Без образів• 16 февраля в 14:42

Чому чим далі тим все важче жити з батьками?

Брат до 30 років прожив з батьками, пішов на зйом, і тепер я з ними 1 на 1. Через це стараюсь бути вдома якомога рідше, але в неділю ми стабільно всі вдома разом, і наче нічого такого немає, але відчувається якась напруга. Всі ці питання А чому ти не доїла? Куди йдеш? В тебе така сукня коротка, прямо аж занадто, з такою фігурою не носять такі речі? Немає просто вільного простору, коли ще сама вдома, то розслабляюсь , як всі разом, то хочеться втекти й побути на самоті
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 февраля в 14:42
мужа туда приведите)
Топтунша• 16 февраля в 14:43
а вам сколько годиков?
Пенек Возмездия• 16 февраля в 14:43
Тому, що ви не може сепаруватись до кінця, це як молочний зуб, який не випав і тримається на ниточці
автор Без образів • 16 февраля в 14:43
Ответ дляТоптунша
а вам сколько годиков?
GaleTTa• 16 февраля в 14:44
Ну а чего вы дома сидите в воскресенье? Я своего малого тоже достаю если он пенсионерничает, пусть пропукается хоть сходит с друзьями куда-то 😂
Вся в кредитах• 16 февраля в 14:44
кому как, мы отлично взаимодействуем
автор Без образів • 16 февраля в 14:45
Ответ дляПенек Возмездия
В мене робота недалеко від дому, і якщо я буду знімати квартиру, з моєї зп буде лишатись лише на їжу, так я можу трохи щось відкласти
Рубаю олівлє• 16 февраля в 14:45
Ответ дляБез образів
есть такие родители, которые не понимают и никогда не поймут что вы взрослая. Сепарироваться нужно самой, вы рискуете остаться одинокой и несчастной.
Тану на сонці• 16 февраля в 14:45
Ответ дляПенек Возмездия
При чем тут сепарация, если родители каждый день лезут с вопросами? Или она их на три буквы должна послать?
Lilian-nochka• 16 февраля в 14:45
Жесть...могли б с братом давно свалить и снимать однушку
Диверсификация• 16 февраля в 14:46
Ответ дляБез образів
Так на вільні хліба і на зйом
Вся в кредитах• 16 февраля в 14:46
а по теме - раз вам хочется бежать - бегите!
автор Без образів • 16 февраля в 14:46
Ответ дляGaleTTa
Я коли збираюсь кудись, то починається...що в хаті не прибрано як слід, що не господиня. І мама особливо каже Це така необхідність кудись їхати гроші витрачати?
Соображалочка• 16 февраля в 14:46
Ответ дляБез образів
Але ви будете жити за вашими правилами і дома відчувати себе спокійно. Хіба це мало?
автор Без образів • 16 февраля в 14:46
Ответ дляLilian-nochka
Брат знайшов собі дівчину, з ними не житиму
Диверсификация• 16 февраля в 14:47
Ответ дляРубаю олівлє
Взрослые живут отдельно
GaleTTa• 16 февраля в 14:47
Ответ дляБез образів
Ну вы же взрослая женщина, я думаю вы уже прекрасно понимаете что не должны жить с родителями.
Тану на сонці• 16 февраля в 14:47
Ответ дляБез образів
Не слушайте их, делайте то , что считаете нужным, а с братом не вариант снимать квартиру?
автор Без образів • 16 февраля в 14:47
Ответ дляСоображалочка
Я хотіла б пожити окремо, але як тільки мова про це йде, мама починає ображатись , тиск скаче туди сюди
Коко На Страже• 16 февраля в 14:47
ну то живіть окремо і проблеми не буде. Батьків не зміниш. Я, доречі, своїх поховала в 21 і в 24 роки. Тому, радійте, що ваші живі
Заздрість то погано• 16 февраля в 14:48
Ответ дляБез образів
Вам тільки знімати окремо. Навіть якщо лишиться тільки на їжу.
Бо зненавидів один одного з батьками
Соображалочка• 16 февраля в 14:48
Ответ дляБез образів
Вам 24_-ви доросла і це не привід для образи
автор Без образів • 16 февраля в 14:48
Ответ дляЗаздрість то погано
Бо зненавидів один одного з батьками
Раніше як брат був з нами, то такого не було, вони більше до нього чіплялись , тепер на мене переключились
Пенек Возмездия• 16 февраля в 14:49
Ответ дляТану на сонці
Якщо несамостійна-то значить хай терпить, а якщо сепарувалась-живи окремо
Коко На Страже• 16 февраля в 14:49
Ответ дляБез образів
поскаче тиск да і все. Бо так до старості будете з ними жити
Млинець Мій• 16 февраля в 14:49
Если не уйти от родителей, то будет такое: хочу подарок от Санты (Виталик, 40 годиков)
Пенек Возмездия• 16 февраля в 14:50
Ответ дляБез образів
Поскаче і перестане, так і скажіть, що вам вигідно жити з батьками
Тану на сонці• 16 февраля в 14:51
Ответ дляПенек Возмездия
А если у нее не хватает денег снять отдельно жилье?
МинерАлочка• 16 февраля в 14:51
Ответ дляБез образів
ну, ха скаче, мама маніпулює
автор Без образів • 16 февраля в 14:51
То я кожного дня працюю, додому приходжу тільки ввечері, після 21 00, батьки в той час вже збираються лягати спати, і мене так то ніхто не зачіпає, а от в вихідний день то да звичайно