Тоскующая• 22 апреля в 23:41
Який ваш вдалий рецепт від Клопотенка? Вам взагалі вони подобаються?
У нього багато рецептів на сайті , якщо щось готували й сподобалося, що б порадили теж приготувати? А якщо щось не вийшло, то який рецепт краще оминати?
Коплю на груди• 22 апреля в 23:43
Бешамель. Но я за ним не слежу особо, может есть и другие хорошие. Бешамель просто первый попался в гугле и удался
Госпожа Белладонна• 22 апреля в 23:43
Самый удачный рецепт идти мимо видя ссылку его сайта в гугле
Тоскующая
• 22 апреля в 23:45
Ответ дляГоспожа Белладонна
Так а чому? Не смачно?
Бджолина королева• 22 апреля в 23:50
Ответ дляТоскующая
Так а чому? Не смачно?
Клопотенко, у Вас ус отклеился
Тётя Хрюша• 22 апреля в 23:53
Паска, пицца, супы с фрикадельками, сендвич (жареный), утка с апельсинами.
Бокс-орун• 22 апреля в 23:54
А кто готовил по его рецептам паски, особенно, фото у вас результата случайного нет?
Тоскующая
• 22 апреля в 23:55
Ответ дляБджолина королева
Клопотенко, у Вас ус отклеился
Ну зрозуміло шо можно ржаки лише ставити та щось висміювати, коли адекватну причину не можна знайти. Вас напевно бентежить сама людина більше, ніж рецепти, мене - ні. Я не про його інстаграм питаю, а лише кулінарні рецепти. До чого тут сама особистість Клопотенка, бісить він когось, як я бачу, чи ні)
Вредняжка• 22 апреля в 23:59
Сирники робила по його рецепту смачні. А ось крафін мені не сильно сподобався.
Ms. Искренность• 22 апреля в 23:59
Після того відео як він їсть тюльпани ... Стрьомно готувати по його рецептам.
Вредняжка• 22 апреля в 23:59
Ответ дляРомашкинная
Его сырники с манкой, без муки - идеальны
Тобто замість муки манку добавляти?
Mrs.Sexuality• 23 апреля в 00:00
Картопля по-селянськи
Печиво вівсяне без борошна, молока, цукру
Вредняжка• 23 апреля в 00:02
Якесь непонятне ходить по темі і морди ставить. Ну от чесно люди стали такі злі, що навіть в темі рецептів гадять. Мені цікаво що в них в голові?
Бокс-орун• 23 апреля в 00:03
У сырников есть рецепт, это прикол, куда проще))? Еще и манку переть..
Бавовнятко• 23 апреля в 00:05
Ответ дляБджолина королева
Клопотенко, у Вас ус отклеился
Не, Клопотенко это я
Мясные рецепты все хорошие. Борщ и овощные блюда то так себе
Поміркована думка• 23 апреля в 00:08
Пирог на йогурте готовила по рецепту с его канала. Получился. Но вроде как это не уникальный рецепт. На других сайтах +/- то же.
Когда вводили его меню в школах, то, будучи в декрете, пробовала готовить по его граммовкам, довольно неплохо получалось из нормальных продуктов.
жижифреймут• 23 апреля в 00:09
В нього якась спрощена примітивщина, а не рецепти. Іноді щось шукаю або уточнюю, вилізає його сайт, і там в 99% якась пурга несеться.
По його рецептурі готувати - себе не поважати.
Госпожа Белладонна• 23 апреля в 00:10
Ответ дляБокс-орун
Теперь понятно кто по его рецептам готовит и что там в итоге))
Бавовнятко• 23 апреля в 00:10
Ответ дляБокс-орун
В Чехии мука грубого помола, как наша манка. Нормально с манкой сырники.
У вас с чем?
сама себе прекрасная• 23 апреля в 00:11
Ответ дляРомашкинная
А мне без манки его рецепт нравится
жижифреймут• 23 апреля в 00:12
Ответ дляПоміркована думка
Його збірник для навчальних закладів заслуговує окремого казана в пеклі.
Салат з сухарів з буряком, салат з хліба і помідорів, салат з гречки, борщ з варенням, чілі конкарне з гострим перцем, ще десятки подібних ’шедеврів’ - зовсім не те, чим варто годувати дітей в школах і садочках.
сама себе прекрасная• 23 апреля в 00:14
Ответ дляПоміркована думка
Надо будет попробовать
Это тот, что с малиной и курагой?