Володарка мрій• 14 марта 2025

Стоит вес на интервальном голодании

Голодание 18/6. Рост 173, вес 64.
Ушло 200 грамм за 2 недели, дефицит калорий есть
Ну сейчас болею, очень много воды пью, почему стоит вес?
Пасхальний тролік• 14 марта 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Кето у меня
Кто + болеете+ пьете много воды = нагрузка на почки и отеки
ПадаюВреверансах• 14 марта 2025
А скільки ви плануєте ще скинути?
Не боїтесь постаріти на обличчі? Обвисне овал.
Може, ну його прямо напрягаться?
Виберіть собі тактику і по кіло за місяць десь неспіша
автор Володарка мрій • 14 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
А скільки ви плануєте ще скинути?
Може, ну його прямо напрягаться?
Не боюсь, я весила 57-58
люблю_тортики• 14 марта 2025
Кстати, а нормальный вес какой?
64 уже физиологически здоровый вес для вашего роста.
Дівка в намисті• 14 марта 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Кето у меня
У меня на кето вес обвалился быстро.
Как,впрочем, и здоровье
Сиамская сороконожка• 14 марта 2025
Я всегда худею только при подсчете бжу и калорий. Если вы где то переедаете сверх нормы, вес не будет уходить. Плюс не двигаетесь из за болезни
Налогообложу• 14 марта 2025
Ответ дляОтжигающая
а вес уходит скачками. вы в плато просто. Плюс отеки раз болеете и много воды. Потом ждите резкий отвес
Ваші слова прямо в серденько.
За місяць схудла на 4 кг, далі вже два тижні +-200 грам бовтається. Вирішила не зважуватися пару тижнів, щоб не травмувати себе цим) сподіваюся, дефіцит калорій дасть своє.
Кривая спроса• 14 марта 2025
Ответ дляНалогообложу
Ваші слова прямо в серденько.
Як раз зважуватись один раз на тиждень треба. Тоді ви будете бачити результат і не засмучуватись, коли кожен день зважуєтесь, а вага стрибає туди сюди.
БлинчикБезСметанки• 14 марта 2025
Ответ дляПовітруля
А мені більше підійшло карніхарчування.Саме більше жирів допомагає худнути і не відчувати голоду
Вперше чую , це що?
ПадаюВреверансах• 14 марта 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Не боюсь, я весила 57-58
То ж ви і молодшою були.
А якщо аже 11 скинули і ще скинете, то лице неминуче постаріє одразу
Крихітка на всі• 14 марта 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Не боюсь, я весила 57-58
В школе? вы сможете удерживать те цифры, серьезно?))
Повітруля• 14 марта 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Вперше чую , це що?
Карнівор. Їмо лише жирне мясо, субпродукти,яйця і сало( шкварки). Сир.
Готуємо з того карніворні супи: відварене мясо з яйцем. Не боїмося жирів. Від них глибокий кетоз.Калорії не рахуємо. Акцент на фіолетові смужки.
Зеро вуглеводів
Є чати однодумців в телезі. Але , на жаль, російські
Повітруля• 14 марта 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Я восени важила 53 при 176 см .Швидке схуднення вв згаданій групі. Обличчя- норм. А от дупа- жах. Обвисла. Змушена була носити сукні або ін речі, які приховуючи той жах. Качала ту дупу в спортзалі- ні@іга.