Первая ласточка инфляции• 24 апреля 2025
Розсудіть - це реально запропонована допомога чи якесь знущання?
пише подруга
я імена закрила, але найбільш образлива для мене фраза, що типу я сиджу чоловіченька свого гляжу, а дитину не рятую (Київ)
чи це ок? нічого образливого? людина каже, що нічого такого обідного не сказала
Результат:
вже голосів:
317 (67.88%)
все ок
150 (32.12%)
токсично
Істеріомама• 24 апреля 2025
У меня знакомой помогли. Квартиру заранее нашли и арендодатель ждал. Она поехала поселили в нормальную квартиру , возмещает стоимость государство. Она не платит. Вы так и скажите Маша если хочешь помочь найди мне социальную квартиру и я через пару дней буду... Бараков никто не даёт сейчас ...ничего не дают))))). Я тоже не хочу в бараках жить, сижу в Харькове с ребенком. Ну из знакомых только подруга выехала и в 1 й год говорили выезжать но такой реальной помощи не предлагала... Сама жила в отеле, там дале переночевать у нее негде
Голубая фишка• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
а що в цьому дивного?
так, у мене немає грошей
зняти квартиру - це кілька тис євро
місяць пожити, робити фізично я не зможу, спина
на офісну роботу без мови - нереально
мій фріланс то копійки
вона абсолютно в курсі моєї ситуації
так, у мене немає грошей
зняти квартиру - це кілька тис євро
на офісну роботу без мови - нереально
мій фріланс то копійки
вона абсолютно в курсі моєї ситуації
За квартиру вам платить не нужно, подруга зовет к себе, соответственно, готова вас с ребенком принять бесплатно
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
ви не думали, про те, що у автора є своє житло в Україні (не платить за оренду) і що вже є робота?
і батьки, і тварини, і бабуся 83 роки
Ноунэйм• 24 апреля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Судя по тексту подруга тоже кого-то стережет. Просто или мужик с ней выехал, или местный.
Там же подруга написала, что уже не стережет
Поэтому автор должна тоже своего мужика кинуть и, без перспектив и денег, к ней переезжать
А вообще - два сапога пара. Что подруга неадекват, что автор обиженка, бегом сюда переписки с подругой скидывать. Уже 15 раз сакцентировала на штанах и что у нее мужик есть.
Наверное и подруге самоутвердилась пару раз на этот счет, вот у нее и рвануло терпение. Упрекнула, что автор ради штанов детьми рискует
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Вы неадекватная ,подруга реально дело говорит.
чому неадекватна?
Істеріомама• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
так запрошують? ви на такі запрошення б зреагували?
Приедете на каникулы летние . Думаю она быстро вас спровадит
Киця-бриця• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
цікаво
гроші - несправжня причина
ок, але де вони фізично беруться у тих, для кого це не головне?
я не учвляю, де бакси тягати, щоб думати про що небуть окрім грошей
гроші - несправжня причина
А вы всегда так жили или что-то сейчас изменилось? Обычно люди зарабатывают достаточно денег, сложные периоды меняются более-мене стабильностью.
пу_пугренчик• 24 апреля 2025
Ответ дляНоунэйм
Тоже вижу что обе хороши. Подруги, эх...
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляГолубая фишка
а далі? куди? за місяць я мову вивчу до рівня, що дозволить мені знайти офісну роботу?
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляНоунэйм
ніколи ми в такому тоні не розмовляли
навіщо ви додумуєте і робите висновки?
я не уявляю, як можна доріеати в чомусь близькій людині
тому і виклала скріни, бо може чогось не розумію
навіщо ви додумуєте і робите висновки?
Я не тону• 24 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
Це торкає автора) подруга переживає за її дитину
Но почему-то подруга выехала со своим мужем при этом. А автора подкалывает, что она сидит за мужа держится
Голубая фишка• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Судя по напору подруги, она готова вас содержать, пока вы не выучите язык и не найдете работу
Істеріомама• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
чому неадекватна?
Автора у нее муж есть? Она своего оставила? Не стережёт?
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляЯ не тону
вони нмігрували 8 років тому
Смурфик• 24 апреля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Яка робота? Удальонка за копійки? З житлом подруга допоможе, якщо там вже освоїлась. Ніхто ж не говорить сьогодні їхати, все можна продумати і вже якось назбирати
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляІстеріомама
я не знаю, пише що не глядить вже
може розбіглися
але ще недавно жили разом, але погані стосунки були
може розбіглися
Істеріомама• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А подруга кем работает?
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляІстеріомама
А подруга кем работает?
не хочу подробиці, давайте так: весь день на ногах, операцію на венах робила (
Я не тону• 24 апреля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Сколько? Три дня, неделю, месяц?
Или на постоянно поселит у себя?
МЧСница• 24 апреля 2025
я б ще й потролила таку ’подругу’
сказала б - так, гляжу чоловіка. боюсь, щоб не втік. от я так вирішила.
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляМЧСница
я б ще й потролила таку ’подругу’
мабуть треба було так написати і не розвивати тему
але мій шок був в шоці
я кілька разів перечитала, не вірилось, що то вона таке пише
але мій шок був в шоці
Клин_Кляйн• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
чому я токсична?
Про говно кто написал?
Смурфик• 24 апреля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ну переживає. Що далі? гроші на дорогу дасть? дозволить жити у себе безкоштовно перший час? Допоможе з документами? Як це відбувається? Приїжджай, бо я переживаю? Ні. Якщо хочеш допомогти - конкретно пропонуй що можеш зробити, а не розкидуйся своїми переживаннями. Свєта, я тоюі дам 5 тис грн на дорогу. Вибач, більше немає. Назбирай іншу частину. Жити будеш у мене скільки потрібно. З документами допоможу. Так, буде важко, аде ми удвох все це вивеземо і впораємося.
Свєті грошей могли б і ’штани’ дати, якщо вона хоче вивезти дитину. А подруга ясно написала, що готова допомогти. Так, це питання потрібно детально обговорити, а не умнічать, що автору не так допомогу пропонують
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Про говно кто написал?
я
а що - це не гівно? це приємні слова, що яка я мати, що дитину на штани проміняла?
я так зчитала це повідомлення
Смурфик• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
ким? які в мене перспективи в Польщі без знання мови і неможливістю працювати фізично?
Ким ви зараз працюєте?
Первая ласточка инфляции
• 24 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
у нього немає можливості фінансувати моє закордонне життя, для вас це новина, що люди зараз заробляють, аби прожити?
Голубая фишка• 24 апреля 2025
Ответ дляЯ не тону
Сколько? Три дня, неделю, месяц?
Или на постоянно поселит у себя?
Постоянно, конечно. До окончания войны, бесплатно. Вы же видите, какой напор, какая забота, какое переживание. Не чужие люди же.