Танго утрьох• 17 апреля в 23:43
Омечаете ли вы 9 мая?
Омечаете ли вы 9 мая? И считаете ли вы этот день праздником?
antananarivu• 18 апреля в 02:13
Ответ длязавитушка
Протівно русні підмахувать, в часи коли вони вбивають українців.
Автор, я в восхищении. Спасибо за разум. Я с Вами🤗.
Ответ для_Юта_
И Бабий яр всем приснился, и концлагеря. Вообще милые люди были, че сопротивляться?..
А Оленівка? А фільтраційні лагеря кацапів? А шкіра і кістки на наших воїнах після полону? А спалені тіла людей в Бучі та на Житомирській трасі? «Адин на рот» - милейшие люди, да?
Мама Никитки-2• 18 апреля в 02:13
Ответ для_Юта_
Весьсвит это те страны, которые сдавались Гитлеру за считанные дни и недели? Не впечатляет.
Или тот весьсвит, который сейчас с нами?
Еще меньше впечатляет.
Зато ваше близкое знакомство со Сталиным и точные сведения о его желаниях и мотивах— очень впечатляют.
Еще меньше впечатляет.
Ого, і це та людина, яка мені про промиті мізки розповідає. Не ганьбіться заради Бога.
Ответ дляПиона
А тому що українцям зараз не до свята, коли бувший типу «братній народ», кацапи, напав і вбиває кожен день дітей, звичайних людей. Ні за що! Ті, хто воював тоді , у другій світовій, уже на тому світі . А їх онуки зараз воюють проти інших фашистів - росіян! Переможемо - будемо святкувати. І будемо памʼятати як два рази перемогли фашизм. Один раз у 1945, інший у 2025 або 2026.
Интересно, а как победим и кем? А главное, что нам мешало это за 3 года сделать с поддержкой и мотивированными?
Ответ дляПиона
Ви вже навіть дату року знаєте ? Цікаво
Ще невідомо що завтра буде .Це не значить що я проти перемоги .
Мама Никитки-2• 18 апреля в 02:16
Ответ для_Юта_
Гулаг? І таких гулагів тисячі було по всій країні.
Ответ для_Юта_
Да ладно, мы с друзьями лет 15 назад решили попасть на парад в День Победы на Крещатике. Ну что, рядом постояли, ничего не увидели. Нереальная толпа, детей люди на фонарные подставки и выступы зданий ставили, чтоб хоть те что-то увидели.
А теперь резко память отшибло. Ну или хотя бы все, кому не отшибло, должны заткнуться
Сейчас рот закрывают всем .
Мама Никитки-2• 18 апреля в 02:18
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Nil admirari• 18 апреля в 02:19
Ответ дляТанго утрьох
Ну возложение цветов, и всякое подобное. Парад какой-то.
Вы в России?
Ответ длязавитушка
А шо на рахунок фінської війни, коли совєти напали на Фінляндію і відгребли, теж квіточки окупантам носите? Сину розказали чи тактично промовчали про цей позор? Як на рахунок цих дєдов?
А ще 8 серпня 1945 року Совєтський поперлись війною на Японію.
Вже після її капітуляції.
Теж, мабуть, нізабудєтніпрастіт це ’геройство’
Вже після її капітуляції.
Ответ дляantananarivu
Нигде с размахом, они и не выигрывали войну.
Відомо, що червона армія і війська союзників зустрілись на Ельбі, в районі міста Торгхау (здається так).
А тепер подивіться на карту Німеччини.
І подумайте, хто вибивав німців з Африки, з Балкан, з Західної Європи.
Чи самі вони звідти пішли?
Хто розбив Японію в Тихому океані?
Мама Никитки-2• 18 апреля в 02:30
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 18 апреля в 02:42
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Ні не працювала))) жодного дня в адміністрації не працювала. Бізнес чоловіка і досі працює з 1999 року.
Мій дідусь вмер в 85 році. Другий дід років за15 до мого народження. Які партійні місця? В 4 класі?
А можна подробніше, де мій чоловік заробляє на війні? Такі як ви, кацапські виродки, придумали і розповсюджуєте брехню. Мій чоловік в 8 ранку 24 лютого вийшов із дому добровольцем. Залюбки поміняється з вашим, щоб і ваш хочь щось заробив. Та то ж ніяк жаба не заспокоїться.
Nataliiazp• 18 апреля в 03:14
Ответ дляПиона
«Его раскулачили еще раньше и отобрали все не совєты» - а хто??? :)))))) Яка дивна каша у вас в мізках! Розкуркулення на те й розкуркулення. Його проводили саме совєти .
Удалено администрацией...
Nataliiazp• 18 апреля в 03:33
Ответ дляnadia-74
Сейчас рот закрывают всем .
Ладно сейчас рот закрывают, я так нигде и не нашла за эти года в ответах, как бы объяснили воевавшим, что у них праздник другого числа, если всю жизнь в определённый день и они были с этим днём согласны
Мама Никитки-2• 18 апреля в 04:07
Ответ дляNataliiazp
І багато ви тих, хто у 2 світову воював знаєте? Їм мінімум 98 рокі на сьогодні.
Nataliiazp• 18 апреля в 04:12
Ответ дляМама Никитки-2
Я не про сейчас, понятно, что уже никого нет. А если бы были, то как объяснить что у них праздник забрали.
Мама Никитки-2• 18 апреля в 04:15
Ответ дляNataliiazp
Хто дійсно війну пройшов, той нічого не святкував.
А ряженим всеодно, якого числа на палках картинки носити.
Nataliiazp• 18 апреля в 04:16
Ответ дляМама Никитки-2
И тут даже не про то, что 9 отменили. Нового ничего не появилось. 8 это не то, это совершенно другой день
Ася Карповна• 18 апреля в 04:27
Никогда не отмечалали, но ходили на салюты в детстве. Не понимаю что там отмечать? Что миллионы людей положили чтобы в советском концлагере остаться?
Мама Никитки-2• 18 апреля в 04:43
Ответ дляNataliiazp
Це якраз день підписання капітуляції. Саме той день перемоги. 8 числа Німеччина здалась, не 9, як придумав сталін.