Курочка• Изменено 17 апреля 2025
Дитина в памперсі 3 +
Дівчинка 3 рочки і 1 місяць. Ходить в садочку. До горщика почали привчати нещодавно.
Легко може обмочитися бо забула, чи не встигла добігти.
Між походами до туалету може минути менше 40 хвилин і знову промашка.
Дефекація відбувається теж в памперси, їй це не заважає. Стане собі тихенько і какає
Як ви вважаєте нормальна така ситуація?
Коко Шанель• 17 апреля 2025
Авторе, якщо Ви мама цієї дитини, то ви знаєте точну відповідь. Якщо стороння тьотя, то це не ваша справа
Ася Карповна• 17 апреля 2025
Проконсультируйтесь с неврологом. Ситуация не кричуща, но и не в норме
ДваДваВісім• 17 апреля 2025
Якщо ви нещодавно почали привчати, то нормально.
Але, вважаю, що запізно почали привчати.
Курочка
• 17 апреля 2025
Ответ дляЩебетуха
Нормальная ситуация.
В садике быстро научится.
В садок вже рік ходить.
Курочка
• 17 апреля 2025
Ответ дляДваДваВісім
На що це може вплинути?
ДваДваВісім• 17 апреля 2025
Автор, зазвичай батьки раніше привчають дитину.
Ви почали привчати в три роки. На що це може вплинути?
Да ні на що не вплине.
За умови, що дитина психічно і фізично здорова, то, з часом, зрозуміє для чого горщик.
Да ні на що не вплине.
ДваДваВісім• 17 апреля 2025
Ответ дляКурочка
На що це може вплинути?
Автор, мені ось що цікаво. Я вас правильно зрозуміла, що дитина вже рік ходить в дитячий садок.
В дитсадку дітей систематично висаджують на горщики, водять до туалету.
Ваша донька за рік перебування в дитсадку вже могла зрозуміти, для чого діти ідуть до туалету.
Ви були у невролога?
Банан-барабан• 17 апреля 2025
Я ближе к 3,5 годам приучила окончательно. До этого до 3х лет одевала памперс только на улицу. Ну как то так.. в садике приучили.
ЧупакабраЗеБест• 17 апреля 2025
Ответ дляКурочка
На що це може вплинути?
ахаха, ни на что. вы думаете в 6 лет видно кто снял памперс в 1,3 а кто в 4,3?
Я в дамках• 17 апреля 2025
Нормальна ситуація саме для цієї дитини! Влітку відмовитесь, ось побачите. В мене перша дитина в 1,5 роки вже була вдень без підгузків, в 2 спала і в ночі теж, а друга дитина зовсім протилежність. Теж до 3 з хвостиком була в підгузках, в потім різко відмовилась. Я трохи себе накручувала, бо вже 3 роки. А ось така особливість, пам´ятаю, коли зі старшою дитиною в садку діти були в підгузках, мені було дивно, як так, не можна привчити. З другою дитиною, я це зрозуміла. Просто всі різні, пізніше пішла дитина, пізніше говорити почала й відмовились від підгузок теж пізніше.
Ответ дляДваДваВісім
Ви були у невролога?
Это может быть частный сад.
Садоводница• 17 апреля 2025
Для мене ця ситуація не нормальна. Але для когось може бути нормальна. Всі різні
Кукарикуууууу• 17 апреля 2025
А хто їй в садочку, вибачте, із пісні слів не викинеш, жопу від гімна миє?. Це ж там все заліплене
Курочка
• 17 апреля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Ви були у невролога?
В дитячий садок приймають в памперсі. Персонал пильнує і памперси замінює регулярно.
У невролога були. Розвиток відповідає віку, було прописано препарат для запуску мовлення , бо дитина зовсім не говорить в 3 роки
Дверной_Проем• 17 апреля 2025
Автор якщо ви не знімете памперс, ви не навчите. Бо це зручно і вона привела. П.с мій старший привчений в 2 р, середня в 1.6 і менша в 2.7 бо виїхали у війну і жили в чужій квартирі і вона не розуміла що робити. Навчила меншу за тиждень і жодної промашки ні вдень ні в ночі ні мокрих трусів не було. Знімайте, вже час. На ніч залишайте поки не буде сухого.
Курочка
• 17 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Это может быть частный сад.
Так, це приватний садок
Курочка
• 17 апреля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Помічник вихователя певно. В памперсах дітей приймають. Така у них політика
ДваДваВісім• 17 апреля 2025
Ответ дляКурочка
І як зараз мова? Почала донька розмовляти?
Коко Шанель• 17 апреля 2025
Ответ дляКурочка
Автор, який розвиток відповідає віку, коли у дитини ЗМР, а може є ще сукупні проблеми?
Ответ дляКурочка
Тогда Вы совершенно неправильно сформулировали свою тему.
Проблема не в памперсе вообще.
У меня подруга немка, у неё две дочки, они были в памперсах в 3 года точно, а ночью лет до 4. Потому что там это ок, никто не высаживает, не будит ночами и тому подобное.
Обе в 3 года разговаривали свободно, это при том, что у них кроме немецкого ещё 2 языка дома звучит.
А Вам нужно показать ребенка детскому психиатру.
Проблема не в памперсе вообще.
Курочка
• 17 апреля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Дитина говорить окремі слова , щось типу ´дай´, ´няв´
Працює в садку з логопедом
Курочка
• 17 апреля 2025
Ответ дляКоко Шанель
ЗМР не ставили діагноз.
Коко Шанель• 17 апреля 2025
Ответ дляКурочка
ЗМР не ставили діагноз.
Ви самі написали , що дитина не говорить і призначено лікування. Значить діагноз є
Застряла• 17 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Якщо дитина здорова. Те що в 3 роки в памперсі може нічого не означати, а може означати хворобу. Я так пропустила хворобу старшої дочки, теж вважала що 3+ в памперсі нічого страшного і в 6 років його не буде видно.
Курочка
• 17 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Проблема не в памперсе вообще.
Дитину показували неврологу. Призначено препарати. Лікар сказав, що некритично. До психіатра направлення не давав.
Дитина розрізняє кольори, грає в рольові ігри. Тільки не говорить. Така сама ситуація із старшою дитиною. Почала говорити ближче до 4
Коко Шанель• 17 апреля 2025
Ответ дляКурочка
Якщо ви готові втрачати час, аби тільки все вирішилося саме, то нащо ця тема?