А у нас макарошки• 18 февраля в 15:54
В яку лікарню Київ, пронос після антибіотика з кров´ю
Їду зараз до сімейного, скоріш за все дасть направлення на госпіталізацію. Підкажіть в яку краще лікарню з цим, щоб там толкові лікарі були. Будь ласка тільки по суті
А у нас макарошки
• 18 февраля в 15:58
Ответ дляКарма хамелеона
в ту в яку дасть направлення(якщо дасть )
Так направлення ж загальне, чи ні?
А у нас макарошки
• 18 февраля в 16:00
В самих какашках я кров не помітила, але ж в унітаз пішло щось а зверху то не було, може то подразнення кішківника... Може в когось було...заспокойте чи що...
Мстящий за Зайца• 18 февраля в 16:00
Прям багато крові? Мені здаєтьсч, це відносно нормальна ситуація після антибіотика.
Карма хамелеона• 18 февраля в 16:01
Ответ дляА у нас макарошки
ну з таким вас не покладуть
А у нас макарошки
• 18 февраля в 16:01
Ответ дляМстящий за Зайца
На папері така плямка кольору розбитого типу як місячні починаються
ole4kakissa• 18 февраля в 16:02
Ответ дляА у нас макарошки
Так направлення ж загальне, чи ні?
Если нет договоренностей, то принимает дежурная больница. Особенно после полудня
Мстящий за Зайца• 18 февраля в 16:02
Ответ дляА у нас макарошки
І ви одразу з цим до лікаря?
Карма хамелеона• 18 февраля в 16:03
Ответ дляМстящий за Зайца
І ви одразу з цим до лікаря?
до стаціонару ,прям бачу як медсестра оформлює пацієнта і вказує як причина госпіталізації скарга на краплю крові на туалетному папері .Бідні мед працівники
Мстящий за Зайца• 18 февраля в 16:05
Відкрийте інструкцію до вашого препарату, поливіться побічні дії. Так буває
все пройде.
А у нас макарошки
• 18 февраля в 16:19
Ответ дляМстящий за Зайца
все пройде.
Аугментин я пью...
А у нас макарошки
• 18 февраля в 16:20
Ответ дляКарма хамелеона
Пронос вже 6 днів
Карма хамелеона• 18 февраля в 16:52
Ответ дляА у нас макарошки
Пронос вже 6 днів
це норм після антибіотику ,а в лікарню чого?
младокошкина• 18 февраля в 16:52
Ответ дляА у нас макарошки
Пронос вже 6 днів
Ви брали якийсь пробіотик, захищали жкт ?
Мстящий за Зайца• 18 февраля в 16:59
Ответ дляА у нас макарошки
Аугментин я пью...
Ви хочете, щоб я гуглила інструкцію?
Нервогенератор• 18 февраля в 19:17
Ответ дляА у нас макарошки
Може це тріщина?
А у нас макарошки
• 18 февраля в 20:06
Ответ длямладокошкина
Одразу не взяла, але вже декілька днів пью з ентеролом і нічого не змінюється... Сьогодні починаю інший.
А у нас макарошки
• 18 февраля в 20:08
Ответ дляНервогенератор
Може це тріщина?
Ось так і лікар сказала...відправила мене додому а не в лікарню... Тепер сиджу і трясусь...я сильно боюсь крові...
А у нас макарошки
• 18 февраля в 20:09
Ответ дляМстящий за Зайца
Ви хочете, щоб я гуглила інструкцію?
Та нєєє)) я читала і наче такого не бачила
А у нас макарошки
• 18 февраля в 20:14
Дівчулі дякую всім, я вдома... Лікарка запідозрила що це може бути тріщина на фоні частих рідких випорожнень. Виписала новий пробіотик... Дуже боюсь крові...сиджу трясусь...боюсь навіть пісяти ходити...я вже доросла тітка, а такі речі ось так переношу, і не знаю як заспокоюватися.
А у нас макарошки
• 18 февраля в 20:17
І ще такий нюанс, лікарка каже що це не від антибіотика, а скоріш за все такий вірус був, бо розріджуватись стілець в мене почав ще до прийому антибіотику.
младокошкина• 18 февраля в 21:21
Ответ дляА у нас макарошки
Треба брати два -ентерол + лактен , чи лактобіф .Візьміть щось для печінки -бетаргін чи л-бетаргін , все -таки було навантаження, вірус плюс антибіотики