Робот Вертер• 15 марта в 09:57
Мама йде служити в ЗСУ, залишає дитину на бабусю
Як вам таке? Я в шоці
13чудоСВЕТА• 15 марта в 22:39
Ответ дляЩаслива Я
Це було торік) Але ви можете все ж таки зробити над собою зусилля і показати нам пукнт чинного законодавства, який вимагає особистого дозволу мами на термінову госпіталізацію дитини.
Ну щоб не так вбого виглядали ваші баєчки.
Не нужна именно мама, достаточно законного опекуна)
Давно без алко• 15 марта в 22:54
Ответ дляЩаслива Я
Я вже зрозуміла що ви живете в паралельній реальності)
А моїм неповнолітнім дітям видаляли аденоїди та гланди планово, коли я їх привозила до бабусі з дідусем, а сама моталась в термінових справах в іншу країну на пару місяців. І в лікарні вони лежали з бабусею.
А ще в лікарні лежить повно інших дітей з бабусями. І в школі повно дітей, хто частину року живе в бабусь.
Тому ваші казочки смішні)
это не сказочки. В вашем случае просто врачи посмотрели на это сквозь пальцы (может, это было несколько лет назад). Я бы не посмотрела и в жизни бы планово не проводила никаких манипуляций ребенку без согласия родителя / законного опекуна
(Моя мама решила облегчить мне жизнь и пройти с моим сыном м/о перед школой - очень удивилась, узнав, что так теперь нельзя)
Щаслива Я• 15 марта в 22:59
Ответ дляДавно без алко
Хочете правди - зателефонуйте прямо зараз в приймальний покій і представтеся бабусею. Скажіть що 10річному онуку погано і спитайте чи можете ви його привезти)
Щаслива Я• 15 марта в 23:01
Ответ для13чудоСВЕТА
Тьотя, ми вже ваші побрехеньки почули) Підтверджуйте свої слова пунктами законодавства нарешті або йдіть варіть борщик, сподіваюсь ви хоч це вмієте
Давно без алко• 15 марта в 23:01
Ответ дляЩаслива Я
Я вам и так отвечу (я врач). Привезти может кто угодно, при жизнеугрожающей ситуации помощь окажут без родителей, во всех остальных случаях нужно согласие родителя / законного опекуна
И да, я знаю, что у нас могут идти на поводу у бабушек / дедушек / соседей / мимопроходил. Но это до первой стремной ситуации
Щаслива Я• 15 марта в 23:05
Ответ дляДавно без алко
Ну давайте розглянемо прям крайню ситуацію.
Привозить бабуся онука ну най з апендицитом. Дитині най років 10-12, живе в бабусі все літо, мама в ЗСУ. Батька немає з невідомих причин.
Ви надали дитині первинну допомогу, далі їй треба пройти антибіотикотерапію в стаціонарі.
Лише дідусь та бабуся відвідують, сплачують рахунки. Мама може зателефонувати.
Що саме ви зробите і не зробите в такій ситуації?
Давно без алко• 15 марта в 23:15
Ответ дляЩаслива Я
все, что касается лечения жизнеугрожающего состояния (и антибиотикотерапия по показаниям) - будет проведено. Все, что не касается - с разрешения матери / законного опекуна. Мать не реагирует - обращение в органы опеки, естественно
Щаслива Я• 15 марта в 23:40
Ответ дляДавно без алко
І яким чином має бути оформлений дозвіл матері?