Бжоли-бандерівці• 11 апреля в 07:09
Давати дитину в школу в 5.11 чи чекати ще рік?
Дівчинка. Посидюча, розумна, проситься до школи, народжена в кінці вересня. Але, ми на жодну підготовку не ходимо, хоча час ще є. Планували рік ще чекати, але дитина дуже проситься+спілкувалася з вихователем, вона каже, шо всі вересневі, а деякі навіть жовтневі ідуть до школи. Садочком ми ще рік забезпечені. Підкажіть, яка програма зараз у 1 класі, чи вартує дитину ще рік тримати у садку?
Пиши-пропало• 11 апреля в 07:26
Ответ дляПані з калабані
Что за глупый вопрос?! Конечно соглашайтесь. При нынешних условиях лишний кормилец в семье не помешает.
Это да. Ещё и сэкономим на протертых штанах за партой.
ТрамвайGirl• 11 апреля в 07:26
Ответ дляРуда ліса
Неправда...дело не в возрасте...у нас в классе например младшие как раз лучше учатся чем старшие....старшие за тот год безделья в садике расслабилась сильно...
У доньки в класі теж. Зараз подивилась у кого з дітей коли ДН - ті, що молодші як раз кращі по навчанню і дисципліні. Чому не знаю. Просто ось так.
ЗдесяЯ• 11 апреля в 07:27
Ответ дляKROX@
Нет. Это невозможно в силу возраста и непонимания процессов
Те, що неможливо для вас, цілком можливо для інших.
Я пам´ятаю своє 1 вересня, мені було рівно 7 років. На святковій лінійці я планувала як закінчу школу і де далі буду вчитися (місто), де б я хотіла жити у майбутньому. І так, це було саме планування. Не просто ’хочу’, а що мені потрібно зробити, щоб жити там-то.
KROX@• 11 апреля в 07:28
Ответ дляЗдесяЯ
🤡
ЧукИГеки• 11 апреля в 07:29
Доброго ранку! Я вчитель. У мене були дітки,які йшли до школи в 6, в 5,10. І ще були найкращі учні. А були і зараз є ,які пішли в 7 чи 6,10 і не встигають таку просту програму,як Нуш. Зверніть увагу,що вона проста тільки в 1 класі.
Дивіться по своїй дитині. Психологічно готова? Може сидіти півгодини? Зосереджуватися? Тоді вперед! Гарного і легкого навчання!
Наездница• 11 апреля в 07:29
Варто спробувати. Якщо побачите, що дитині тяжко,можна буде повернутися ще на рік в садок.
Руда ліса• 11 апреля в 07:30
Багато віддають в 7 навіть майже 8. Дитина виглядає старшою відносно всіх. Ніби лишали на другий рік. Для чого це?
ЧукИГеки• 11 апреля в 07:30
Ответ дляНаездница
Повернутися назад вже не можна. Можна тільки залишитися на другий рік навчання
Скажений гудзик• 11 апреля в 07:31
Працюю в школі в адмін.корпусі. Подавала заявку на обласні олімпіади. І майже всі учасники це діти, які не пішли в школу зі своїм роком, а пізніше. Можливо співпадіння.
Зілля до весілля• 11 апреля в 07:33
В мого дн 24 серпня, пішов у 7. Звісно він усе вже знає, але ми робимо домашку без нервів, він розуміє пояснення з 1 разу. Англійську взагалі легко будує речення. Тобто тепер як губка впитує все і легко.
ТрамвайGirl• 11 апреля в 07:33
Ответ дляKROX@
Як повністю все розуміла, то треба було в університет. Навіщо втрачати час ?
Можна було, лише програму здати.
Я при союзі пішла одразу в 3 клас. Так вчителі перевели. Потім через кілька місяців мама забрала ледь-ледь.
Тобто програму за перші два класи я здала, але була і в 1 класі найменшою, то в 3-му була взагалі малявкою.
Вчилась по окремій ’програмі’ - вчитель давала окремі завдання зі старших класів. Школу закінчила майже в 16.
