Первая ласточка инфляции• 24 апреля 2025

Розсудіть - це реально запропонована допомога чи якесь знущання?

пише подруга
я імена закрила, але найбільш образлива для мене фраза, що типу я сиджу чоловіченька свого гляжу, а дитину не рятую (Київ)

чи це ок? нічого образливого? людина каже, що нічого такого обідного не сказала
Результат:
вже голосів: 467
317 (67.88%) все ок
150 (32.12%) токсично
Морковку дай• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
чому я вашу правду на себе повинна натягувати?
це не моя правда
моя правда така, що я не зможу забезпечити в Європі дитині гідне життя
він буде сам, в чужій країні, з мамою, яка працює по 14 годин на добу, ми не зможемо собі дозволити нічого більше, аніж дешева їжа і речі з волонтерки, він буде без батька і бабусі, без друзів, без мови

в мене немає рожевих окулярів, я не можу собі втовхмачити в голову ідею, що я виїду — і як попре, так попре

я не розраховую на інших людей, а лише на власні сили
і обʼєктивно моїх сил, щоб там вижити, буде недостатньо

і тому я обираю не свій комфорт, а життя дитини в звичних умовах, з сімʼєю, з певним рівнем та в мене на очах

але вам це не подобається
я штани стережу
ок-ок
В войне

Морковку дай• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
ні, такого собі не дозволяла
Вы ее уже заблокировали?
автор Первая ласточка инфляции • 24 апреля 2025
Ответ дляМорковку дай
Вы ее уже заблокировали?
просто перестала відповідати
Просто каралева• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
дуже добре, що ви це розумієте
Це погано тому що я вже не переживаю за неї і малого. Вона зробила свій вибір. Але, я думаю, це психологічне
Ответ дляПросто каралева
а що хорошо, якби ви продовжували переживати?
Морковку дай• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
просто перестала відповідати
Это хуже
Она хороший человек, это видно
Напишите ей хотя бы что не хотите больше общаться
Хочу барабульки• 24 апреля 2025
Ответ дляМорковку дай
А вы сейчас типа унизить человека работой решили?
нет, подсветила то, о чем написала автор комментария.
Ей все равно на огурьцах или где-то еще, лишь бы без шахедов.
И ей важна безопасность, а всем другим вроде как нет. Только цель же не просто выжить физически, а и еще обеспечить детям достойный уровень жизни, чтобы у них было лучшее будущее.

Везде есть свои риски, можно же спиться и снаркоманиться в невыносимых условиях, зато за границей, можно попасть под машину, стать жертвой буллинга в заграничной школе и тд. А можно и умереть от шахеда. И то и то правда.
Одяг та сумки• 24 апреля 2025
про гімно ви пишите . Поїдьте до неї поживіть два тижні вас самих попросять
Ответ дляМорковку дай
Это хуже
Она хороший человек, это видно
вірите, не можу
мені дуже неприємно таке було
відчуття, ніби витерла ноги
а потім увірвалась з благочинністю

поки не хочу писати, може потім

НеВРотик• 24 апреля 2025
Подруга не права, и автор со своими оправданиями- тоже.
Морковку дай• 24 апреля 2025
Ответ дляХочу барабульки

Я извиняюсь, какой уровень в стране где война и гибнут дети?
Ответ дляОдяг та сумки
навіщо це мені?
Ответ дляНеВРотик
я просто зніяковіла
почала виправдовуватись
не треба було
вже це зрозуміла
Хочу барабульки• 24 апреля 2025
Ответ дляМорковку дай
чуть лучше, чем в лагере для беженцев с наркоманами, цыганами и маргиналами.
Пупс• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
сюр в чому?
Ви розставили свої пріоритети й вони явно не в сторону дитини. Ви інфантильна жінка яка буде придумувати мільярди аргументів щоб з комфортної дупки не підніматися, ще й чоловік загуляти ж може. Такий же самий інфантіл який йде на ваш голос мабуть 🤦🤦🤦
Морковку дай• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
вірите, не можу
мені дуже неприємно таке було
відчуття, ніби витерла ноги
а потім увірвалась з благочинністю

поки не хочу писати, може потім
Можете
Вам просто приятно знать что она там будет сходить с ума от неизвестности, думая о вас.
Такое себе наказание
Ответ дляПупс
я описувала цю образливу фразу, як я її розумію
ви не так прочитали )
Морковку дай• 24 апреля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Ну, каждому свое.
Кому уровень
Кому- жизнь ребёнка в приоритете
Верочка 100%• 24 апреля 2025
Ответ дляХочу барабульки

Обеспечить детям достойный уровень жизни.... Это под завалами домов обеспечивается?

Одяг та сумки• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
навіщо це мені?
щоб подруга думку змінила.
Я не розумію таких подруг які нав´язують свою думку. Ви доросла людина яка хоче стерігти труси - хай поважа вашу думку. Якщо що- я теж біля трусів сиджу і я і мої діти щасливі- хоч і до 3 х не спала я сьогодні((( шліть лісом її - у вас воє життя
Ответ дляМорковку дай
Можете
Такое себе наказание
може я теж сходжу з розуму від того, зо вона на мене так наїхала, але ж її це не бентежить
вивалила все що накопилося — і спокійна
Просто каралева• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А для чого воно мені? Переживати за того кому мої переживання не потрібні? Я ж не токсична. Тому викинула емоції. Витрачати їх на того хто їх не потребує не варто
Пупс• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
ви не так прочитали )
Ви в штики будете приймати будь-яку фразу тому що ви розумієте що подруга права, але дальше розуміння діло не піде от ви й агресуєте . Не на подругу чи смс чи чоловіка-гуляку а на свою власну бездіяльність та інфантильність
Ответ дляОдяг та сумки
щоб подруга думку змінила.
я не стережу труси
в тому-то й причина, чому вона на це так наперла хз
Морковку дай• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
вивалила все що накопилося — і спокійна
Я была права
Ваше молчание- месть детского уровня

Видно она знает о вас больше, что вас так тригернуло
Хочу барабульки• 24 апреля 2025
Ответ дляМорковку дай
Ну, каждому свое.
Кому уровень
Кому- жизнь ребёнка в приоритете
где ваш муж? почему у вашего ребенка нет отца?
Верочка 100%• 24 апреля 2025
Ответ дляХочу барабульки
сколько времени живут в таких лагерях? напомню, автора в лагерь не зовут. в Польше нет лагерей.
НеВРотик• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
я просто зніяковіла
почала виправдовуватись
не треба було
вже це зрозуміла
Ну так и напишите ей теперь, что да, она права, вы стережете штаны) и пусть делает с этим что хочет;)
Ответ дляПросто каралева
це правильно!
Морковку дай• 24 апреля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Вы точно мне пишете?