А_я_ЛОЖУ!• 19 февраля в 17:50
Успішний успіх
Сьогодні не мій день. Не можу взятися за роботу, нічого не виходить
Пішла в інстаграмі відпочити. А там ще краще - всі худіють, запускають курси і готуються до весни
Як ви справляєтеся з почуттям різкоі невпевненності у собі?
А_я_ЛОЖУ!
• 19 февраля в 18:02
Ответ дляПукимончиг
как всегда - плевать на все хотела, я королева
Ви на роботу ходите?
А_я_ЛОЖУ!
• 19 февраля в 18:03
Ответ дляПушка заряджена
Нема в мене такого почуття
А що ви відчуваєте, якщо всі навколо кращі за вас? Розумніші, молодші, швидші, результативніші
Пушка заряджена• 19 февраля в 18:04
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Навколо мене таких нема )) Краще мене... Смішно 🤣
А_я_ЛОЖУ!
• 19 февраля в 18:04
Ответ дляПукимончиг
разумеется
І ким де зараз королеви працюють? :)₴
Пукимончиг• 19 февраля в 18:04
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
І ким де зараз королеви працюють? :)₴
какая вы скучная, понятно откуда депрессивные мысли
А_я_ЛОЖУ!
• 19 февраля в 18:05
Ответ дляИнтимная
Закриваю інстаграм, вмикаю якийсь стендап під шоколадку.
Після нього я буду ще себе затнувачувати, що обхавплась шоколадкой. А треба худати. І зря час потратила
А_я_ЛОЖУ!
• 19 февраля в 18:06
Ответ дляПушка заряджена
В смислі? Ну явно ж є молодші і розумніші. Припустимо краса то субєктивно
І явно є успішніші
Чи ви живете і не бачите навколо успішних людей?
І явно є успішніші
Интимная• 19 февраля в 18:06
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А ні, я так вже не заганяюсь. Я вже немолода, просрала все і ні про що не шкодую, бо толку з того)
А_я_ЛОЖУ!
• 19 февраля в 18:07
Ответ дляПукимончиг
Я не скучная. В мене день сьогодні не дуже. І настрій г
Пушка заряджена• 19 февраля в 18:09
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
І явно є успішніші
Ага, тут майже вся країна - барак. Нормально живуть іноземці і відсотків 20 місцевих. Так шо я тут - королева, як мінімум ))
Слухи-руки не распускаю• 19 февраля в 18:09
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Шоби женщіна худєла нужен секс а не гантеля...
Ну на крайняк генеральною уборкою займіться....а не тут сидіть і нийте...а ще краще на роботу
А_я_ЛОЖУ!
• 19 февраля в 18:10
Ответ дляПушка заряджена
А де ви?
А_я_ЛОЖУ!
• 19 февраля в 18:10
Ответ дляПушка заряджена
Але ж питання не лише в грошах
А_я_ЛОЖУ!
• 19 февраля в 18:11
Ответ дляПушка заряджена
Мексика
О, круто
Ладно. Ви найкраща :) так далеко я би не переїхала
Пушка заряджена• 19 февраля в 18:12
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Але ж питання не лише в грошах
Не тільки. Ще я красива, в мене чудовий чоловік, будинок, собака
как тебе такое илон маск• 19 февраля в 18:12
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
І явно є успішніші
О, понятна ваша грусть. Люди с такими высказываниями…очевидно, что вы звезд с неба не снимаете
Пушка заряджена• 19 февраля в 18:13
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
О, круто
Дякую, ви теж чудова , як і всі ми
А_я_ЛОЖУ!
• 19 февраля в 18:13
Ответ длякак тебе такое илон маск
А ви як іх знімаєте
Кросівки оригінал• 19 февраля в 18:13
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
І явно є успішніші
Хоч якимось боком ті люди вас стосуються? Ні
От і заспокойтесь
Бо від такого постійного стресу у вас не буде і того що є, особливо тонкої талії яку ви так хочете
От і заспокойтесь
А_я_ЛОЖУ!
• 19 февраля в 18:16
Ответ дляКросівки оригінал
От і заспокойтесь
Якісь стосуються. Наприклад сьогодні на роботі я розумію, що ториожу дико. Особливо в порівнянні з колегами. Ввд цього стрес і ще більше торможу
Мишка-шалунишка• 19 февраля в 18:16
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Вас мама в дитинстві принижувала обзивала ?
Казала - ти ж….д…, а Оля умна?
Не вірте їй , вона вам брехала
Ви найкраща в цьому світі
Казала - ти ж….д…, а Оля умна?
Не вірте їй , вона вам брехала
Ви найкраща в цьому світі
ИграйМойГормон• 19 февраля в 18:18
Меньше надо смотреть всю эту постановочную жизнь в инсте и жить своей жизнью. Я например начала снижать каллорийность своего рациона, потому что поправилась за зиму на 3кг и надо срочно влезть в прошлогодние сарафанчики😁
А_я_ЛОЖУ!
• 19 февраля в 18:18
Ответ дляМишка-шалунишка
Казала - ти ж….д…, а Оля умна?
Не вірте їй , вона вам брехала
Ви найкраща в цьому світі
Казала - ти ж….д…, а Оля умна?
Не вірте їй , вона вам брехала
Ви найкраща в цьому світі
Дякую. Приємно тут зустріти милих людей
Чекаю завтра• 19 февраля в 18:18
Все равно человек стремится к гармонии и спокойствию, как бы он попу не напрягал. Все остальное - просто понты друг перед другом.
ТигрЛьвович• 19 февраля в 18:40
Автор, сегодня мое утро началось с инсты, которая мне подкинула аккаут барышни одной. Я 7 лет назад делала у нее маникюр, онс на то время была студенткрй меда и мамой маленького ребенка. Так вот, сейчас она пластический хирург в киеве и полный успешный успех. Я офигела немного)) поняла, какая я амеба, я за эти 7 лет только поменяла место работы. Да, зп выше, но болото вонючее.