РокерША• 08 марта 2025
Як можна за два місяці з 70 кг стати 50?
Сусідка так схудла. На оземпік коштів немає
Зріст 160 у неї. Каже що тільки правильне харчування. Це таке можливо справді? Вік 28 років
Напланетянка• 08 марта 2025
Ответ дляДокладальниця
і там, може, не 2, а 3 міс
и не 20 а 15, а приврать мы все любим. округлить в большую сторону)
Ответ дляСонячний зайчик
Не есть вообще.
Я 164 см, у меня при остром состоянии поджелудочной и питании в виде пюре обезжиренного и воды с сухариками ушло 10 кг за 3 месяца (с с 57 до 47). Как можно 20 потерять за 2 месяца с относительно небольшого веса, я не знаю
Очень странно . По вашему посту вы ели одни углеводы .
Жінка з перцем• 09 марта 2025
Соседка похудела примерно так же за зиму. Но у нее была операция, сильные побочки от лекарств теперь пожизненная диета, почти ничего нельзя.
Латексне альтер ЕГО• 09 марта 2025
Можно,но нужно есть,как птичка,очень мало.Плюс много двигаться.Надолго вас хватит?
Латексне альтер ЕГО• 09 марта 2025
Ответ дляНайщасливіша
Чесний підрахунок калорій, 1200ккал + додавання хоча б якоїсь активності і можна скинути.
800 калорій,а не 1200.
Альфред Шнитке• 09 марта 2025
Ответ дляРокерША
Я теж тому трохи дивуюсь якщо чесно
а звідкіля ви знаете, що за 2 місяця схудла?
не вірю, що 20 кг за 2 місяця.
Леді Душка• 09 марта 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Вообще ни о чем ((
Мені і не треба -20 за місяць. Худну помаленьку якісно.