ПампушОК• 15 марта 2025

Сыну 14 лет, остановила полиция

Имели ли они на это право?
Сын с другом шли по улице , к ним подошли два копа и запросили их дию ( инн ) якобы проверить на нарушения
Имели ли они на это право ?
культУра• 15 марта 2025
Ответ дляКицюююня
Переживуть дітки подібний переляк, подякуйте краще, що подібні перевірки врятують життя вашим синам
Яким чином врятують життя?
всемВсёИмного• 15 марта 2025
Ответ дляПампушОК
У детей ?
Недавно такие дети угробили себя и кучу людей вокруг.Возможно от этого проверки.
культУра• 15 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
До чого тут 25 років?
Поліція має право перевірити документи в будь-якої особи. В країні військовий стан. Друга справа, що повинні представитись і пред’явити власні документи.
Ну і 14 років це вже не малолітня дитина. Кримінальна відповідальність по багатьом статтям настає з цього віку.
Поліція не має права перевіряти документи та ставити питання 14-літньому без присутності батьків чи педагога. Вона не може зупиняти ’бо захотілося’. Лише якщо у розшуку є особа, можна цю конкретну дитину.
Птица Говоруша• 15 марта 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Я коли з Києаа ,,тікала, схопила паспорт закордонний і навіть не перевірила,що в ньому термін закінчився. А в дії був новий
Он и не нужен был. мы особо , выпускали так
культУра• 15 марта 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Яким чином перевірка паспорту покаже, що конкретно ця дитина планує угробити купу людей?
Повна маячня. І навіщо сфотографували ідентифікаційний код дитини? Це взагалі бєспрєдєл.
Купи слона• 15 марта 2025
Ответ дляsim_sims
Ви в селі живете?
Нет. Город 200+. Проеда бесплатного в ОТ нет, да и ребёнок практически не пользуется от. Так зачем он нужен? Расскажите
Оч@ров@Шк@• 15 марта 2025
Ответ дляНу шо не так?
Может подумали что взрослые и хотели утянуть в бус
14 и 25 + перепутать?

Просто как раз малолетки сейчас активно вербуются для всякой пакости. Родители должны проводить беседы ежедневно.
всемВсёИмного• 15 марта 2025
Ответ длякультУра
Подростки могут себя повести неадекватно,зная,что задумали что-то незаконное,это скорее психологический тест.
-Ань-• 15 марта 2025
Ответ дляПампушОК
Харьков , ничем , сфоткали инн з дии и пошли дальше
Вкрали персональні дані. Перевірка документів це не фотографування!
культУра• 15 марта 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Поліція не має жодного права так робити! Це не психологічний тест, це порушення прав дітей і перевищення повноважень поліції. А фото ідентифікаційного - взагалі загадка. Цікаво для чого?
всемВсёИмного• 15 марта 2025
https://fakty.com.ua/ru/ukraine/20250129-hto-maye-... юристи пишуть ,що має.
всемВсёИмного• 15 марта 2025
Ответ для-Ань-
Зараз законом при перевірці дозволено фото і відео фіксацію.І документів теж.
-Ань-• 15 марта 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Людям і громадянам дозволено фотографувати і знімати поліцейських. Також і посвідчення поліцейських.
Я подавала запит 5 років тому і отримала офіційну відповідь.
А поліцаї можуть робити тільки те, що їм дозволяє закон. Тільки конкретні, прописані дії.
То яким законом поліцаям дозволено фотографувати чужі документи і кудись уносити фотокопії?
культУра• 15 марта 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Дайте, будь ласка, закон згідно якого поліцейський може зупинити і перевіряти документи 14-річного без присутності батьків чи педагогів.
всемВсёИмного• 15 марта 2025
Ответ длякультУра
Погуглите сами,не ленитесь.Чтобы узнать сколько ему лет,тоже нужно проверить документы.У некоторых в 14 рост 2 метра и борода растет.
всемВсёИмного• 15 марта 2025
Ответ для-Ань-
З 2021 року все змінилося,гугоіть.Не лінуйтеся.
культУра• 15 марта 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Я просто знаю, що такого закону нема. Ви стверджуєте зворотнє. Тому я вас і прошу надати його.
-Ань-• 15 марта 2025
Ответ длякультУра
Педагогів не приплітайте, то сторонні особи які надають освітні послуги.
-Ань-• 15 марта 2025
Ответ длякультУра
Якщо поліцаї щось роблять, ще й масово - значить їм дали команду.
культУра• 15 марта 2025
Ответ для-Ань-
У їх присутності працівник поліції може поставити питання 14-річному. Без них - ні, тоді потрібна присутність батьків.
культУра• 15 марта 2025
Ответ для-Ань-
Узьким теж дали команду і вони масово вбивають українців. Але чи означає це, що це законно?...
-Ань-• 15 марта 2025
Ответ длякультУра
А відповідати дитина не зобов´язана.
-Ань-• 15 марта 2025
Ответ длякультУра
всемВсёИмного• 15 марта 2025
Ответ длякультУра
Постанова КМУ від 29.12.2021.
всемВсёИмного• 15 марта 2025
Номер 1456
Света С Приветом• 15 марта 2025
Ответ дляНекомильфо
Это совершенно другая тема для разговора.
Сдавайте новые обсуждение, там я вам об этом расскажу.
Понятно. Аргументировать свое мнение вы не можете
Света С Приветом• 15 марта 2025
Ответ дляДружная семейка
Сейчас некоторые подростки пытаются заработать в интернете, им предлагают просто прогуляться мимо определенных объектов и фото скинуть. Так что некоторых маминых бубочек, решивших срубить денег надо проверять.
А некоторые люди не только сейчас, а и всегда убивали, насиловали, грабили. Это повод останавливать всех подряд для непонятных проверок?
-Ань-• 15 марта 2025
Постанови і закони мають різну юридичну силу. Читайте Конституцію України.
всемВсёИмного• 15 марта 2025
Ответ для-Ань-
Конституция ж на паузе.Там много чего написано,но не исполняется.
Мама Никитки-2• 15 марта 2025
Ответ дляСвятатабожа
Что там написано о детях, идущих по улице не нарушая общественный порядок?

И сразу заодно давайте цитату, обязывающую их носить документы, удостоверяющие личность. И право полиции не представляться и не предъявлять служебное удостоверение.
Там написано в будь-якої особи
Можете не носити, поліція маєправо затримати до з’ясування особи.