ИМХОля• 14 апреля в 17:34

Хто працював в Джи барах, зайдіть...

Хто там працював колористом чи адміном - якщо я фарбувалась в одному місті ( в Харкові), а зараз живу в іншому - я можу піти в інший джибар й попросити пофарбувати мене так само, як робили в Харкові? Там є якась СПІЛЬНА історія клієнтів, де пишуть чим фарбували, техніку й тд? Чи в кожного своя окрема?
Хочу так само, але на пальцях навряд чи поясню який саме відтінок і яка фарба була теж не в курсі.
Латвийские_Номера• 14 апреля в 17:35
Вы сильно переоцениваете бьютиков
Українська Мрія• 14 апреля в 17:36
Позвоните в салон и они вам все расскажут.
Ну шо не так?• 14 апреля в 17:37
Попросите у своего мастера формулу. Скажите что переезжаете жить, что вам нравится как она красит, но больше не сможете к ней ходить
Ну шо не так?• 14 апреля в 17:37
Но я слышала что некоторые клиенты еще и платят мастеру за эту формулу. Но это странно если честно
автор ИМХОля • 14 апреля в 17:38
Ответ дляУкраїнська Мрія
А толку...там же ці всі терміни - окисники, відсотки, тонування. Майстер я думаю має знати прям всі нюанси точно, а не з моїх слів
автор ИМХОля • 14 апреля в 17:38
Ответ дляНу шо не так?
а так можна? якось не гарно наче...
Ну шо не так?• 14 апреля в 17:41
Ответ дляИМХОля
а так можна? якось не гарно наче...
Все нормально, если скажет что продает только за деньги, то придется купить. Все зависит от мастера
Не люблю натовп• 14 апреля в 17:42
Ответ дляИМХОля
а так можна? якось не гарно наче...
Нехай не вам розкаже, а своїй колезі в Джи барі в Києві, і порекомендує вам до кого піти
Обнемашечка• 14 апреля в 18:50
Я вибачаюсь, а що таке Джи бар? Вперше чую. Зрозуміла з коментарів, що мережа салонів, але чому така назва? І яке відношення має до бару?