А как же клятва Гиппократа?
Стоматолог в Ивано-Франковске, Игорь Федорняк.
Кто не верит - зайдите в его инсту - он прямо пишет, что не лечит людей из-за языка, на котором они говорят.
Nil admirari• 06 апреля в 16:23
Автор, он лично вам отказал, когда вы записались и зашли в кабинет?
Mira29-c3c3• 06 апреля в 16:30
Ответ дляkiyara
Удалено администрацией...
Не пишіть нісенітниці.
І оцей свій «східняцький яд»залиште при собі .
Mariya Prokhorova• 06 апреля в 16:36
Ответ дляkiyara
Удалено администрацией...
А що авторка була непритомна на прийомі у ортодонта ?
І ій нашатиря не дали під ніс ?
Ответ дляMira29-c3c3
Авторка глухоніма ?
Наші колись спасали німців, якщо потребувалась медична допомога.
Зараз німці спасають і лікують наших. Лікар - це клятва Гіппократа, а не «почуття»
Але я би пішла до іншого, хіба якби він був єдиний, а біль нестерпна.
Просто такі, як цей лікар перевдягнуться, при потребі, перші
Ответ дляkiyara
Удалено администрацией...
В чем бредятина? В том что доктор не хочет обслуживать на языке, которого он «допустим» не знает, или ему надо напрягаться, пытаясь понять русский, а пациент не может «напрячь» извилины и рот и сказать на государственном языке страны, где он живет?
Это странно возмущения, что в Украине хотят обслуживать на украинском.
В быту вы можете хоть на языке жестов общаться, ваше дело…
Mira29-c3c3• 06 апреля в 16:37
Ответ дляСтешк@
Удалено администрацией...
арина-ветерок• 06 апреля в 16:38
Ответ дляMira29-c3c3
Не пишіть нісенітниці.
Тільки давайте не ображайте східняків, вони так не напишуть, і не ділять Україну ,то кацапи. Не підігруйте їм.
Ирина-bbd0• 06 апреля в 16:38
Ответ дляkiyara
Удалено администрацией...
Кацапскую имперскость головного мозга не стоматолог лечит))
Хотя...может и стоматолог.нахрен послав )))
Mira29-c3c3• 06 апреля в 16:39
Ответ дляMariya Prokhorova
І ій нашатиря не дали під ніс ?
Я так і не зрозуміла ,авторка особисто звернулася за допомогою ,
чи про це читала в соцмережах?
Mira29-c3c3• 06 апреля в 16:40
Ответ дляарина-ветерок
Ви чому це не написала авторці комента про «западенців», а мій допис не залишили без уваги?
Mariya Prokhorova• 06 апреля в 16:41
Ответ дляMira29-c3c3
чи про це читала в соцмережах?
Я думаю , що ніхто не звертався , а в інстаграм до речі у цього лікаря не має , що написала авторка
Все ж легко перевіряється
Ирина-bbd0• 06 апреля в 16:42
Ответ дляMira29-c3c3
чи про це читала в соцмережах?
В методичках
Не унимаются же ущемлённые
арина-ветерок• 06 апреля в 16:42
Ответ дляMira29-c3c3
Тому що я в Харкові живу. І писала вище не раз, що то кацапи створюють ці теми , особливо в такий день, з ними все зрозуміло, а от коли свої ображають і ділять, то це недопустимо.
Mira29-c3c3• 06 апреля в 16:42
Ответ дляMariya Prokhorova
Все ж легко перевіряється
Авторку б за таку тему в довічний бан 🤬🤬🤬
Mira29-c3c3• 06 апреля в 16:43
Ответ дляарина-ветерок
Пані, то не образа .
То я відповіла «тією ж монетою».
Mariya Prokhorova• 06 апреля в 16:44
Ответ дляMira29-c3c3
В неі всі теми провокаційні і свіжа реєстрація (
Соседка Маши• 06 апреля в 16:45
Ответ дляMira29-c3c3
А що там немає українців?
100% есть, но те которые говорят на русском.
Mariya Prokhorova• 06 апреля в 16:46
Ответ дляарина-ветерок
Авторка так точно кацапка , працює тут тролякою
Ирина-bbd0• 06 апреля в 16:46
Ответ дляарина-ветерок
Так тогда будьте справедливыми и за ’западенцев’ делайте замечание дописувачам.
А то ’западенцами’ заманали ниучомниувинуватуе.хлопающие ресничкаме
арина-ветерок• 06 апреля в 16:46
Ответ дляMira29-c3c3
Пані, то не образа .
То я відповіла «тією ж монетою».
З цього починається. Схід , захід, зараз ми всі однакові, всі разом, і не можна йти на поводу в кацапні, яка хоче нас розділити.
Mira29-c3c3• 06 апреля в 16:47
Ответ дляСоседка Маши
І чому вони не розмовляють українською там ?як думаєте?
Mira29-c3c3• 06 апреля в 16:48
Ответ дляИрина-bbd0
Отак і живемо 😡😡
Ответ дляlus_so
Ви наполягаєте на своєму праві розмовляти російською і, відповідно, він наполягає на своєму праві вас не розуміти. Ви нічого нікому не винні, то й вам теж ніхто нічого не винен. Це танго танцюють вдвох. Стоматологія це не ургентна хірургія, вашому життю нічого не загрожує, пошукайте іншого лікаря.
А чем это отличается от того, чтобы отказать клиенту, если не понравился его цвет кожи, цвет глаз, форма носа или одежда? Это то же самое и не характеризует врача с хорошей стороны
Соседка Маши• 06 апреля в 16:49
Ответ дляkiyara
Удалено администрацией...
Тут вся тема этим ядом залита
Соседка Маши• 06 апреля в 16:50
Ответ дляСтешк@
+100
Mira29-c3c3• 06 апреля в 16:50
Ответ дляАнжелика1
Що з тим лікарем не так ?
Що ????
На росіі зі мною жоден лікар не буде спілкуватися українською. Жоден .
Чому українець це повинен робити ?
Що ????
Чому українець це повинен робити ?
Ирина-bbd0• 06 апреля в 16:52
Ответ дляСоседка Маши
Тут вся тема этим ядом залита
Каким ядом?))))))
Украинский врач в УКРАИНЕ говорит на мове?)))))
Беда .проблема.огрочение для кацапорылых)))