Вподобайден• 10 марта 2025
Самогубство - це так страшно, але я вже не витримую…
Чи знаєте ви такі випадки в житті , коли людина не витримувала
Ло Шарик• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
По року і більше
Не нужно принимать в течении года препарат который не даёт эффекта. За 2 месяца уже ясно. Я здесь встречала девушку, которой подобрали препарат с 6 раза. Но у вас я смотрю миллион отговорок
Кумедний ґудзик• 10 марта 2025
Ответ дляБубль Гум)
Но ведь самоубийство может быть из за болезни, когда идут нарушения в головном мозге, у моего дяди так было, невовремя лекарства закончились(
Вона не приймала жодних ліків. Не було діагностовано жодної хвороби. Нажаль причини так і залишаться лише в припущеннях. Я кажу про стан тих хто лишився наразі (
Кондуктор трамвая• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
Тяжко робити боляче рідним і при житті , коли не можеш контролювати , коли настрій постійно коливається, коли закриваєшся в кімнаті від усього світу… Коли дитина бачить маму в ліжку , в поганому настрої 🫣Я їм завдаю болю , бо через мене моя сімʼя не живе повноцінним життям
Дурниці, ну лежете ви на дівані і що, багато хто так робить, ви ж до туалата самі в змозі пройти.
Вашій дитині зараз не до вас, а от якщо ви самовбєтеся, ото ви йому життя підпсуєте. Яка ж ви егоістка. Або троль, бо дуже схоже
Кондуктор трамвая• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
Я вже в тому стані , що не дійду взяти направлення … в лікарні всього лиш 2 тижні , ліки навіть не встигнуть подіяти.І я вже не вірю , що ад допоможуть
Ну по вашим відповідям ви не омеба.
Кондуктор трамвая• 10 марта 2025
Ответ дляО_Юми
Я Вас розумію, в самої важка депресія + окр. Лікуюсь, сижу на ад, як тільки відчуваю, що краще і психіатр дозволяє злізти, знов рецедив. Останній раз в грудні (до цього був період ремісії місяців 8) мала тригер і все погіршилось
Мені завжди було цікаво, під час депресії у вас якісь конкретні думки чи просто що жити не хочеться?
Бубль Гум)• 10 марта 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
А вам обов’язково схопити за больне? Розповім як було. Сталося на фоні повного сімейного благополуччя. Чоловік золотий. Дім повна чаша. Діти вирощені та мають свої родини. Завжди була весела по життю, така запальничка. За два місяці до трагедії стала сумна, почала худнути.. на всі питання, розмови, намагання відвести до лікарів- чітке ні. Поки думали як звернутися за допомогою, вона повісилася. З моменту явних змін в поведінці до смерті пройшло пару місяців. Дуже жаль дітей. Дуже жаль чоловіка, який вже шість років сам на старості літ, та досі не розуміє чому
Блін, це дуже схоже на мого дядю, завжди веселий життєрадосний, а потім став угрюмий, змінився, з´явилися суїцідальні думки. Дружина повезла його на обслідування, там поставили діагноз, не пом´ятаю вже який точно, але було порушення головног мозку, виписали ліки, стало краще, одного вечора сказав що піде прогулятися і не повернувся, потім знайшли тіло.
Не можна звинувачувати свекруху, вона була не в собі, це було не її рішення, і Вашому чоловіку потрібно це зрозуміти. Відповідь на питання Чому є хвороба.
Гравіцапа• 10 марта 2025
Ответ дляочки_ннадо
Я об этом давно думала, но я очень слабая так сделать не смогу, что бы покончить собой нужна сила воли ведь это больно...я боюсь боли ...
