Барвіночка• 18 февраля в 15:53
2000-2500 грн на тиждень реально
Для 4 осіб (2+2), якщо мати вдома запаси (від достатку залежить) і не нехтувати знижками, акціями, складати списки того, що треба, продумувати меню на тиждень з врахуванням того, що є вдома.
Не пусті слова, а свій досвід протягом останніх двох місяців.
Тішуся неперетішуся• 18 февраля в 15:56
Ну вы прям Америку открыли, конечно...
Я со своими запасами могу покупать только хлеб, молочку и фрукты. 2000 в неделю на это вполне достаточно
ЯниЯ• 18 февраля в 15:57
Это реально, но это должно быть временно, потому как жить постоянно в состоянии уложиться и вписаться стресоопастно.
Love_Love_Love_• 18 февраля в 15:57
Тут одна розписує меню на 3 тис, але в неї там трохи неадекватно з покупками, якщо добре продумати і є запаси, напевно реально.
Тішуся неперетішуся• 18 февраля в 15:57
Ответ дляЯниЯ
Это должно быть временно только потому, что в один прекрасный момент нужно будет пополнить запасы. А это десятки тысяч)
Я_и_моя_собака• 18 февраля в 15:58
Якщо нормальні запаси, то, мабуть, можливо, у мене запаси дуже скромні, то удвох з сином і двома котами на тиждень і з акціями 2000-2500 грн, менше не виходить.
Туфли в чешуе• 18 февраля в 16:00
Хто ж знає які у вас запаси і що ви їсте)) нам на 3-х треба тисяч 4-5 на тиждень.
Барвіночка
• 18 февраля в 16:01
Ответ дляНай хоч раз
зависит от запасов дома))
Ну є все, чогось багато, чогось ні, від зберігання продуктів залежить.
Рву и мечу• 18 февраля в 16:02
Та даже без запасов реально, если нет денег. Не нарисуешь же их, вот люди и выкручиваются
Барвіночка
• 18 февраля в 16:02
Ответ дляdulenok
реально, цілком. Ми ,здається , і на меншу суму нормально живемо
Буває і менша виходить, лише фрукти купили і все.
В танке• 18 февраля в 16:02
реально.
список товарів пишите і закупи СУВОРО 1 раз на тиждень. окрім хліба і чогось, що швидкопсується. ну і контролювати витрати.
бо якщо зайти за хлібом серед тижня - то на ’найнеобхідніше’ ще можна 1000 залишити в маркеті. тому - контролювати треба витрати.
Сон і дрімота• 18 февраля в 16:07
Запаси буваю різні. В мене 4 індика, 4 качки, 10 кг. Мяса, 5 кг риби, 2 кг масла, 2 кг сиру, 10 кг круп, мішок борошна і повен погреб овочів і квашенини . 25 банок тушонки
А ще дві шухляди ягід і овочів морожених
Барвіночка
• 18 февраля в 16:08
Ответ дляЯниЯ
Не відчуваю ніякого стресу, такі суми виходять самі по собі.
Барвіночка
• 18 февраля в 16:08
Ответ дляLove_Love_Love_
Читала те меню, мої б мене з´їли з такими стравами.
Туфли в чешуе• 18 февраля в 16:09
Ответ дляБарвіночка
У вас не має бажання купити щось не по списку, не по плану не по акції?((
Барвіночка
• 18 февраля в 16:09
Ответ дляТішуся неперетішуся
Постійно поповнюю по чуть-чуть.
Барвіночка
• 18 февраля в 16:10
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Та з котами вірю, легше кабана вигодувати.
АнтиТроль• 18 февраля в 16:10
Не впевнена, нас 3, дитина молодша школярка, то на їжу тільки 12-15 тис виходить. Звісно, що як нема доходу то і на меншу суму можно жити. Але щоб не рахувати на касі, то десь так і виходить у нас на сім´ю
Як міряти?• 18 февраля в 16:11
Вообще не представляю как, для меня не реально на такой состав, это капец как ужиматься
Тішуся неперетішуся• 18 февраля в 16:11
Ответ дляБарвіночка
Постійно поповнюю по чуть-чуть.
Но это не в эти 2000-2500.
А так да: если пару раз в неделю на 2-3 тысячи пополнять - то можно тянуть скромно, но не голодные
Рожайтретьего• 18 февраля в 16:14
Вы такая интересная)))
По вашему людей з доходом меньше 20 000 не существует?)
Реально конечно все...
Вон пенсионеры на 4000 живут...
Реально конечно все...
Вон пенсионеры на 4000 живут...
Триндю-бриндю• 18 февраля в 16:15
Чим харчуєтесь на таку суму? Я б теж хотіла трохи скоротити видатки
ЗабежАЛОЧКА• 18 февраля в 16:29
С запасами все умные, может там запасов еще на 2,5. Вы без запасов попробуйте вложиться.