Зілля до весілля• 20 марта 2025

Жінки які не вміють готувати. Вас взяли заміж?

Які не вміють, чи не хочу( типу я вся така ляля типу працюю). У вас є чоловік? І як йому те, що ви не готуєте, не вмієте, чи не хочете, чи готуєте рідко.? Як у вас шлюб? Хлопці любят смачно поїсти, борщи, котлети, голубці. Чоловіки завжди виберуть хозяйку. Повірте.
А для шлюбу, потрібна нормальна жінка, яка не корче із себе принцесу. Така жінка заслуже увагу, та статус дружини.
автор Зілля до весілля • 20 марта 2025
Ответ дляКров з молоком
сто лет назад?
Мені 41. Вийшла заміж в 20. .
іронічна антитеза• 20 марта 2025
Если есть деньги, то это все можно купить)
Кров з молоком• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Мені 41. Вийшла заміж в 20. .
давайте по теме
покажите лучше что вы сегодня наготовили?
Баба_Воля• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Розумію вас. Жаль вашого сину. В мене також два сина, я б таку невістку побила би иа вигнала
О ні, це дружина брата))) Але якщо всіх влаштовує, то ОК. У мене донька , яка не любить готувати, але готувати ще може, а от мити посуд після приготування-це каторга для неї.
На привозе• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Він дійсно чоловік?
Він чоловік, який захищає зараз Вашу дупу і Ваших недо-чоловіків
Миззери• 20 марта 2025
Дайте угадаю вы замуж все никак не выйдите такая хозяюшка ?
Любви вам!• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Це правда. Я багато років у шлюбі. І не для трах.у , а як дружина
Лярва для борщу? 😂
Весотехник• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Не прислуга , а кохана дружина и всі чоловіки виберуть жінку яка вміє готувати
Какой бред
На привозе• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Так
Мрійте далі, мамо. Така жінка Ваших хлопчиків з такою мамо і на вистріл до себе не пустить
автор Зілля до весілля • 20 марта 2025
Ответ дляКров з молоком
давайте по теме
Я не робила фото їди сьогодні. Не кожен день роблю. Сьогодні був простий день. Суп с лапшою і курочкою , орішки з гущенкою. Пюре, курячі ніжки , салат зі сметаною , помідор, огірок редиска
автор Зілля до весілля • 20 марта 2025
Ответ дляБаба_Воля
Ой , погано(
автор Зілля до весілля • 20 марта 2025
Ответ дляНа привозе
І вашу
автор Зілля до весілля • 20 марта 2025
Ответ дляВесотехник
Какой бред
Це правда
Баба_Воля• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Ой , погано(
Кому погано?
Кров з молоком• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
ну это на завтрак
а дальше голодные или как?
автор Зілля до весілля • 20 марта 2025
Ответ дляБаба_Воля
Кому погано?
Донці
Колупалочка• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Скиньте тему. Ви молодець. Я 21 рік в шлюбі. Синам 19 та 12. Дуже мене любят і я їх
Так люблять вас чи котлети, які ви готуєте? Щось не збігається
Баба_Воля• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Донці
Їй норм.
На привозе• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Мені 41. Вийшла заміж в 20. .
Всього 41 і така солома в голові🤦🏼‍♀️
Разгуляшка• 20 марта 2025
я готувати вмію, але не люблю. обирала чоловіка який любить. мені важливо щоб мною опікувалися, догоджали, щось для мене робили. на дивані я й сама можу полежати, нащо заміж виходити.
автор Зілля до весілля • 20 марта 2025
Ответ дляКров з молоком
ну это на завтрак
а дальше голодные или как?
Нам було досить. На вечір ще щось придумаю
Доросла дівчинка• 20 марта 2025
Мене готувати вчив чоловік))). Не знаю, як так сталося, що до 21 року я так і не навчилася толком готувати))) Ну якось живемо вже 23 роки. Кухня не лише мій обов’язок. Чоловік любить готувати. Я не дуже)))
автор Зілля до весілля • 20 марта 2025
Ответ дляКолупалочка
Люблять мене, мої котлети це козирь перед ледачой лярвой
Кров з молоком• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
так уже вечер
пора думать
хорошая жена бы уже готовила
ой, чувствую бросит скоро вас
таких лентяек никто не любит
автор Зілля до весілля • 20 марта 2025
Ответ дляРазгуляшка
Кому вы нужна
Гитта Ягг• 20 марта 2025
Жена моего племянника вообще не умеет готовить. И не любит и не понимает принципов готовки. В прочем, как и ее мама. Мама в браке больше 30 лет. Племянник женат 7 лет.
Тесть там просто привык, или непривередлив не знаю, но теща силос реально готовит, не для слабонервных.
Племянник силос не ест, сначала были доставки, потом начал готовить сам, что я считаю норм, в нашей семье мужчины всегда хорошо готовили.
Подруга готовит прекрасно, оба мужа не огонь.
Я готовлю круто, и люблю это. Брак счастливый и долгий.
Так что у всех по разному, я никакой корреляции между кулинарными навыками и браком не вижу.
автор Зілля до весілля • 20 марта 2025
Ответ дляКров з молоком
так уже вечер
пора думать
хорошая жена бы уже готовила
ой, чувствую бросит скоро вас
таких лентяек никто не любит
Ні , він мене любе
автор Зілля до весілля • 20 марта 2025
Ответ дляГитта Ягг
Жаль вашго племяшу
Кров з молоком• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Ні , він мене любе
та ні
автор Зілля до весілля • 20 марта 2025
Ответ дляКров з молоком
та ні
Не завидуй