Аврора-оранж• 03 марта в 04:45

Интервью Зеленского.

3 мин. 30 сек. !!!
Мы не хотим извинений.
tarveldy• 03 марта в 07:32
Ответ дляVeraS.
Удалено администрацией...
Бо вже було ’просто пєрєстать стрєлять’ , він вже таке підписував
Ирина-bbd0• 03 марта в 07:32
Ответ дляVeraS.
Удалено администрацией...
Главное что у кацапни нет конвульсий при ’русские.идите домой! Водки нет!’(с))))
VeraS.• 03 марта в 07:33
Ответ дляLove_Love_Love_
То у вас по сральнік. ру конвульсії показали?
Бо я ні на снн ні на інших каналах цього не побачила
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 03 марта в 07:35
Ответ дляLove_Love_Love_
Ахаха, ясно, я її вперше бачу, але відразу все стало ясно
То есть про совок мериканцы врут.а сегодня в белом доме нагнули зеленского -молодцы. А поганки вже бриты))))))
Это как у кацапни вмещаются на парадах портреты сталина.ленина.николашки и путлера одновременно
Flower Girl23• 03 марта в 07:36
Ответ дляLove_Love_Love_
Саме це слово в слово рашики пропихують.
Добре, поговоримо про це.
Але ви не відповіли, чому раніше були США кураторами а тепер Франція і Німеччина?
Не знаю, что там ’пропихивают рашики’, но к сожалению, это единственный возможный сценарий, если войну не остановить... Я хочу, чтобы у моих детей и внуков было будущее - это не нормально?
Ирина-bbd0• 03 марта в 07:37
Ответ дляVeraS.
Удалено администрацией...
А откуда Вы это знаете?))
Ирина-bbd0• 03 марта в 07:38
Ответ дляVeraS.
Именно. Набивался на встречу в Овальном кабинете, думал, Трамп это бидон, который ему деньги без счета давал.
Но с Трампом такая игра не прокатила, и инфант стал в позу обиженки.
Долго он в этой позе простоит?
Ему уже понятно обьяснили, что ждет недоговороспособного царька. Отсчет пошел.
Недоговороспособный это ваш путлер ботоксный))
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:39
Ответ дляFlower Girl23
Слухайте, війну почала росія і тільки вона може її закінчити, не закінчує бо не отримує того чого вона хоче і ніхто з ними домовитися не може, ні з кураторами ні без.
Ирина-bbd0• 03 марта в 07:41
Ответ дляLove_Love_Love_
Кацапня ’умалчивает’ про агрессора ))))
Украинцы сами всё начали и не хотят теперь сами останавливаться))))))
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:42
Ответ дляИрина-bbd0
Кацапня ’умалчивает’ про агрессора ))))
Ну так, от вони строчать про кураторів, про Зеленського без костюма і інший брєд. Через костюм війну не закінчують, ахаха
lilu1990• 03 марта в 07:51
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви можете понять шо сша не хоче трогать росію, трамп хоче з нею дружить?
Ирина-bbd0• 03 марта в 07:54
Ответ дляlilu1990
Именно поэтому Вы с китаем хотите дружить?)))))
виктория7аас• 03 марта в 07:54
Ответ дляLove_Love_Love_
Дивіться.
До Зеленського звісно є питань дуже багато. Але головне на сьогодні таке: нас усіх цікавить припинення вогню, кінець війни. Зупинити це може агресор, на прийнятних для нас умовах чи не на прийнятних. Він не хоче закінчувати війну, він не озвучив жодних умов. Лише догадки і слова третьої сторони, прощупування : де можна більше відгризти. Все.
Ніхто не може домовитися про закінчення війни. При чому тут НАТО? З ними давно все ясно
а почему не озвучил? Пу ее летом озвучивал условия ,то что они мало приемливые это другой вопрос .
lilu1990• 03 марта в 07:54
Ответ дляИрина-bbd0
Ніхто нам не дасть. Ми в міцних удушливих обіймах наших дорогих партнерів
Ирина-bbd0• 03 марта в 07:56
Ответ дляlilu1990
Яких саме? Кто у Вас сегодня уже партнеры?)))
lilu1990• 03 марта в 07:57
Ответ дляИрина-bbd0
Та наші вірні союзники ’до кінця’ - стармер, макрон, мелоні, трамп
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:58
Ответ длявиктория7аас
Він не озвучив що він хоче зупинити війну, він сказав: якщо вони би погодились то на тих тих і тих, але вони ще не вирішили чи вони хочуть.
Звісно що малоприйнятні для нас, як і інший варіант- воювати далі. От в такій ми сраці зовнішньо і ще окремо наша внутрішня срака.
Ирина-bbd0• 03 марта в 07:59
Ответ дляlilu1990
Вы хоть берегите себя.а то можно и разорваться от ежедневной смены союзников))))
lilu1990• 03 марта в 07:59
Ответ дляИрина-bbd0
Та всіх тих союзників краще би на одного, справді надійного поміняти
Love_Love_Love_• 03 марта в 08:00
Ответ дляlilu1990
Можем бути без обійм партнерів в обіймах рашки🤷‍♀️
Ирина-bbd0• 03 марта в 08:01
Ответ дляLove_Love_Love_
Скажем так мягко.Вы написали пост представителю скрепоносных братюль запаребриковых)))))
Адепту ’НА Украине ’ и ’боевики ВСУ’)))
Love_Love_Love_• 03 марта в 08:01
Ответ дляlilu1990
На парашку,
Ирина-bbd0• 03 марта в 08:01
Ответ дляlilu1990
Якого саме?)))) Можно простыми словами ?
lilu1990• 03 марта в 08:02
Ответ дляLove_Love_Love_
На парашку,
На китай
Ирина-bbd0• 03 марта в 08:03
Ответ дляLove_Love_Love_
На парашку,
Я только что глянула.ночью многостраничная тема висит о совке))))) как было хорошо в стране савецкой жить)))
Всё стараются)))))
Ирина-bbd0• 03 марта в 08:03
Ответ дляlilu1990
На китай
У Вас партнёры каждый день меняются
Китай точно последний? Мне для запомнить
duvo• 03 марта в 08:04
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну і правильно зробив. Що саме для нас би дало підписання цього документа?
Тобто ціль Зеленського було не підписати документ? Чому зараз по всім інтервʼю він говорить, що хоче підписати знову цей договір?
lilu1990• 03 марта в 08:04
Ответ дляИрина-bbd0
У Вас партнёры каждый день меняются
Це у зеленського міняються. Він бігає, не знає де йому с примостити
Shaan• 03 марта в 08:09
Ответ дляSmyrfeta-33
Мне больше интересно куда они это все опять заворачивают ? Надоели эти игры, этот театр 🎭
А что вам непонятно? Воюем дальше.
Гарантий же ж нет, так что продолжаем умирать. Логика железная.
виктория7аас• 03 марта в 08:11
Ответ дляLove_Love_Love_
так слово капитуляция само подразумевает прекращение войны