пу_пугренчик• 17 февраля 2025
Померла тітка. Ступінь родства
Нещодавно померла тітка. Заповіту не було. З спадщини невеличка хатка і пай.
В тітки була сестра і племінниця дочка сестри. Якщо вступати буде ця племінниця за матір (по праву представлення) яка це ступінь родства? Друга, третя? Великий податок на оцінку? 10 відс? Хочу прикинути чи є сенс((
пу_пугренчик
• 17 февраля 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Візьміть консультацію в нотаріуса.
Була сьогодні. Вона мені і сказала чи є сенс, там жеж 10 відс. Ось я і замислилась
Невгамовна Бу• 17 февраля 2025
Що ж там за племінниця, що тітка за життя навіть старої хати не захотіла заповісти))
пу_пугренчик
• 17 февраля 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Вам ніхто не заповів чи шо?
Юлия250694• 17 февраля 2025
Якщо відмовиться сестра, то може вступити племінніця. Це друга ступінь родства. Або якщо через пів року не буде звернення від цієї сестри на спадщину, то теж можна вступати. В мене схожа ситуація. У мами померла сестра, моя тітка. Мама вступала. За квартиру, банк та землю 1.5 паї здається 25 тис.гривень
Вся в кредитах• 17 февраля 2025
Є тільки два ступеня спорідненості, якщо мова про оподаткування. І там не діє правило представлення.
пу_пугренчик
• 17 февраля 2025
Ответ дляЮлия250694
Сестри нема, дописала. Померла
Вся в кредитах• 17 февраля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Так, 5 податок і 5 військовий збір
пу_пугренчик
• 17 февраля 2025
Ответ дляВся в кредитах
Так, 5 податок і 5 військовий збір
О йо. В державного чи в приватного, немає різниці по грошам?
Невгамовна Бу• 17 февраля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Вам ніхто не заповів чи шо?
Не я тут теми створюю
Юлия250694• 17 февраля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Сестри нема, дописала. Померла
В цієї тітки не має дітей, чоловіка? Ви тільки після сестри?
Вся в кредитах• 17 февраля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Це податки. До чого тут нотаріус
пу_пугренчик
• 17 февраля 2025
Ответ дляЮлия250694
Не має. Тільки я
пу_пугренчик
• 17 февраля 2025
Ответ дляВся в кредитах
Це податки. До чого тут нотаріус
Дякую дуже. Я нічого тут не розумію, тому й написала
Юлия250694• 17 февраля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Не має. Тільки я
Так вступайте у спадщину на землю та на паї. Ви будите платити тільки за переоформлення документів. Про які відсотки мова? У державного нотаріуса трішки дешевше це коштує але там черги.
пу_пугренчик
• 17 февраля 2025
Ответ дляЮлия250694
А як оцінка була, оцінку хто робив, нотаріус?
Юлия250694• 17 февраля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Та не було оцвнки взагалі. Ви переоформлюєте хату на себе це коштує грошей також і земля. Документи на землю вартують дорожче. Нам про оцінку взагалі ніхто не казав. Нам назвали сумму за кожен вид майна. Банк, земля, квартира
пу_пугренчик
• 17 февраля 2025
Ответ дляЮлия250694
А більше що затягло?
заварний look• 17 февраля 2025
М-да, смерть это бизнес. Даже родня сразу делить деньги побежала
Юлия250694• 17 февраля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
А більше що затягло?
Земля. Бо там був цілий пай і ще частина
Юлия250694• 17 февраля 2025
Ответ длязаварний look
А що ви хотіли? Це нормальні реалії життя
заварний look• 17 февраля 2025
Ответ дляЮлия250694
Никакая мать не побежит первым делом к юристу выяснять что можно взять у взрослого ребёнка своего , если он не дай бог погибнет.
Вся в кредитах• 17 февраля 2025
Ответ дляЮлия250694
Мова про податок. Авторка не є родичкою ані першого, ані другого ступеня спорідненості, тому сплачує ПДФО 5% і військовий збір 5%
Фіфачка• 17 февраля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Удалено администрацией...
Люблю ХОЛОСТЯКА• 17 февраля 2025
Степень родства не знаю но у нас так же племянница вступала в наследство на тетино имущество, налог содрали маманегорюй
дожену і ощасливлю• 17 февраля 2025
Ответ дляЮлия250694
Племінники при вступі в спадщину платять 5% податку та 5% військового збору. Бо це не прямі родичі.