Sibuna• 03 марта в 13:54

Потрібен репетитор з математики онлайн 11-й клас.

Порадьте, будь ласка, репетитора з математики, щоб підготувати сина до НМТ онлайн.
Тигрик 62• 03 марта в 13:57
А який в нього рівень зараз? Бо якось піздно вже. Це хіба шо повторити і то поверхнево.
_Galochka_• 03 марта в 13:59
Оце ви вчасно надумали 🫣
До нмт починають готуватись мінімум за рік, а нормальні репетитори зайняті, поки свої учні не здадуть. В липні нових набирають.
автор Sibuna • 03 марта в 14:00
Не знаю який рівень, але ходить на групові по НМТ ще з жовтня, і немає доброго прогресу.
То шукаю індивідуальні. Можливо ще поправимо.
Тигрик 62• 03 марта в 14:06
Ответ дляSibuna
Так пізно. Це хвба що кожнлго дня займатись по 2 години. І то...В школь була метематика онлайн чи офлайн? Скільки годин математики на тиждень у щколі? По якому підручнику у школі займаються? Стпндпрт? Профільний? Академічеий? Поглиблений?
peti• 03 марта в 14:10
Ответ дляSibuna
А як Ви хочете побачити прогрес? По оцінках Ви цього не побачите.Вони ж на заняттях з початку розбирають, а в школі новий матеріал вчать.
автор Sibuna • 03 марта в 14:11
Ответ дляpeti
Вони скидають оцінки кожен місяць. То я бачу.
Тигрик 62• 03 марта в 14:13
Ответ дляSibuna
Групові заняття НМТ і оцінки в школі ні як не пов´язані.
Тигрик 62• 03 марта в 14:30
Ви правда думаїтє що в березні хороший репетитор може бути вільним?
Arctic777• 03 марта в 16:23
Краще вчити мови
Басина• 03 марта в 17:54
Дівчата, а коли краще починати підготовку? 10 чи 11 клас?
Лена Кор• 05 марта в 17:06
Ответ дляБасина
Після 9-го класу влітку краще починати. Це якщо не дуже запущено.
Басина• 06 марта в 00:51
Ответ дляЛена Кор
Я думала, якщо не запущено, то можна з 10-го влітку почати... Треба пришвидшитись)
Лена Кор• 06 марта в 11:37
Ответ дляБасина
Дивлячись як ’не запущено’... Якщо дитина завджи вчиться на відмінно і немає ніяких проблем, то може й не треба готуватись спеціально.
Але складні завдання я б все ж таки повторила. Це можна зробити і без репетитора. Зараз є багато матеріалів в інтернеті. Наприклад, ось тут: https://zno.osvita.ua/mathematics/tema.html