ПП-шница• 27 марта 2025
Кто то сажал рассаду перца в конце марта?
Я посадила сегодня и расстроилась что поздно. Может кто то меня обнадежит?
Джинци на Флісі• 27 марта 2025
Ответ дляnavariya
Прекрасно)
Мы на ЗУ, не можем. Август... А потом, как погода скажется..
Разве, что лук, и то, дожди, и всё начинается нежданка..
ЗУ теплее
Виправлялочка• 27 марта 2025
Я в минулому році пересівала і перці, і помідори в другій половині квітня.
Бо те, що на підвіконнях було попереростало, а те, що висадила з тої россади, взяло та й поморозило в першу ж ніч.
Я зробила лунки в землі і сипанула туди насіння, зверху накрила бутилями.Виросли шикарнючі кущі, ще й досаджувати зручно - саму міцну рослину на пмж, а інші хай підростають.
В цьому році теж так буду робити, манала я з нею гратися по підвіконням.
Стрибну в гречку• 28 марта 2025
Автор, никого не слушайте, будут шикарные перцы у вас. Световой день сейчас длиннее, досвечивать не нужно. Перцы стартанут, и догонят февральские. Все получится 😉
ПП-шница
• 28 марта 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Спасибо большое за такие слова!))
Тундиринда• 29 марта 2025
Коли почалася війна, я не встигла посіяти. Все мені щось до 22 лютого не давало. Потім комендантська година. Потім взагалі наше місто було на три доби зачинено. Не можна було виходити. Потім негарні новини, які мене зкосили. Мені взагалі не до розсади було. Відходити я почала в кінці квітня. Тоді й на початку травня я посіяла розсаду. Взійшло швидко. І зібрали гарний врожай.
Успіхів Вам. Все буде норм.