Стрибну в гречку• 23 марта в 12:09

В жасмин чернеют и сохнут листья

Подарили цветок, стоит три недели и начали чернеть и сохнут кончики листьев. Что это?
Подскажите пожалуйста как правильно за ним ухаживать?
Фима Собак• 23 марта в 12:19
У вас , схоже, гарденія. Вона примхлива рослина. Любить прохолоду, високу вологість повітря, не сонячну експозицію і кислий грунт. На листі ознаки нерівномірного поливу( період просихання грунту і залив), а також хлорозу.
Інформації по догляду в інтернеті багато. Але для мене це рослина сезонна , як азалія, і на викидання.
автор Стрибну в гречку • 23 марта в 13:13
Ответ дляФима Собак
Спасибо. Думала что это жасмин) почитаю про него
Фима Собак• 23 марта в 16:15
Ответ дляСтрибну в гречку
До жасминів вона має відношеня, звичайно.
Спробуйте пересадити в кислий торф або землю для азалій, щоб кислотність була 3,5 - 4. Тримайте десь біля вікна , або на східному вікні без спеки. Можна добриво потім для цитрусових, або любе без карбонатів.
автор Стрибну в гречку • 23 марта в 16:23
Ответ дляФима Собак
Благодарю вас 💐
Фиона Шрековна• 23 марта в 18:19
Ответ дляСтрибну в гречку
Благодарю вас 💐
Переувлажнение грунта.
Много поливаете. ’Залюбили’