Влачит эту жалкую жизнь, ну нафиг
Мне жаль оставлять ребёнка и маму, особенно ребёнка, я не смогу, тогда у нее никого не останется из родных
Но я вляпалась в такую халэпу, что чем дальше, тем хуже и я не вижу просвета, а жить так невозможно
Я влезла в здоровье, наворотила делов и выйти из этого невозможно, и вылечиться под вопросом
А остаться инвалидом по доброй воле - это выше моих сил
Приму в дар• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
Моя дитина і так житиме з тягарем 😭я не зможу допомагати , бавити його дітей … як він озвучить дружині , що з мамою . Пишу і плачу … чи таке життя я хотіла
Не робіть з собою нічого, йдіть ще до лікарів, просіть допомоги. Попросіть допомоги в чоловіка, сина, знайомих. Нехай Вас запишуть до лікаря. У мене у подруги батько вирішив піти з життя, майже перед її днем народження. Вона і так сама була, а потім ще і хоронила його і всим займалася сама. Молоденька дівчина 😭.
Також знаю одного знайомого з дитинства, його мама пішла з життя у вікно, коли він був ще маленький. А потім він сам загинув в підлітковому віці. Ви ж на весь рід накладаєте таку тяжку долю… знаю, що ці всі слова підтримки Вам все-одно не відгукнуться, бо коли ти в тяжкому стані, то не сприймаєш дійсність і здається, що Ви дуже втомилися від всього, що відбувається навколо і єдиним рішенням здається тільки обірвати все в одну мить. Але прошу Вас, просто заради чоловіка та дитини і майбутнього вашої дитини, попросіть про допомогу і може не один раз. Бо немає такого віку, коли буде для дитини Ваш вчинок зрозумілим і їй буде важко це сприйняти і в 15 і в20 і в 45. Не соромтеся і благайте про допомогу. Може скорегують лікування і буде трошки легше, то Ви зможете, на приклад, в волонтерстві себе трошки повернути в життя, плести сітки, свічки лити, перебирати одяг…. Зайнятися якоюсь новою справою. Але зараз треба медично скорегувати лікування, щоб якість бажання зʼявилися взагалі
Бубль Гум)• 10 марта 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Так не приймала тому що не діагностували. Мозок найскладніший орган в людині. Те що Ви пишете вказує на хворобу. Я б не писала, якщо б в моїй родині такого не було. Але практично один в один. Просто мій дядя був інженером, технарь по життю, і було розуміння шо щось все ж таки не те з головою, тому і погодився на обстеження.
Кондуктор трамвая• 10 марта 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Вы не хотите пойти в церковь? Только не в православную, а баптистскую, пятидесятников? Там, где ищут причину, молятся за вас и вам станет легче, там наркоманы приходят в сознание
Це правда, я потрапила одного разу на їх тусу, як у казці побувала))
Бубль Гум)• 10 марта 2025
Ответ дляКусачая Я
Автор,я вас почитала и сама чуть не заболела.Это от безделья у вас наверное,я вас не понимаю.У многих тяжёлая жизнь,но живут.А вы не работаете,только лежите и стонете какая вы несчастная.Что говорить тогда тем,у кого дети умирают,мужья,сыновья на войне?Давайте все себя убьем,что ли?Жизнь дана чтобы жить и искать даже в мелочи радость.А вы не хотите напрячься и мучаете близких к тому же.
Жесть что Вы пишете. Почему когда перелом верят, когда апендецит верят, когда болезнь головного мозга не верят.
Вы с компьютером работаете? Понимаете что если процессор загнется, то комп работать не будет? Так вот у человека так же. Если в мозгу нарушения, то происходят вещи которые здоровому человеку непонятны. Как Вы еще корову автору не предложили завести
.
Кондуктор трамвая• 10 марта 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Ми кілька років займалися здогадками, походеньками по бачущих поки нам не сказали- облиште, дайте душі спокій. Як можна думати про прикололася? Я особисто думаю що людина чомусь впала в депресію. А ми не змогли примусити звернутися до спеціаліста, бо вона відкидала всі пропозиції та занепокоєння. І все сталося за дуже короткий термін часу. Ми досі не зіштовхувалися з депресивними станами і не змогли моментально розпізнати. До того ж жили в іншому місці. А вона в маленькому містечку навіть до терапевта не ходила, тим паче до інших спеціалістів (
Якщо у неї був смартфон можна було подивитися історію пошуку. Але ви праві, не варто шукати причину, вона моде бути зовсім незрозуміла іншій людині. Наприклад у мене теж є загони, але це пов´язано з вихованням, багато себе у часу звинувачую, і це йде з дитинства. Це відчуття неконтрольоване, ніяк не залежить від поточних стосунків чи ситуації. Мозок може гратися не на свою користь.
