Омлетик• 11 марта 2025
Свекруха
А Ваша свекруха теж не питає вас чи ви можете її прийняти, а ставить перед фактом, що приїде на вихідні?
Яжемать Мне можно• 11 марта 2025
Живёт за три дома , и чтобы прийти, три дня пишет и звонит , заранее предупреждает и беспокоится не испортит ли наши планы.
И это ее дом со свекром.
Ангелок з ріжками• 11 марта 2025
так. У мене чудова свекруха. Я завжди рада її бачити. Вона і просто може зайти тому що поряд
Сільський ансамбль• 11 марта 2025
Нет. И дело тут не в свекрови, а в вас. Как вы расставите свои границы.
Омлетик
• 11 марта 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
И это ее дом со свекром.
Поняла, у вас не свекруха, а золота мама.
Омлетик
• 11 марта 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ну якби в мене була чудова свекруха, я б теж була рада бачити і в будь який момент.
Омлетик
• 11 марта 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Ну як би ви не були праві, але є люди у яких відсутне відчуття такту і розуміння, що в когось можуть бути плани сформовані за кілька місяців, які не можливо відмінити.
Все будет, но потом• 11 марта 2025
В мене то свекруха покійна. Але, коли була жива, то до нас її було не загнати. Спочатку, мені дико було, коли я її запрошую на якесь свято, а вона мені каже, чого я піду до Вас, в мене що, дома їсти не має.
Омлетик
• 11 марта 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Ну скоріш за все вона не хотіла вас ’напрягати’. Хоча, коли зовуть, то треба іти.
Ну тут трішки про інше, ви мали можливість прийняти і запрошували, а не коли в мене купа спланованих візитів, а мене ставлять перед фактом, що вони їдуть.
Файно Замало• 11 марта 2025
Ответ дляОмлетик
Мамочка у вас одна, которая мучилась вас рожая и воспитывая, не досыпая ночей.
И это унизительно и оскорбительно по отношению к матери обесценивать её вклад настолько, что называть словом ’мама’ свекровь, которая не сделала для вас абсолютно ничего все долгие годы вашего взросления.
Свекровь может любые подарки вам дарить и угождать как хочет, но мамой она не станет никогда.
Омлетик
• 11 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
У мене 100 одна, свекруха мені стільки ’подарунків’ зробила, що я її бачити до кінця своїх днів не хочу. 8 років не бачила, і була дуже щаслива, а це знов понеслось, бо їй треба.
Файно Замало• 11 марта 2025
Ответ дляОмлетик
В смысле ’коли зовуть, то треба іти’?
У меня куча родственников и друзей которые постоянно куда-то зовут, я им всем культурно объяснила что не могу разорваться и буду приходить только по их приглашению к ним, но только при условии что мне это удобно. Если не могу - так и говорю, встречу можно и на неделю и на месяц перенести, а подарок на день рождения я могу почтой или курьером отправить если по этикету мне желательно поздравить человека в определённый день, а я на той неделе вообще не могу.
Ваша свекровь ведёт себя абсолютно бестактно навязываясь в гости. Ваш муж ведёт себя не как мужчина и ’’глава семьи’’, а как безответственный ребёнок какой-то которому мамочка важнее интересов семьи которую он по идее должен защищать.
У вас дети есть? Не спешите рожать ещё. Не хочу пугать, но много браков (с такими мужьями которые не могут свою маму поставить на место) распадаются, а потом ещё нередко свекровушка науськивает сынАчку чтобы алименты не платил.
ОноВамнадо• 11 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
называть чужого человека мамой это, на сегодняшний день, архаизм.
но не далеки те времена, когда невестку принимали в семью мужа и она была в ней как дочь.
потому и ’мамо’. таковы были традиции.
жизнь меняется и обычаи тоже.
вы хоть бы по имени отчеству обращались к свекрухе, а то многие и этого не удостаивают свекруху: идите, возьмите, лежите, на выписку в роддом не приходите...
потому и ’мамо’. таковы были традиции.
жизнь меняется и обычаи тоже.
Все будет, но потом• 11 марта 2025
Ответ дляОмлетик
В мене мама така. Було таке, що дзвонить, а Ви де, я у Вас під дверима. Або, нещодавно, я хвора лежу а вона вирішила зайти. Розвернулася і пішла. Правда, вона вже у віці і себе береже. І не ображається на такі ситуації
ЯкаКраля• 11 марта 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Моя не поруч, живе далеко, Але теж супер
Може приїхати в любий час навіть без попередження. Я буду рада бачити.
Все будет, но потом• 11 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
Боже, що у Вас в голові. Свекруха-мама віддала Вам найцінніше, частинку себе - свою дитину.
ЯкаКраля• 11 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
Моя свекруха зробила за 20+ років сумісного життя з її сином, не менше.
І вона мені реально як мама.
З першої зустрічі ми поладнали.
І ще до того вона зробила найбільше - виховала для мене чудового сина.
І вона мені реально як мама.
З першої зустрічі ми поладнали.
Омлетик
• 11 марта 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Мама, хоч це і її квартира або спитає 300 раз, або взагалі йде до сестри, хоч це теж ненормально. А свекруха завжди, була як у фразі яку мені сказала: я як порішила, то так і буде, і тебе ніхто таке питать не буде.
Анонимба• 11 марта 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Это как? А мне не отдавали , он сам прибился, а она назад не берет.
Ні за холодну воду• 11 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
Не, у вас здесь что-то личное. Вы и унижение и оскорбление приплели)
Первоклашка Я• 11 марта 2025
Своя мамочка мучилась, ночей не досыпала, , а чужая под кустом высрала и само выросло
Омлетик
• 11 марта 2025
Ответ дляПервоклашка Я
До чого ваш висер?
жижифреймут• 11 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
Ваш чоловік невдаха?
А мені свекруха виховала чудового чоловіка,який мене і жаліє,і поважає.
І працьовитий,і моїм батькам допомогають.
Нікуди носа не пхає,але з народженням внуків кожному по квартирці купили.
І то все задумки свекрухи,як нам допомогти в житті.
Її вклад дуже вагомий!
Дама с заначкой• 11 марта 2025
Слава Богу, за 26 років заміжнього життя, вона в нас вдома не була ніколи.
Омлетик
• 11 марта 2025
Ответ дляДама с заначкой
Ого, це як?
Дама с заначкой• 11 марта 2025
Ответ дляОмлетик
Ого, це як?
Уявіть і таке буває, але я безумно рада
Омлетик
• 11 марта 2025
Ответ дляДама с заначкой
Уявіть і таке буває, але я безумно рада
Ну це складно уявити, але розумію, що буває все.