Маруська Му• 11 марта 2025
Кухня 9кв
Покажіть свою кухню 9кв. Не знаю куди холодильник втулити. Біля вікна не хочу, буде закривати частину вікна і робочий стіл, чоловік каже зразу біля входу, але там мийка, все зальопане буде, та і мені здається буду об той холодильник лікті оббивати...
Викупана• 11 марта 2025
ну намалюйте нам хоча б, де що стоїть у вас, в мене 7 кв і холодильник на кухні, стоїть біля вільної стіни, інша стінка то ’робоча зона кухні’ біля вікна стіл
Білка в колесі• 11 марта 2025
Ответ дляБасина
В мене біля вікна, але не закриває його. Був ще варіант ставити біля дверей, де зараз шафа, але тоді він би виступав у дверний пройом.
А у вас разве 9?
Викупана• 11 марта 2025
в мене така ж кухня як в посту 5. Біля вікна стіл, а он та стінка зліва, там холодильник
Маруська Му
• 11 марта 2025
Ответ дляШмоточницаца
А толку? У всех разная планировка.
Планировки как таковой нет ещё, планируем заказать, но не можем определиться с холодильником. Вот такого плана, холодильник сейчас в прихожей, но это такое...
Помидорина• 11 марта 2025
Ответ дляТундиринда
Показувати свою не буду, бо в мене 12 кВ.м.
В мене 9 але я вже одни раз тут двері показала
Дійшло до того, що мені треба будинок розвалити, бо все не так
Білка в колесі• 11 марта 2025
Ответ дляПомидорина
Да здесь умеют, мне в сьемной квартире говорили шо уже б давно обои переклеила, неужели самой приятно на это смотреть,
Ответ дляМаруська Му
Ви намалюйте план кухні з розмірами, комунікаціями, дверима, вікнами, а дівчата порадять, як краще спланувати кухню. Тут часто такі теми. Колективний розум - сила!))
Тундиринда• 11 марта 2025
Ответ дляПомидорина
Так, краще тут нічого не показувати.
Невгамовна• 11 марта 2025
Ответ дляМаруська Му
тут однозначно в конце кухонной стенки- то, что у вас за кадром и окно там же- вот в тот угол тулить. можно пойти от противного и начать с холодильника- а затем все остальное. иначе никак
Невгамовна• 11 марта 2025
Ответ дляБасина
а такие фасады надо намывать все время?
Чудовий каламбур• 11 марта 2025
В мене біля вікна ...в рівень з вікном може навіть трохи затуляє....але я цього не помічаю... Я у вікно не дивлюсь...
Ответ дляНевгамовна
а такие фасады надо намывать все время?
Я б не сказала. Але може ще залежить від того, який колір і як світло падає. От в подруги матові сірі фасади - кожен пальчик видно. І не завжди вони гарно витираються. Жир наче в´їдається в поверхню. З глянцю витираються без проблем містером мускулом.
Невгамовна• 11 марта 2025
Ответ дляБасина
Чудовий каламбур• 11 марта 2025
Ответ дляБасина
У вас жалюзі?
Чудовий каламбур• 11 марта 2025
Ответ дляБасина
Ні, римка. На цих фото її ще немає. Але трохи вона мене підзадовбала)) от думаю, може ролети повісити, а римку зняти?...
А сторона яка? Сонячна чи ні
Курочка-чубаточка• 11 марта 2025
Ми так втулили, але ж у мене перепланування на кухні було. Прохід переносили.
Це треба бачити малюнок Вашої кухні з замірами, що б порадити де краще холодильник ставити.
Білка в колесі• 11 марта 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
И у нас так же только мы холодильник шкаф вперли боком к окну и вдоль коридора
Курочка-чубаточка• 11 марта 2025
Я выход перенесла, по этому к окну он не стал бы. Как раз за холодильником был вход на кухню.