини ,але потім в них все добре
Блакитне небо• 13 февраля 2025
Ответ дляChaterbox
Можете плюватися ядом, скільки заманеться. Ну я не приволокла чоловіка в квартиру до батьків, не народила їм на голову дітей і не живу, слава Богу, в тій самій квартирі 35 років, як добра третина дівчат. І це Київ, де можливостей до війни було маса
У вас реально куча комплексов и загонов. И плюетесь ядом тут только вы. Странно, что взрослой женщине есть дело до того, кто кого куда привел и кому кого родил
автор Chaterbox • 13 февраля 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
У нас была не одна красивая девочка.
Одна из них завоевала титул мисс Киева1990,на следующий год после окончания школы.Лет 15 назад была кандидатом философских наук,и преподавала релігієзнавство в Шевченка.Затеи потерялись мы.
Остальные по разному.Ателье пошивочное,парикмахерская своя,просто наемные работники.Кроме одной все вышли замуж.Ничего особенного,живут своей жизнью.
Знайшла її в інтернеті. Цікава. І розумна)
Аноним с кешбеком• 13 февраля 2025
Ответ дляChaterbox
Ні. Просто була зустріч однокласників і якось час розставив все на свої місця. Не бачилися більше 15 років. Всі так змінилися(( і красуні взагалі уже не красуні...якісь тьотки опухші(
Дайте-ка угадаю: и теперь вы на их фоне просто вау! Точно? Это вы подразумевали, говоря, что время расставило все на свои места?
КоролеВешна• 13 февраля 2025
Ответ дляChaterbox
Наоборот. Как и я живу в окружении тех, кто растет и достигает, при этом восхищается успехами других. Поэтому и пытаюсь вытащить вас из омута, в коий вы себя вогнали.
Я не вижу чего достигли вы, так как вы подробно описали жизнь тех, кому завидуете много лет, и ваша элементарная зависть сквозит в каждой вашей строке и вас пожирает. А ведь могли достичь много чего, если бы не искали негатив в других. Тему почитаю и может еще попишу и без вашего позволения. Вы - конечно не редкий экземпляр, поднимающий себе самооценку за счет тех, кто не перерос себя, но мало кто знает такие излишние подробности как вы других. И а это же и не психолог, а психоаналитик вам должен помогать, почему следите за людьми, а может и психиатр. Пишите еще.....
Щось не спиться• 13 февраля 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
я в шоке, что кто-то настолько следит за одноклассниками)
Вы даже не допускает мысли, что люди могут общаться после окончания школы?))
Эта_Шикарна)• 13 февраля 2025
Одна красуня після закінчення університету виїхала в Китай, там випадково пройшла кастинг на роль у фільмі і стала досить таки популярною акторкою в Азії. Навіть відому азіатську кінопремію отримала і знялася в багатьох фільмах. Словʼянська врода прийшлася до смаку китайцям. Та і взагалі, не знаю поганих історій з гарними дівчатами, хто був дійсно і гарний і не дурний. А не тільки шмотки і популярність за рахунок розпущеності.
КоролеВешна• 13 февраля 2025
Ответ дляЩось не спиться
Многие общаются, но мало кто бежит создавать темы с таким противопоставление как автор. Да и вы реально помните такие же подробности, что обозначила она даже в теле поста?
автор Chaterbox • 13 февраля 2025
Всім дякую за відповідь. Більше відписуватися в темі не планую. Але можете всі ще тут одна одну покусати для релаксу і задоволення. Всім пока!) Мене чекає шампанське і устриці)
Контрольница• 13 февраля 2025
Аліна Паш була найкрасивішою в школі, «зіркою». Але це вже пізніше трохи. А за моїх часів була така Віка. Голубоока блондинка. Зірка школи.
Дуже гарно одягалася, все місто її знало, купа кавалерів.
Їй 39 років, живе закордоном. Дітей наче нема. Гарна як і була. В жодній соц мережі її немає (оце дуже дивно). Ні фб, ні інстаграм. Бачила на фото в її друзів кілька разів. Ну красуня..
Колупалочка• 13 февраля 2025
Ответ дляChaterbox
Ха-ха-ха))) сльози й соплі то не устриці,якщо шо)))
Королева ганделику• 13 февраля 2025
Ответ дляБлакитне небо
Ай да молодец, автор!
Это ж надо быть такой зависливой жарой! 17 лет ей покоя не даёт, что кто-то по салонам ходил, а у кого-то успехи в математике(((
Королева ганделику• 13 февраля 2025
Ответ дляChaterbox
А что это ’на свои места’, в вашем понимании?
