Божий одуванчик• 18 марта 2025

Ви дійсно вважаєте що жертва може спровокувати насильника?

Ось зайшла в тему про Оксану Макар, і я трохи в шоці. Чому так багато людей звинучають жертву? Звідки це берется? Не важливо в що людина вдягнена, не важливо в якому вона стані, навіть якщо п´яна це не має бути виправданням насилля над людиною. Ось відео про одяг жертв насилля з Брюсселю. Що ви думаєте з цього приводу? Ци може жертва бути виновною в насилля?

рукиЖимолости• 18 марта 2025
Ответ дляПоросенка
а ситуация во франции где бабулю насиловали муж и сотни чи десятки чужих мужиков годами.
Тільки хотіла написати, а то ж звичайні люди, сімʼянини, з дітьми, різних професій
Всі серед нас
Поросенка• 18 марта 2025
Ответ длярукиЖимолости
Всі серед нас
Случай с Францией как-то я не так сильно восприняла(узнала не сразу, а спустя время), а вот от отдельных разных комментариев любителей детей в наших телеграм каналах прозрела. Меня чуть не стошнило, новости про брак с ребенком были на разных каналах, и везде в комментах были наши мужики что это поддерживали и оправдывали 🫠
рукиЖимолости• 18 марта 2025
Розкажу ще історію, молоді дівчата 19 р познайомились з грузинами 40р, ті запросили іх на каву, але вивезли в ліс і сказали, або роздівайтесь самі, або побʼєм і поріжем вам же хуже буде..
Батькам не розказали, стидно ж
Молоді наівні, просто хотіли погуляти. Просто знайомились як всі.
І ці придурки досі серед нас, не маньяки, звичайні люди з якими можна пересіктись в магазині чи по роботі
автор Божий одуванчик • 18 марта 2025
Ответ дляПоросенка
До речі теж була в шоці від цього, і притому часто на фото ця людина з дружиною чи сім´єю. Навіть тоді в коментарях писали люди що вони хворі і їм лікуватися пора
Апофиозная• 18 марта 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Канєшна🤓 собакі собача смерть
Ну и зря убили. Нужно было инвалидом сделать, чтобы гнил в своих какашках и моче. А так легкая смерть...
Неробименінерви• 18 марта 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Ну то посмійтеся, поки такі Оксани в пошуках сексу і грошей вмирають ’ні в чому не винні’ по смітниках
Вы с головой совсем не дружите, вижу.
Пока ещё в нашей стране убить можно только в случае самообороны и то при соблюдении ряда требований.
А тем выродкам за 10 лет за изнасилование на зоне быстро показали, где их место. Каждую ночь группами и по одиночке.
Сирожено_пирожено• 18 марта 2025
Ответ дляНеробименінерви
Вы с головой совсем не дружите, вижу.
Це ви з головою не дружите. Вбивати в жодній країні не можна. Але вбивають. А жертви , типу цієї любительки сексу і грошей , самі знаходять свою смерть в пошуках пригод
JENYABEST• 19 марта 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Что у вас за какашки в голове?
Я описала, факт, не свои мысли, а конкретно объективную реальность, а вот то что прочитанное сложно понять читающим, это уже ко мне никакого отношения не имеет!
JENYABEST• 19 марта 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Что у вас за какашки в голове?
Оскорбления!
JENYABEST• 19 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
А чому, одні і ті ж самі дії, одних людей провокують, а інших - ні? Чому одні люди, побачивши гроші, що випали з гаманця іншої людини, віддадуть їх власнику, а інші, побачивши гроші в гаманці, вирішують, що можуть їх вкрасти? Може справа не стільки в жертві, скільки в тій людині, яка сама собі дозволяє дії, які зашкодять іншому? Причому, точно знаючи, що зашкодять.
Потому что все разные, кого то ’вы’ своим поведением, действиями, задели...и...это никак не оправдает преступника, но ’вам’ это зачем.
Про деньги в кошельке кто то решит, ’он, она’ заработает еще мне нужнее, а кто то подумает нет так нельзя я чужое не возьму...конечно кого то просто не спровоцировать так как воспитание и мировосприятие не даст ему стать преступником.
Не всегда люди понимают, что навредят, обидят, оскорблят, спровоцируют ...в этом вся и проблема каждый думает как лучше ему и не задумывается о чувствах
других .