Зілля до весілля• 20 марта 2025

Жінки які не вміють готувати. Вас взяли заміж?

Які не вміють, чи не хочу( типу я вся така ляля типу працюю). У вас є чоловік? І як йому те, що ви не готуєте, не вмієте, чи не хочете, чи готуєте рідко.? Як у вас шлюб? Хлопці любят смачно поїсти, борщи, котлети, голубці. Чоловіки завжди виберуть хозяйку. Повірте.
А для шлюбу, потрібна нормальна жінка, яка не корче із себе принцесу. Така жінка заслуже увагу, та статус дружини.
Борода• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Не прислуга , а кохана дружина и всі чоловіки виберуть жінку яка вміє готувати
Насмешили ) бедные да а так точно не по навыкам готовить
Борода• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Я 180 і 90 кг. Як вдарю ,так вилетить. Особливо як що буде недоразвіта 160 165
Учитесь : пышки с сыром , 12 лет Вова , он точно девушку не для готовки будет
автор Зілля до весілля • 20 марта 2025
Ответ дляНа привозе
А, так і муж не для сексу - карлик-колобок
Обичний зріст українця
Скляна миша• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
При моему зросту норм вес,. Я ж не карлик. Муж 175 и 110 кг.
Коротун, ще й як хряка-кнура відкормили.
Тоді зрозуміло, чого сексу немає, бо тільки їсть ваші голубці з борщем цілодобово. Ви там ще щось підсипаєте йому в борщ, щоб ні на кого не дивився? Сини також перекомлені? Так не мона, бо онуків не буде.
автор Зілля до весілля • 20 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
Якщо ви - баба з молотом, то ваш син коротун? Він же вище за вас, то й знайде таку як ви )))
Я не знаю яку він знайде, може високу, може низьку. Хіба всі високі с жінками низькими не ходят? Тут я не впадаю. Старший син 185
Сарафанное радио• 20 марта 2025
Не люблю готовить и не очень вкусно это делаю. Все норм, замуж взяли
Скляна миша• 20 марта 2025
Ответ дляКров з молоком
нормальный муж выше должен быть
а у вас какое то недоразумения
еще и изменяет вам постоянно
а вы все в борщах и котлетах
тяжелая жизнь
а ведь молодая еще
только 40
Как 40?
Я думала я с женщиной из села в её 70+ общаюсь )))
автор Зілля до весілля • 20 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
Не коротун 175 це средний зріст українця мені норм. Моя сестра 183 и муж її взагалі 168. От він низький
Борода• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Максим 9 лет
Учитесь хороших парней , а не едаков
автор _Злата Ibra_ • 20 марта 2025
Ответ дляБорода
Максим 9 лет
Учитесь хороших парней , а не едаков
??
На привозе• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Обичний зріст українця
І жирдяй
Скляна миша• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
То вага ж не більше 80 кіло повинна бути в чоловіка при зрості 175.
А скільки йому років? Ви розумієте, що в нього от-от почнуться проблеми з серцем, цукром якщо так будете його годувати далі, а він не зкине хоч 20 кіло. Схаменіться! Я реально не шуткую.
Хачапууури• 20 марта 2025
Ответ дляБорода
Максим 9 лет
Учитесь хороших парней , а не едаков
Омг, как красиво и аппетитно!
На привозе• 20 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
Як він при таких параметрах ще примудрився від неї гуляти - загадка 😅хоча, може вона його почала відгодовувати як хряка після того, щоб точно не міг?
автор _Злата Ibra_ • 20 марта 2025
Девочки решила пошутить. Вдохновилась темами про мужскую и женскую еду. Хотела посмеяться. Тема конечно жирно трольная. Всем спасибо и конец))
Хачапууури• 20 марта 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Придумали объяснение, когда спалились? Странная шутка, с хамством и оскорблениями.
Скляна миша• 20 марта 2025
Ответ для_Злата Ibra_
??
Нормально? Весь цимес убили раскрытием себя, хоть мы и понимали, что троллите ))
Я вон сколько слов на украинском вспомнила, а теперь снова по-русски писать придется.
автор _Злата Ibra_ • 20 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Нет. Не объяснение. Сегодня было настроение потролить . Иногда есть желание. Обычно пишу просто от себя в темах про политику и тд. Но раз так вышло, то вот все))
Спасибо всем за ответы. Больше таких тем не будет))
Форс мажор• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Це правда. Я багато років у шлюбі. І не для трах.у , а як дружина
То есть , вы с мужем не спали ни разу за всю семейную жизнь ? А размножаетесь как - почкованием ?
Аnnеt• 20 марта 2025
какая махровая мизогиния.
Вареничніца• 20 марта 2025
Я вийшла заміж в 25 років не вміючи готувати геть зовсім, окрім яєчні і зварити макарони. Живу у шлюбі 16 років.
автор _Злата Ibra_ • 20 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
Я украинский знаю. Но я из Харькова и на украинском пишу редко ))
Аnnеt• 20 марта 2025
Ответ дляСарафанное радио
вам не противно отчитываться перед автором темы, который вас с дерьмом смешал?
Борода• 20 марта 2025
Ответ для_Злата Ibra_
??
Не нужны кухарки мужчинам , которые отлично сами с детства
Вы какая-то едоковая теория , еда превыше всего
А она не имеет ценности сейча. , если есть деньги
Это не ссср, когда для котлеты нужно было в загс
автор _Злата Ibra_ • 20 марта 2025
Ответ дляАnnеt
Ну пожалуйтесь
Большой секретик• 20 марта 2025
Тю. Хочу готую, хочу ні
Аnnеt• 20 марта 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Ну пожалуйтесь
уже. несколько раз. могу ещё.
автор _Злата Ibra_ • 20 марта 2025
Ответ дляАnnеt
уже. несколько раз. могу ещё.
Давайте))
Аnnеt• 20 марта 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Давайте))
даю, даю. не переживайте.
Форс мажор• 20 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Так
Хотела бы я на это осмотреть . Хотя вы стопроцентная троляка .