Порадьте, будь ласка, репетитора з математики, щоб підготувати сина до НМТ онлайн.
_Galochka_• 03 марта в 13:59
Оце ви вчасно надумали 🫣
До нмт починають готуватись мінімум за рік, а нормальні репетитори зайняті, поки свої учні не здадуть. В липні нових набирають.
Ответ дляSibuna
Не знаю який рівень, але ходить на групові по НМТ ще з жовтня, і немає доброго прогресу.
То шукаю індивідуальні. Можливо ще поправимо.
Так пізно. Це хвба що кожнлго дня займатись по 2 години. І то...В школь була метематика онлайн чи офлайн? Скільки годин математики на тиждень у щколі? По якому підручнику у школі займаються? Стпндпрт? Профільний? Академічеий? Поглиблений?
Ответ дляSibuna
А як Ви хочете побачити прогрес? По оцінках Ви цього не побачите.Вони ж на заняттях з початку розбирають, а в школі новий матеріал вчать.
Ответ дляБасина
Я думала, якщо не запущено, то можна з 10-го влітку почати... Треба пришвидшитись)
Дивлячись як ’не запущено’... Якщо дитина завджи вчиться на відмінно і немає ніяких проблем, то може й не треба готуватись спеціально.
Але складні завдання я б все ж таки повторила. Це можна зробити і без репетитора. Зараз є багато матеріалів в інтернеті. Наприклад, ось тут: