Любви вам!• 24 апреля 2025

Куди втікать?Війною пахне..Я у Польщі,мати в Литві

Поляки перебираються на захід країни.Чи втримає орків польська армія?Страшно...
Інно4каа• 25 апреля 2025
Ответ длядивчинка
Ну не всем же как вам сидеть на месте, у некоторых здоровый инстинкт выживания
не всі хочуть жити на шару і чекати на виплати від інших країн і тинятися як безхатько,по всьому світу
Olenka_bum• 25 апреля 2025
Ответ дляІнно4каа
Більшість ’безхатьків’ не з власної вини та бездіяльності, а такі земляки як ви підривають віру в людяність та чуйність.
І не судіть чужих людей по собі та своєму оточенню
Інно4каа• 25 апреля 2025
Ответ дляOlenka_bum
Є люди,які залишилися без житла,а є люди, які свої квартири здають в три дорого, сидять на виплатах, живуть безкоштовно, подорожують по країнах Європи і плачуть,як їм тяжко і важко. А вам перед тим,як щось писати,раджу уточнювати про яку категорію йде мова!
Olenka_bum• 25 апреля 2025
Ответ дляІнно4каа
Ну так Ви не виділили конкретну ’категорію’.
А претензії виставляєте до мене. Я відповіла на ваш допис.

Більшість робить висновки по собі та своєму оточенню. В моєму оточенні присутня взаємопоміч та підтримка, інших не сприймаю.

У всі часи були різні люди, але це справа кожного. В любій країні такі є.
Zhanetta• 25 апреля 2025
Ответ дляMargo-01a6
В каком вы городе?
В Белостоке.
Інно4каа• 25 апреля 2025
Ответ дляOlenka_bum

Я коротко написала,не вдавалася в деталі. У моєму оточенні є тільки 1 нахабна сімейка і то,вони не здають своє житло,інші люди ,залишилися в Україні і допомогають нашим військовим,воюють,роблять багато всього іншого для України, так що у мене прекрасне оточення,яке не кинуло свою країну в тяжкі часи.
Olenka_bum• 25 апреля 2025
Ответ дляІнно4каа
Хто вас уповноважив вирішувати за інших в питанні виїзду та навішувати ярлики?
Чи у вас є тільки 2 варіанти думок: ваша і не вірна?
Інно4каа• 25 апреля 2025
Ответ дляOlenka_bum
Де я вішаю ярлики???? я розповідаю про знайомих, ви мені 2 рази робили акцент,що у мене погане коло спілкування, от я і відповіла ,яких людей маю серед знайомих.
Звісно ,у мене своя думка на будь-які події і чи вона вірна чи ні,точно вирішувати не якійсь там ’Оленці’
Жули-ули• 25 апреля 2025
Ответ дляavicber
Які закони і в чому ви бачите підготовку?
Наприклад, заборона фотографувати (є список) стратегічні обʼєкти, штраф там великий. Заборона фотографуватись наразі у аеропортах, туристів попереджають.
У садках та на работах є інструкція як пройти до укриттів.
По телебаченню говорять також.
Поляків чоловіків присилають повістки для оновлення даних. В них там своя процедура.
То що підуть немає паніки, то немає. Але готовлять на державному рівні.
Я памʼятаю це все в Україні і це повне дежавю.
Те що поляки не усвідомлюють багато речей, то так і в нас було. Усвідомлять коди ракети будуть летіти.
Я не кажу, що це буде от завтра, але й не виключаю, що рік два і почнеться. Але, сподіваюсь, що все таки вирішиться інакше
Бо хочеш миру готуйся до війни.
Жули-ули• 25 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Не буде 2 років. в цьому році нападуть
Поки США ще є на базах - не нападуть.
От коли виведуть (а тихо це не зробити), то все…
А так, це удар знову по «миротворцю» Трампу
Margo-01a6• 25 апреля 2025
Ответ дляZhanetta
В Белостоке.
Я в Сувалках, у нас все на ладони, видим что везут, уже знаем где в лесах базы есть...готовятся они точно, а вот будет что то или нет посмотрим
Zhanetta• 25 апреля 2025
Ответ дляMargo-01a6
Мы знаем тоже, что на границе много всего. У друзей поляков дом почти на границе, они все видят. Предполагаем, что превентивно. НАТО все- таки. Что будет, никто не знает, но паники нет, как пишет автор. Все живут обычной жизнью и никто не уезжает. Мой муж поляк. У него оооочень много знакомых на Подляшье. Так что могу с уверенность говорить, что пока
всё спокойно.
Margo-01a6• 25 апреля 2025
Ответ дляZhanetta
всё спокойно.
Нам с Вами уже наставили клоунов, ох и людишки
Diva123• 25 апреля 2025
Ответ дляOlenka_bum
Куда именно?
На Балі можна трохи пожити
Olenka_bum• 25 апреля 2025
Ответ дляDiva123
На Балі можна трохи пожити
А як же прогнози про війну на воді? Про розробку кліматичної зброї?
дивчинка• 26 апреля 2025
Ответ дляІнно4каа
Некоторые хотят жить, а многие еще живут за свой счет. Абсолютно поддерживаю желание выехать в спокойное место из небезопасного места, очень странно рисковать жизнью детей, особенно в государстве, которое никак не поддерживает тех, кто лишился жилья. Вполне адекватное поведение
дивчинка• 26 апреля 2025
Ответ дляІнно4каа
Блин я тоже сдаю квартиру в Киеве, чтобы оплачивать кв в Польше. Как то пофик на ваше осуждение)
Nataliiazp• 26 апреля 2025
Ответ длядивчинка
Прочитала ваши комменты😀
Как это всё в кучку связать то?
Не выехавшие глупые люди, при этом вы им сдаете свою квартиру и за эти деньги снимаете в Польше.
Логику в ваших сообщениях вообще не нашла
Zhanetta• 26 апреля 2025
Ответ дляMargo-01a6
Ну им виднее, наверное)
Інно4каа• 28 апреля 2025
Ответ длядивчинка
ви здаєте,щоб оплатити іншу квартиру,а є люди,які живуть закордоном на шару і здають квартиру,ще й плачуть як їм важко і тяжко
дивчинка• 30 апреля 2025
Ответ дляІнно4каа
А вы не были в их ситуации и вы не можете оценить действительносэ ли им супер, цены на аренду в Украине низкие по сравнению с расходами в Германии например,поэтому считаю что пока они сдают свое, а не ваше, вам переживать не стоит лишний раз. Вот вообще. Если Германия принимает таких людей, значит все в нормах их законодательства и вам стоит успокоиться
Інно4каа• 30 апреля 2025
Ответ длядивчинка
Нехай Германія кого хоче того приймає,хоч папуасів. Розмова йде саме про аху...вших людей, які вважають що їм всі все винні і без кінця ниють , що їм все мало.
дивчинка• 01 мая 2025
Ответ дляІнно4каа
Германия ведь принимает, а вы ноете, я понимаю, если б вы у себя дома их принимали, но нет же. Думаю, просто ищете виноватых, вы не там их ищете, скатываетесь в осуждение, это ваш выбор. Кстати, самый легкий и примитивный, без анализэ, от злости
Інно4каа• 01 мая 2025
Ответ длядивчинка
Удалено администрацией...
дивчинка• 01 мая 2025
Ответ дляІнно4каа
Удалено администрацией...