короткопамятна• 26 февраля 2025

Допомогу Україні припинено- Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати зупинили військову допомогу Україні, допоки не буде мирної угоди з рф.

Про це пише Fox News,

При цьому він наголосив, що в України на цей час є запаси озброєння, аби продовжувати бойові дії.
Сталося те, чого так всі боялися....
KriskaA• 26 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Ви з якої групи ’ мир за любу ціну’, чи ’ не віддамо надра наші нізачто’?
Те що привіз Бессет будо дуже погано. Там в статті розписано.

П с щодо гарантій. мене це теж цікавить , і цікавить оприлюднені умови.
Текст вже є - що заважає прочитати.
Фрау Донна Роза• 26 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Ви все буквально сприймаєте? Думаю Зе б не розібрався, у мене на рахунок його можливостей розуміння юридичних і економічних тонкощів думка з премʼєрства Гончарука.
Але команда працювала.
То ж в до вас питання.
Ви за підписання угоди чи ні?
Шоб не приперали к стенке, то надо было раньше думать
А сейчас уже сгорила хата, гори й сарай
LudaSHS• 26 февраля 2025
Ответ дляsamataka
У України немає вибору не підписувати, але бити себе в груди, що це ´великий успіх´ - це прямо занадто. Гарантій немає, Штати жорстко кинули і Україну, і Європу.
Це не великий успіх, нічого не ’великий успіх ’ зараз.
Але перший варіант Бессета не підписаний під тиском, в статті про це.
natlem• 26 февраля 2025
Ответ дляsamataka
Трамп нормально так всіх тряхнув. В Европі паніка
Цікаво, а чому в Європі паніка, якщо Трамп ’зупинив війну’? Чи не тому, що чекають на дві потужні армії світу на своїй території: узьку та українську?
samataka• 26 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Та где эсвэо против Финляндии пусть ссыкливые кацапы ответят в конце то концов))))
Или дело таки не в нато?)))
Фінляндія і Україна - дві великі різниці - у нас дуже широкий фронт. Кацапи точно не хочуть по кордону натовські бази
Аnnеt• 26 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Як думаєте, Порадниця хоч колись навчиться наступати на ті ж граблі? Восени тут кожна перша чекала на трампа. Коли їм пояснювали, що Трамп то зло для українців, то ніхто і слухати не хотів.
Уже ж один раз проходили ’нада проста пасматрєть в глаза’. Не надивилися? Що треба мати в голові, щоб повірити ’я зупиню цю війну за 24 години’?
Трамп жодного разу не прокоментував,ЯК він планує це зробити, як він планує зупинити вогонь і путлєра. Але ж хто на те зважає? Вуха розвісили, а тепер ображається...
не только Советчица. у них там тоже писали, что Трамп, конечно, неуправляемый идиот, но хоть мемчики с ним смешные будут.
а-ха-ха, всем уже смешно?
samataka• 26 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Герої що ще сказати
LudaSHS• 26 февраля 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
А сейчас уже сгорила хата, гори й сарай
Зараз в цих реаліях- ви за підписання угоди Трампа чи ні? Просте питання. Памʼятаю ви з тем вболівальників за Трампа.
Ирина-bbd0• 26 февраля 2025
Ответ дляsamataka
Классная отмазка))))
А у кацапов нечем обороняться от Украины.но есть чем от оооочень злых и подготовленных парней на лыжах?))))
А шо там с китайскими границами и армией?))))) Есть чем обороняться?))))
samataka• 26 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Він не зупинив війну, а зробив із воєнного злочинця лідера і союзника. Невже ви не розумієте до чого все це йде?
Ирина-bbd0• 26 февраля 2025
Ответ дляsamataka
Сори.и я задавала вопрос риторический ссыкливым кацапам))))
begovelik• 26 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Та то патрушев каже, права рука путлєра. Всі узькі змі те надрукували ще в січні 2025.
Ви б підготувалися краще до обговорення теми...
І кісєльова со сукабєєвой тоже смотрітє? Я навіть і не знаю, що там каже патрушев, а ви в курсі. Нічого собі….
natlem• 26 февраля 2025
Ответ дляsamataka
До окупації України і інших країн. Дивно, що Порадниця,цього не розуміє.
KriskaA• 26 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Или дело таки не в нато?)))