Кумедний ґудзик• 10 марта 2025
Ответ дляБубль Гум)
Її ніхто не звинувачує. Звинувачують себе, що не розгледіли, не допомогли вчасно, не скрутили та не повезли до лікаря, а просто мʼяко вмовляли.
Кусачая Я• 10 марта 2025
Ответ дляБубль Гум)
.
Автор довольно четко излагает свои мысли,спорит с отписавшимися.Где тут болезнь?Автор рассуждает,что самоубийство это страшно.Больной человек идёт и делает,не создавая тем на советчице.
Кумедний ґудзик• 10 марта 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Ні. Це сільська жіночка. Яка історія пошуку.. телефон використовувався як дзвонилка
Бубль Гум)• 10 марта 2025
Ответ дляКусачая Я
Вы фильм Игры разума смотрели? Посмотрите, полезно будет. Мне эту дичь что Вы пишете даже комментировать не хочется
ХаДиДиШь• 10 марта 2025
Ответ дляВподобайден
Так вот на неверие психосоматика тоже срабатывает.
Скажу неприглядную вещь -для начала ...перестать себя жалеть.
Не работают ад , подбирать другую группу перепаратов . Нейролептик и т д.
Маргарита и Мастер• 11 марта 2025
Ответ дляБубль Гум)
Вот яркий пример. И только на советчице до сих пор думают что колеса это выход из ситуации и они кого-то спасут от суицида
Ответ дляКондуктор трамвая
Важко пояснити, це і страх, і сум, і апатія. Інколи є якісь реальні тригери і думки з цього приводу, інколи просто немає нічого, але бажання просто звернутись класиком і зникнути. Це насправді страшна фігня, я розумію, що це прояви хвороби, але зупинити ці ігри розуму силою думки не можу
Бубль Гум)• 11 марта 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Та колеса как раз спасали, как раз когда они закончились все и случилось.
Я натуралка• 11 марта 2025
Ответ дляВподобайден
Хто мене туди відпустить 🫣
Ни у кого спрашивать и не нужно
Особенно в Вашей ситуации
Маргарита и Мастер• 11 марта 2025
Ответ дляБубль Гум)
В таком случае их пить до конца жизни? Впервые такое слышу что АД можно пить всю жизнь десятками лет
Маргарита и Мастер• 11 марта 2025
Ответ дляО_Юми
Вам психиатр сказал пить до конца жизни таблетки?
Бубль Гум)• 11 марта 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Речь не идет про десятки лет, он курс не допил
Маргарита и Мастер• 11 марта 2025
Ответ дляБубль Гум)
Нет такого понятия как курс. Как мне объяснял психиатр, что кому-то нужно пол года попить, кому-то два, а кому-то в жизнь, но в том то и дело, что всю жизнь нельзя, угробите печень и всё на свете.многие кончали жизнь самоубийством даже в психбольнице и после выхода из неё сразу после курса. Так что не верю в препараты, имхо
Маргарита и Мастер• 11 марта 2025
Ответ дляБубль Гум)
P.S девушка выше пишет, как только отменяет после курса, снова рецидив. Так что я к тому, что не думаю что дело в таблетках, он бы и после курса это сделал. Если уж посчастливилось подобрать препарат, то при его отмене при нарушении мозга всё вернётся в состоянии ’до’
Бубль Гум)• 11 марта 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ничего не могу Вам на это ответить, не знаю сколько он пил, но меньше чем полгода, у него как то резко это все началось, как у свекрухи советчицы что выше писала, в момент просто, другой человек
Бубль Гум)• 11 марта 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мы ж не можем знать. Одним помогает, другим нет. В мозгу столько клеток и сосудов, и так же множесво различных нарушений
Маргарита и Мастер• 11 марта 2025
Ответ дляБубль Гум)
Да, я к тому и говорю, что далеко не всем это помогает. По моему опыту и что слышала, что даже после психбольницы многие уходили из жизни, значит лечение не помогает
Бубль Гум)• 11 марта 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну согласитесь, попробовать стоит.