Типа на их месте должны были быть вы?
Контрольница• 13 февраля 2025
Ответ дляChaterbox
Тут мали бути відповіді, що всі красотки невдахи і стали страшними?
Бляха.. мушу вас розчарувати, але таких прикладів не знаю)
Гарна жінка розуміє що краса це козир, і ніхто не хоче здаватися)))
Кофр для ноги• 13 февраля 2025
Ответ дляChaterbox
Ну от погодьтеся, що просто дивно, що людина прос**ла можливості з такою зовнішністю. Дивно. От і все
Ну а что она могла сделать со своей внешностью ? Обычно это просто бонус и ни что больше .
КоролеВешна• 13 февраля 2025

авторица дописала о себе в теле поста оказывается. Может и это правда, и умница, если так, но откуда время узнавать и помнить о других при такой загрузке по карьере и счастливой семейной жизни?
Вы все равно прочтете, вот и подумайте о наших комментариях к вашей теме. Научитесь жить своей жизнью, не оказывая никому, а то однажды сорветесь и будет больно.
Щось не спиться• 13 февраля 2025
Ответ дляКоролеВешна
Я многого не помню, если откровенно то даже имена некоторых одноклассников не помню, но это те серые мышки, которые не отсвечивали. А вот более яркие персонажи чаще на виду в тех же соц.сетях
Сухогруз• 13 февраля 2025
умерла рано. в 35 от онкологии. красавицей так и осталась в наших мыслях
Синди Кроуфорд• 13 февраля 2025
Не знаю, у нас как-то не было именно таких, как вы описываете. чтобы прям первая красавица и все штабелями вокруг...
Многие после школы поуезжали кто в Германию, кто в Америку, кто в Израиль, не знаю что и как у них..
Пишу каліграфічно• 13 февраля 2025
Ответ дляChaterbox
якщо 40 країн вибачте це дно розвитку
Плакулька• 13 февраля 2025
Ответ дляChaterbox
А прізвище дівоче українське(( виходить, зрадила своє походження за гроші...
Мама русская , Крым, папа -украинец. Муж первый -русский. О каком происхождении речь?
Пишу каліграфічно• 13 февраля 2025
Ответ дляChaterbox
вот и постучали снизу
Контрольница• 13 февраля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Перша красуня зараз важить близько 90 кг, дітей народила пізно. Працювала в медицині. Купили вони з чоловіком квартиру в місті якого вже нема. Вона зараз в німеччині.
ЇЇ подруга, красуня №2. Вага 80+ кг. Вийшла заміж за богатого чувака що на 12 років її старше. 2 гарних діточок, але чоловік наркоман. Вона працює продавцем. Квартира добрачна чоловіка.
Перша хохотушка класу. Була в школі повненька, зараз сама худенька, незважаючи на те що сама низенька. Народила 3-х діточок. Ніколи не працювала. Купили з чоловіком квартиру.
Я в школі гидке каченя. Зараз 75 кг. 2 діточок від 2 браків. Карьера, бізнес. Одна з тих 3 хто з провінції втримався в облцентрі.
Так смішно що ви вагу приплели)
Аж на 5 кг ви легша за красунь)
Я нааіть не знаю хто з «красунь» скільки важить))
Ви як вирахували?
Плакулька• 13 февраля 2025
Ответ дляКопуша
Моя ’подружка детства’ с рашисткой ’Королёвой’ училась вместе, ей даже стыдно об этом вспоминать
Мне никак. На момент вторжения она почти 20 лет там прожила, сделала карьеру , семья из Украины уехала . Вы бы бросили?
Копуша• 13 февраля 2025
Ответ дляПлакулька
Я при чем?
Колупалочка• 13 февраля 2025
Ответ дляКоролеВешна

Я более того скажу, амбитным даже в школе не до того, на что чьи-то родители тратят деньги, кто с кем спит и т.д.
Автор была завистливая и осталась ею. И однажды эта зависть ее сожрёт, ведь всегда есть тот кто больше-выше-сильнее
Ласунка• 13 февраля 2025
Автор хотела послушать сказки наподобие своей? Хотела истории про спившихся и нуждающихся красавиц и богатых-успешных-счастливых страшилищ?
Колупалочка• 13 февраля 2025
Ответ дляКонтрольница
Так смішно що ви вагу приплели)
Аж на 5 кг ви легша за красунь)
Ви як вирахували?
Як-як, принесла ваги на зустріч і поставила на вході)))