Lesy4ka987• Изменено 16 апреля в 07:40

Дівсата, чому такий токсичний форум?

Давно не заходила. Учора вирішила спитати поради що до торта.
Наставили фейспалмів, назамили і хамство залайкали.
Поділилась історією зі школи - хамство. Залайкали і хамство.
Я вже не маю ніякого бажання тут бути і спілкуватися.
Адміни, прошу бан назавжди.
Але тема для того щоб розібратися. А чому так?
Що керує людьми писати та лайкати гидоту?
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 10:08
Ответ дляНаташа_32
Вау, сорі :)) Я ж про любительниць гарненьких манер та торитиків забула :))
Наташа, ви ж на початку теми мене підтримали. Що змінилося?
Чому ви передумали? )
Peppermint Winter• 16 апреля в 10:09
Ответ дляPerfect look
Ну, ясно, наездами по пару дней бываете. Да, заграницей безусловно тяжелее, чем жить в войне .
Ахаха, да, как раз совпал мой наезд)))))
Звоните в любой день и месяц, я подстроюсь))
Наташа_32• 16 апреля в 10:09
Ответ дляLena015
До цього і є різні розділи.
Не поділяєте Ви розмови про «тортики» не заходьте в тему, от і все
Це ж так просто - пройти повз, і не псувати настрій тому, кому «тортики» на часі
Я тій тортісімо вже була декілька разів писала, вона явно не з цієї планети.
Роздерти таких хочеться. Люди гинуть, а їй тут тортики та усі-пусі подайте!
Perfect look• 16 апреля в 10:09
Ответ дляPeppermint Winter
Спасибо, но я предпочитаю позитивное общение.
Peppermint Winter• 16 апреля в 10:10
Ответ дляPerfect look
Вы правы, Запорожье сейчас не о позитиве, но как есть.
Perfect look• 16 апреля в 10:11
Ответ дляNatalia505
Але ж ви побачили ´гадость´ і тричі відповіли. Хто, кого в цій ситуації відобразив? Навіть звучить як маразм
Я отвечала хамски, с оскорблениями ?
Я ответила нормально - то, что пишет и как пишет человек, отражает его внутреннюю сущность
Lena015• 16 апреля в 10:12
Ответ дляНаташа_32
Ну до чого це?
Чому Ви агресуєте?
Люди гинуть всю історію людства, якщо Ви не вкурсі
Наташа_32• 16 апреля в 10:13
Ответ дляLesy4ka987
Чому ви передумали? )
Підтримала?! Я сподівлась, що Ви нарешті зхаменетесь зі своїми тортиками та усі-пусі. Чи може Ви з іншої планети? Удари по Харкову, Кривому Рогу, Одесі, Сумах Вам ні про що не говорять?! Якщо ні, то Ви одна з тих, хто думає лише про свої сіднички, щоб було тепленько, ситненько, гарненько. У тих домівках, автобусі теж були люди, що планували зустріти паску в родинному колі, а тепер вони у труні. Ось що я Вам хотіла вдовбати. Якщо це не заходить Вам, то Ви або тю-тю, або проросійський бот на форумі.
Наташа_32• 16 апреля в 10:14
Ответ дляLena015
Ну до чого це?
Чому Ви агресуєте?
Тільки давайте без космополітизму. Ваші особисто були у тому автобусі у Сумах?!
Sonne8752• 16 апреля в 10:16
Недавно было голосование по поводу смайлов, процентов 70 за синие морды и еще просили добавить блюющего красавчика
А подняли эту тему потому что многие жаловались - не убрать ли эти смайлы вообще? оставив только палец вверх или вниз
Но как показал общий срез - пока нам этого не видать
Файна_зупка• 16 апреля в 10:16
Ответ дляLesy4ka987
фото
Автор, так это еще ласково с вами, тут намного хуже все, люди очень агрессивные, просто страшно, иногда очень задевает. Началось это, когда расширили реакции смайлами, начала лезть вся гадость с людей со страшной силой. Рой ненависти налетает просто, редко есть нейтральные темы. Создайте анонимно эту же тему и увидите
Peppermint Winter• 16 апреля в 10:17
Ответ дляPerfect look
Только что две ракеты пролетели, жаль что Вы не позвонили..
