Фея_3уровень• 03 мая в 16:14

Кто делал ЭКО какую сумму заплатили за анализы перед вступлением в протокол?

На какую сумму расчитывать по анализам ? И во сколько вам обошлась вся процедура Эко ?
Квітка Миру• 03 мая в 16:19
Аналізи біля 20т початкові ( це був 2023рік), може зараз і дорожче. А сама програма по різному - від 100т. Але зараз можна зробити по НСЗУ. , там відсотків 80 ( від стандарт програми)заплатить держава
автор Фея_3уровень • 03 мая в 16:21
Ответ дляКвітка Миру
Скільки платили за гормони для стимуляції скажіть будь ласка ? Чи це вже ввійшло в ті 100 тис ?
автор Фея_3уровень • 03 мая в 16:34
Ответ дляКвітка Миру
Скажіть будь ласка, 20 тисяч на аналізи це сумма на Вас одну, чи це сумма разом з чоловіком ?
Квітка Миру• 03 мая в 16:43
Ответ дляФея_3уровень
Це вже в 100т було. Але зараз програми здорожчали. І дуже впливає на ціну, чи треба вам пгд ембріонів (рекомендують, якщо вік більше 35років пари/ 1 з пари або є порушення в каріотип або були викидні ...
Квітка Миру• 03 мая в 16:45
Ответ дляФея_3уровень
То було на 2х, але зараз не вистачить , аналізи дуже здорожчали. Зараз каріотип на 1 я бачила біля 3т грн, а було 3т для пари
Квітка Миру• 03 мая в 16:47
І то початкові, а якщо у вас стимуляція/ підсадка будуть не в 1 циклі, то ще будете доздавати, бо деякі аналізи 1 міс дійсні, деякі 3 місяця
Заздрість то погано• 03 мая в 17:29
Не в теме
Но пожелаю удачи!!!
Гитта Ягг• 03 мая в 18:39
В целом от начала ( обследования обоих) до препаратов поддержки 1 триместра, получилось около 6 000 баксов.То есть вообще вся история. Это с ПГД эмбрионов. ( пгд одного эмбриона стоит около 450 баксов).
автор Фея_3уровень • 03 мая в 20:04
Ответ дляГитта Ягг
Ого 😦
Чеширская кошечка• 04 мая в 07:53
Зараз в протоколі. Багато... Ще не рахували всю сумму... десь в р-ні 6 тис у.е вже пішло.
Чеширская кошечка• 04 мая в 07:56
Хоча зараз відкрила останні 2 рахунки.... Точно більше... Не хочу рахувати. Головне щоб був результат.
Чеширская кошечка• 04 мая в 08:06
Ответ дляФея_3уровень
Так вам ніхто не скаже, як організм відреагує на стимуляцію. Чи буде достатньо тієї дози, яка за договором... Я доплачувала.
На чоловіка затрати , це кріозаморозка сперми (не знаю, чи потрібно), дослідження її, аналізи на СНІД, гепатити, сифіліс, флюрографія, лікар уролог, аналіз сечі, загальний крові... Не пам´ятаю що ще, бо у нас частина аналіз була свіжих на руках.
Плюс вам вірно пишуть, багато аналізів базових дійсні 1 міс... Якщо не було підсадки, або затягнулося...То рахуйте, скільки треба ще...
Мені ще потрібно гістеро робити.
Там дуже багато нюансів.
Є програма НСЗУ. Почитайте, дуже багато зараз клінік по ній ппацюють, правда не всіх в неї беруть. Там є переваги і для військових. (Якщо чоловік).
Ціни на сайтах пишуть базові. Голі. По факту все буде дорожче.
Гитта Ягг• 04 мая в 08:55
Ответ дляЧеширская кошечка
Мені ще потрібно гістеро робити.
Там дуже багато нюансів.
100%. И каждый же чих нужно оплатить на каждом шагу, кроме отой суммы с сайта, которую платишь вначале.
Типа например разморозки эмбриона перед переносом. Почему сразу не посчитать и не вписать еще и эти 10000? А если бы например в день переноса у меня не было их? Ну бывает же такое?
Или препараты, у меня был пакет с препаратами, но никто не сказал заранее, что того количества, что входит в оплаченный пакет после переноса хватит чисто на неделю или две, а на остальные 10 или 12, тебе их нужно купить отдельно.
Чеширская кошечка• 04 мая в 12:07
Ответ дляГитта Ягг
Згодна з вами. Іноді таким себе віслюком відчуваєш. Бо завдання зацікавити клієнта. А всю інфомацію не надають... Потім отримуєш ’Вам ще треба доплатити за...’. І реально ось це ’за що доплатити’ дуууже багато за що.
Можна запитати у вас? Ви прийшли до поставленної мети? Вагітність, малюк?
Гитта Ягг• 04 мая в 19:52
Ответ дляЧеширская кошечка
С первой попытки получилась беременность, сейчас 33-я неделя. Даст Бог доживем, в начале июня случится чудо, ну то есть я до сих пор не могу поверить в происходящее и боюсь ужасно.
Очень неожиданно, я настраивалась на минимум 3 попытки, потому сразу сделали ПГД 4 эмбрионов.
Чеширская кошечка• 04 мая в 19:58
Ответ дляГитта Ягг
Легкой вам беременности и главное здорового малыша!
Искренне понимаю ваши чувства и переживания! Наверное спокойствие и полное осознание прийдет , когда малыш будет на руках)) Хотя там другие будут уже переживания.
Мы тоже отправили 3 ПГД , ещё 4 просто заморозили. Надеюсь верю, что все будет!
Гитта Ягг• 04 мая в 20:06
Ответ дляЧеширская кошечка
Спасибо огромное! И у вас обязательно будет! У вас все получится!
Чесно брешу• 06 мая в 22:56
Ответ дляГитта Ягг
Хто лікар? Скільки вам років?
Бажаю гарно доносити і народити здорову дитинку
Гитта Ягг• 06 мая в 23:04
Ответ дляЧесно брешу
Хто лікар? Скільки вам років?
Котлик.
Рокiв дофига :) на момент переноса было уже чутка больше 45.
Ооциты свои. У нас вся эта история растянулась во времени, но уже решили, что дальше ждать смысла нет.
Чесно брешу• 06 мая в 23:08
Яка ви молодець. Нехай все буде якнайкраще! Ваш приклад надихає!