Блондинка в Законе• Изменено 22 марта в 23:59
Жлобське ставлення до дітей, смайлпарк
Канікули, читаю інформацію, куди зводити дитину. І знаходжу інформацію, смайл парк на Даринку і не тільки , спеціально , знаючи, що канікули у дітей, збільшує ціну для дітей; пише діє тариф вихідного дня в цей період канікул , замість 370 грн - 440 грн. В країні війна, дайте тим бідним дітям трохи позитиву, так ні, ця жадібність і жлобство бере верх. Дуже неприємно, що наживаються на дітях, замість того, щоб в війну залишити в будні дні тариф буднього дня!!!!
Бесконечность-не предел• 23 марта в 10:58
Ответ дляПродавчиня кіз
Ну то чим дитину автора гірка у дворі не влаштовує в якості розваги? Їх то ще більше, ніж трц. І головне - безкоштовно!
Ну серйозно ?
Безкоштовні гірки , яблука замість бананів і буряки замість чері
- іш буржуї розваг захотіли
А може все ж ціни зависокі для укр доходів ? Чи знов порадієте що дешевше діснейленду?
Продавчиня кіз• 23 марта в 10:59
Ответ дляМетелик
Бо під час повітряної тривоги ТЦ закривається, а гроші не повертаються. Стійте під ТЦ з дітьми, чекайте відбою, якщо хочете свої сплачені кошти повною мірою використати. А за кордоном це як відбувається?
Ну я думаю року до 2027го Ви дізнаєтесь як це відбувається в Європі і що вони робитимуть під час тривог.
Бесконечность-не предел• 23 марта в 11:00
Ответ дляПродавчиня кіз
То Україну окупують ?
Гуру троллинга• 23 марта в 11:00
Ответ дляКомиссия50%
Це сфера послуг. Та і порівнюючи аніматорів наші краще і дешевше, однозначно. Тож яку таку якість несусвітну ви знайшли в тих європах. Дитячий др з одним пікачу і пінтятою за тисячу євро? У нас за ці грош вам зроблять повний лухарі, ще й поні привезуть. Тож щодо якості і вартості послуг... Ну таке собі, вибачте. А на дорогі європейські локації (яких немає в Україні навіть аналогів) і вхід не 12 баксів.
Стоматологія у вас стоїть на одному місці з аніматорами в ТРЦ?
Це дуже багато говорить про ваш розвиток, точніше його повну відсутність, якщо у вас стоматологія-сфера послуг
Метелик• 23 марта в 11:00
Ответ дляПродавчиня кіз
А зараз у вас аргументи закінчилися?
Продавчиня кіз• 23 марта в 11:02
Ответ дляМетелик
А зараз у вас аргументи закінчилися?
Ну а який аргумент можна дати на закид ’як в Європі компенсують обов´язок батьків відвести дитину в укриття на час повітряної тривоги?’. Наче це власник українських трц запускають ракети і шахеди, щоб нажититись на українських мамках, ’а от у Європі’
Буде видно, як воно буде у Європі через пару рочків
Метелик• 23 марта в 11:12
Ответ дляПродавчиня кіз
Те, що власник не запускає, дає йому право не повертати кошти за ненадані послуги? А вам стібатися з того, що ’українські діти натерпілися’?
Пустощі-веселощі• 23 марта в 11:17
Ответ дляПописанная парта
Во время Евро 2012 наши европейцам сараи свои сдавали по 5000 евро в неделю, бо те приехали. Менталитет у нас такой. А теперь Европа даёт нам защиту и пособия.
Как-то так.
Вы не знаете, сколько стоит халупа в Париже и не в Олимпиаду 😂
Та_шо_ж_таке• 23 марта в 11:21
Ответ дляБлондинка в Законе
О, видно, що ви звикли до гноблення, типу радуйтесь, скажіть спасибі. А Німеччину я приплела по вашому, тому що це факт - вони допомагають чужим, в той час. , як свої ненаситні постійно
Ага, саме тому квитки на літак та поізд з Німеччини в 2 рази дорожче з початком канікул, все про дітей думають
Пустощі-веселощі• 23 марта в 11:21
Ответ дляБесконечность-не предел
А , тобто урвати з запасом
І класно що мами це розуміють і навіть ок їм
Ну добре що ви все розумієте. І в кіно наживаються, тільки нерозумні купують квитки і в залі дивляться, коли вдома телевізор є. І в театр квитки купують нерозумні, бо навіщо витрачатися, вдома свій театр є безкоштовно. І в ресторані дурні святкують день народження, хоча навіщо платити - вдома у 50 разів дешевше можна картоплі наварити і гомілки насмажити. Вам дорого - то не треба інших, кому це нормально, називати такими, що не розуміють. Їм просто не дорого, їм нормально
ОхиИВздохи• 23 марта в 11:21
Ответ дляБесконечность-не предел
Платіть , платіть
не відволікайтеся
А ви вважаєте, якщо писати нелогічний набір слів анонімно на форумі, то приватні розважальні заклади стануть безкоштовними або хоча б знизять ціну?
