Мальовнича даль• 02 марта 2025

ФОП і банка Моно

Я зареєстрована як ФОП
Чи є оподаткування з банки Монобанку, якщо я відкриваю банку, наприклад На привітання класного керівника, або, На телевізор в шкільний клас?
автор Мальовнича даль • 02 марта 2025
Тобто це кошти не повʼязані з моєю професійною діяльністю, або волонтерською діяльністю
Намакушка• 02 марта 2025
Удобство моно банка в том, что вы можете связаться с ними за пару секунд и вам ответят на все ваши вопросы. Там самый лучший сервис
автор Мальовнича даль • 02 марта 2025
В підтримці Монобанку сказали, що не повинні оподатковуватись, але краще порадьтесь зі своїм бухгалтером, але мені нема з ким порадитись
автор Мальовнича даль • 02 марта 2025
Ответ дляНамакушка
Не дали мені чіткої відповіді(
Тому питаю тут, можливо тут є бухгалтера, або ФОПи, які задавались цим питанням
Намакушка• 02 марта 2025
Ответ дляМальовнича даль
У них есть отдельный человек, который консультирует по фоп. У меня тоже открыт счет в монобанке, я им звонила, но по другим вопросам. По вашей ситуации не могу подсказать, не сталкивалась
Бочка порохУ• 02 марта 2025
Десь читала, що якщо ви не волонтер, то ці надходження будуть вважатися доходом фіз.особи і повинні оподатковуватися 18%+5%
ЯяяКакаджамбо• 02 марта 2025
на счета фоп поступает выручка. или все, что касается хоз деятельности. открывайте как физлицо. но я бы и в это не игралась.
_Myavochka_• 03 марта 2025
Краще не треба. Тоді вам треба платити 18,5 +5% податків, як фізична особа.