Танцепесенная• 01 апреля в 03:09
Сколько раз в неделю вы занимаетесь спортом?
Танцепесенная
• 01 апреля в 03:11
Ответ дляТворю чудеса
в спортзале или домашняя тренировка?
В гости звали?• 01 апреля в 03:19
На жаль не займаюсь. Не можу накопичити достатньо сили волі почати займатися. Нема ресурсу поки:(
Творю чудеса• 01 апреля в 03:26
Ответ дляТанцепесенная
в спортзале или домашняя тренировка?
Зал
Щира українка• 01 апреля в 03:42
Спортом ні, але 2,3 рази на тиждень пілатес, але останнім часов просто повзу туди, без бажання і настрою, бо як не ходжу то спина болить
Вапщета• 01 апреля в 04:56
Ой, я почала місяць тому: 2 рази зал з тренером, 3 рази біг, 1 раз йога, і ще хочу пілатес хоть раз на тиждень. Задоволення поки не отримую, важко, але заставляю себе))
Танцепесенная
• 01 апреля в 05:30
Ответ дляВапщета
Ви молодець!Біг на вулиці?
Всім шампаньського• 01 апреля в 06:38
Я стараюсь через день тренироваться. Получается 3-4 раза в неделю. Домашние тренировки.
Надежда наш компас• 01 апреля в 07:16
Три, ніяк не можу ввести четверту, ні часу, ні бажання на неї. Зал.
Вапщета• 01 апреля в 17:59
Ответ дляТанцепесенная
Ви молодець!Біг на вулиці?
Так, зараз вже 4 км можу пробігти , важкувато, але без зупинки, виходить 27 хвилин