Вельми шановна• 23 марта в 11:26
Ответ дляПлету интриги
Наш бізнес це не про лояльне , турботливе ставлення до клієнтів і в цілому в жодному з дитячих закладів діти не є в пріоритеті , починаючи із садочків, закінчуючи школами , університетами , дитячими магазинами та закладами дитячого дозвілля ця проблема є загальною для України - нехтування майбутнім🤷♀️
Абсолютно любой бизнес устанавливает цену с учетом спроса. В каникулы спрос на детские развлечения пиковый, поэтому цена выше.
ОхиИВздохи• 23 марта в 11:28
Ответ дляБесконечность-не предел
Типовий розважальний центр в кожному місті та містечку доступний працюючим людям за кордоном - але про банальні центри забули і порівнюють це щось на Даринку з діснейлендом і тішаться що дешево
З серії - не вистачає на банани - їжте яблука
400 гривень за день розваг це якась захмарна ціна для працюючої людини у Києві? А скільки по вашому це мало б коштувати?
Кашка-маняшка• 23 марта в 11:29
Ответ дляБлондинка в Законе
А навіщо піднімати спеціально ціну на канікули, це не жлобство? В той час , коли Німеччина допомагає українцям, то деякі свої лише наживаються і піднімають ціну. Без канікул їх 370 влаштовує, а ця ненаситність і жадібність демонструє натуру
В той же Польше в нашем городе в летние каникулы для детей есть перечень бесплатных бассейнов и наоборот куча движухи со скидками )
Пустощі-веселощі• 23 марта в 11:29
Ответ дляТа_шо_ж_таке
То від великої любові
Хачапууури• 23 марта в 11:30
Ответ дляБлондинка в Законе
Це приватний бізнес,до чого тут Німеччина?)
ОхиИВздохи• 23 марта в 11:33
Ответ дляМетелик
Ви геть вже здуріли? Яка повітряна тривога за вашим кордоном?!
Метелик• 23 марта в 11:34
Ответ дляОхиИВздохи
Удалено администрацией...
Комиссия50%• 23 марта в 11:35
Ответ дляБесконечность-не предел
Люди які оцінюють вартість квитка без привʼязки до доходів « закордону « цікаві
Це ви пані, цікаві. Бо квитків за такою вартістю там теж немає, все порівняно з доходом. Тож ’дешеві дакордони’ це лише тут. На практиці ніфіга дакордони не дешеві навіть для їх зарплат. Все прекрасно корелюється. Але кому я тут розказую...
Хачапууури• 23 марта в 11:36
Ответ дляМетелик
У людини без дітей не може бути іншої думки
В мене є ,і я такої думки ,що автор із малозабезпечених,тому її так це зачепило
Комиссия50%• 23 марта в 11:36
Ответ дляБесконечность-не предел
Ага , в африці ще дешевше
Завжди порівнюють доходи з витратами а не відірвано ціну
Але тут у всіх свої закони економіки
Так тут якраз співпадає. Немає в європах цін в 10 євро за розважальний центр. Що не так?
ОхиИВздохи• 23 марта в 11:36
Ответ дляПродавчиня кіз
Удалено администрацией...
Метелик• 23 марта в 11:36
Ответ дляХачапууури
Не всім бути баХатими)
Метелик• 23 марта в 11:39
Ответ дляОхиИВздохи
Ага, і в Польщі, і на китайських сайтах у тому числі
Удалено администрацией...
ДваДваВісім• 23 марта в 11:40
Ответ дляБесконечность-не предел
Платіть , платіть
не відволікайтеся
Плачу и не требую ничего от других. Не устраивает цена - не иду/не покупаю. Не считаю то кто-то мне что-то должен. Мои дети - моя ответственность.
Хачапууури• 23 марта в 11:41
Ответ дляБлондинка в Законе
В них також бізнес платний
Метелик• 23 марта в 11:42
Ответ дляОхиИВздохи
Удалено администрацией...
ОхиИВздохи• 23 марта в 11:44
Ответ дляМетелик
Удалено администрацией...
Не зливайтеся! Розкажіть, як за кордоном працюють розважальні заклади під час повітряної тривоги?