Lena015• 16 апреля в 10:17
Ответ дляНаташа_32
Пишу ще раз - немає у Вас потреби цікавитись тортами в період війни в країні - ідіть повз, не псуйте настрій тим, в кого ця потреба є!
Ви навʼязуєте якесь своє горе і свою біль іншим.
Всі люди різні, і в кожного свої скорботи, але навіщо лізти зі своїм сумом та нещастями в тему про торти?
Peppermint Winter• 16 апреля в 10:18
Третья ракета…
mamadoma• 16 апреля в 10:18
Ответ дляLesy4ka987
фото
а дайте посилання на тему, хочу такий торт зробити
Наташа_32• 16 апреля в 10:19
Ответ дляPeppermint Winter
Третья ракета…
Капець!
А тут про тортики та манери трендять! Ось реалії! Борони Вас боже!!!
Peppermint Winter• 16 апреля в 10:19
Девочки, летят ракеты над Зп, уже 4 ая , берегите себя!!!!
Natalia505• 16 апреля в 10:19
Ответ дляНаташа_32
Ви намагаєтесь зараз, автора звинуватити у цій війні? Це її торт винен, що людей вбили, чи може її дитина в чомусь винна? Лютий треш, ви пишете. Життя в людей не зупинилось і у вас також, воно продовжується. Ваші сідниці в теплі, пишуть коменти на порадниці, як автора, як мої. То в чому поміж нами різниця? Лише в тому, що автор дозволила собі спитати про торт на порадниці?
Peppermint Winter• 16 апреля в 10:20
Божее, п’ята 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Наташа_32• 16 апреля в 10:21
Ответ дляNatalia505
А у тому, що зараз відбувається у Запоріжжі. Там ракети по людях гатять, а не торти! І стогін відусіль, а не манери ...
Peppermint Winter• 16 апреля в 10:21
жесть, шестая… озверели
Наташа_32• 16 апреля в 10:22
Ответ дляPeppermint Winter
Божее, п’ята 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Цілі!? Жертви, поранені!? Звідки вони летять??!!
Наташа_32• 16 апреля в 10:23
Ответ дляPeppermint Winter
жесть, шестая… озверели
А карта пов. тривог про вибухи мовчить, падлюка. Ніц мови...
Peppermint Winter• 16 апреля в 10:23
Ответ дляНаташа_32
Десь бахнуло щойно в нас((( божеееее
Наташа_32• 16 апреля в 10:23
Ответ дляPeppermint Winter
Десь бахнуло щойно в нас((( божеееее
Ось, воно, реальне життя. А нам тут про тортики, гарні манери й т. п.
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 10:24
Ответ дляPeppermint Winter
Десь бахнуло щойно в нас((( божеееее
Хай Бог вас береже💛
Наташа_32• 16 апреля в 10:25
Ответ дляNatalia505
Ну, кожному своє, це зрозуміло, що ніхто нікому ні в чому не співчуває і не солідарен у горі, поневіряннях, руйнаціях.
Julieta78• 16 апреля в 10:25
Ответ дляНаташа_32
Изучайте позитив, девочки! Автору так больше нравится.
Natalia505• 16 апреля в 10:25
Ответ дляНаташа_32
У цьому автор винна, чи вона може цьому зарадити? Я вам більше скажу зараз хтось в Україні день народження святкує, діти народжуються в цю секунду, а хтось на рибалці сидить, хтось в ресторані вино п´є. Світ живе життя, поки ця сволота гатить по Запоріжжю. Ви їм всім що пропонуєте зробити? Чи коли гатили по Чечні, Грузії, ви не жили своє життя?
Olga_72• 16 апреля в 10:26
Не реагуйте на фейспалми. Деякі пораднці, особливо з конячками на авкє ставлять їх всім підряд тільки щоб вибісити. Запам´ятайте що поставити фейспалм і дізлайк завжди легше, ніж когось похвалити. Це психологія.
Згадайте старі часи коли дівчата боролись за тільки гарні відгуки і ридали в темах, якщо хтось ставив нейтральний відгук. Так було і раніше. Нижче відео про мотивацію лайків.