Таке буває, то можна було і вам з садочка в універ))
Мусик Пусик• 11 апреля в 07:33
Если в класс с НУШ,то конечно. У нас есть даже 5,5г девочка. Первый семестр учат алфавит, учатся писать буквы и цифры. Во втором начинают читать и считать в пределах 10. В советское время в школу шли уже зная все это,сейчас на это все уходит 1й класс. Начальная школа 4года,а не 3. Не задают домашку в первом классе,не ставят оценки до 4его класса! Программа интеллект немного сложнее.
Міняйловна• 11 апреля в 07:36
Я віддала доньку в школу в 6.2. І пожаліла про це. Треба було в сім . Забрала в неї рік дитинства.
На вашому місці водила б на підготовку до школи чи гуртки. А в школу наступного року
Два-три тижні і фсьо• 11 апреля в 07:37
Ні, категорично. Дві доньки, одна у 7,8, друга у 7, 1 роки пішли. Ніяких ’перехідних’ гойдалок, відмінно навчались у школі. В класі була дівчинка у листопаді 6 виповнилось. Началька-відмінно навчалась спілкувалась, 10,11, майже не вчилась.
Мусик Пусик• 11 апреля в 07:37
Ответ дляСкажений гудзик
Не стыдно врать?
В курсі діла• 11 апреля в 07:39
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Вы думаете, что она не училась в старших классах потому, что в школу в 6 пошла?)
Скажений гудзик• 11 апреля в 07:40
Ответ дляМусик Пусик
Не стыдно врать?
Не стидно звинувачувати людину яку ви не знаєте?
Бюст Березуцкого• 11 апреля в 07:45
Я віддала рівно в 6 (серпнева). І ні разу на пошкодували
P.s. закінчує 3 курс універу в 19 років.
Руда ліса• 11 апреля в 07:45
Ответ дляТрамвайGirl
Можна було, лише програму здати.
І я в 16 закінчила. Нікуди не скакала. Пізніше закінчують лише ті хто майже в 8 йде до школи
Сама не знаю• 11 апреля в 07:46
Моя старша донька народилась в листопаді, пішла в школу в 6.9, вона вміла і читати і рахувати ще з пʼяти, останній рік була помічником вихователя, я пожалкувала що не віддала в 5.9, вчитися 12 років, молодша теж в листопаді і дуже тягнеться вчити букви та рахувати вміє, тож думаю що піде в 5,9, це від дитини залежить. Син пішов в 6.2, зараз в четвертому класі, як не хотів в першому вчитись , так і зараз не хоче.
Повітруля• 11 апреля в 07:46
Я бы отдала...своего отдала в 6,3. Не жалею хотя он не посидючий... СДВГ. В школу никогда не хотел, а ваша хочет...но если сомневаетесь я бы показала психологу, который работает с детьми например в детских развивающихся центрах
В курсі діла• 11 апреля в 07:49
Ответ дляМост_Устал
чекати однозначно
за что вы так с ребенком?
’Так’ - это как?
Заикальница• 11 апреля в 07:49
Дочь пошла в 5.11. Ничего не умела, потому что я считаю это глупость, 2 раза проходить одно и тоже, в школе всему учат. Мы пошли в сад в группу которая выпустилась и так же пошли со всеми в школу. Каких-то проблем не было
Заставляличка• 11 апреля в 07:51
Автор, поцікавтеся по якій програмі вчаться у школі, нуш чи інтелект. Нуш легкий.
Діти всі різні, хтось і в 7 буває не готовий.
Можете спробувати піти у школу, а потім повернутися у садок, якщо що.
У моєї малої подруга, пішла у школу 5,8, все чудово, витримала і змогла. Зараз у 7 класі.
Планшетница• 11 апреля в 07:51
У меня августовские пошли ровно в 6 никаких проблем нет . Только вы решаете когда отдавать
Мао_Мяо• 11 апреля в 07:51
Все від дитини залежить, моя мама пішла на рік раніше ще в 60-ті, бо всі її подруги йшли і ніколи не пожаліла про це.
Тим більше вашій донькі практично 6 років, навіщо їй 7 років чекати?
Дело было давно• 11 апреля в 07:57
Буквально вчора ходила в школу подавати заяву на зарахування дитини. Мені сказали, що програма не легка і дуже бажано, щоб дитина вміла читати перед школою.