Ну звісно, що не в НАТО...просто кацапи без України - це просто ординсько-мокшанська територія без ’матєрі харадов русскіх’ і без духовності :)
І взагалі: ’развал сысысыра - наібольшая гєопалітічєская кацастрофа 20-го вєка’ (с) какое-то хуйло, сабіратєль зємєль хєров...
Ирина-bbd0• 26 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Та мы еще знаем.что боброед кацапский скоро издохнет.как маги и кашпировские не лечат ему биополе)))
Кажуть страшна порча и проклятие на нём
Интересно кто навёл
Надеемся .что и соловьёвы со скабеевыми издохнут.так и не отужинавши котлетами в Киеве
samataka• 26 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Ага, і радіють тут нашим чудо-переговорникам. Просто питання часу, коли почнеться наступний махач.
natlem• 26 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Але ж ви в курсі, що ’війна зупиняється’ ? То з чого такі висновки, якщо ви не в курсі планів узьких, які навіть не приховують, що мають плани на Україну, Молдову і далі за списком. На ці дві країни до кінця 2025 року. А на Порадниці ’пєрємір´є’...
Argesha• 26 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Так а де зло?
Зло в тому, що нарешті маячить на обрії припинення цього глобального прикрого самогубства?
Це найдобріше, що трапляється із країною за останні 3 роки.
Star39• 26 февраля 2025
Ответ дляArgesha
Так а де зло?
KriskaA• 26 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Так і досі плана немає....Дивимося на справи - трепотня у додіка змінюється тричі на день.
natlem• 26 февраля 2025
Ответ дляArgesha
Так а де зло?
В сенсі самогубства? Коли людина обороняється - це таки жага до життя, а не самогубство. Коли вона здається в узьку окупацію - це і є самогубство, тільки дуже болюче і страшне.
KriskaA• 26 февраля 2025
Ответ дляsamataka
samataka• 26 февраля 2025
Ответ дляArgesha
Так а де зло?
Воно не маячить насправді. Маячить третя світова, бо теппр хто сильніший той просто віджимає силою ресурси слабшої країни, знищуючи населення. До речі ні про які компенсації з боку сосії не йдеться. Скільки вони знищили нашої інфраструктури і цивільних. Все норм, ніхто навіть не заікнувся, що по суті вони порушили державні кордони. Оце страшне.
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляsamataka
Звичайно, Зе герой нагнули як захотіли тепер це називається - виторгував гарні умови Гарні умови - це ядерка на кордоні з росією - щоб не повадно було більше
вот вы бы точно не согласились 🤣 Вы - кремень! Вы бы взяли трампа за горло и заставили бы установить ядеркой по всей линии разграничения
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляStar39
⚡️Я не хочу больше тратить деньги на Украину — Трамп
а он их и не тратил. - Я
Манула• 26 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Порадниця то таке, люди хочуть вірити в щось хороше. Як не в святого Зе, то в святого Тра ...
А виходить лише ’хаос, долар по 45, війна ...’
Argesha• 26 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Коли людину відловлюють як скажену собаку для того, щоб кинути її із лопатою ’оборонятися’ проти потяга, що несеться назустріч - то це ні що інше, ніж прикре самогубство, як не розповідай казки про ’інакше ще боляче і страшніше, буряти, могилки у дворі, рошен і арєшки і взагалі ужас што’.
samataka• 26 февраля 2025
Ответ дляJannyMoney
Не починай війну, що не можеш виграти. Я вважаю українську недодипломатію винною в загостренні відносин з росією. І думаю, що верхівка була куплена, щоб продавити воєнний сценарій
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляnatlem
ну не каждая первая. я говорила что он тупо оставит Украину без помощи. И это как бы не очень радостно.
Но может люди так и надеялись. Трамп кинет Украину, Украина выкинет белый флаг и вот он вожделенный мир.
Графиня Шезвездицкая• 26 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Кажуть страшна порча и проклятие на нём
Интересно кто навёл
Мне кажется,что он уже давно солирует у Кобзона...
Просто это скрывают