Стриптизерка• 06 мая в 17:44
Не можу схуднути
Ніколи не була худою, але не можу сказати, що повна. В мене зріст 162, вага 56-57 кг. Розмір одягу верх S-M, штани 38. Їм не багато, але пізно прихожу з роботи, то можу ще щось з´їсти, як прийду. Сердита на себе за це. Як не їсти ввечері після роботи?
Стриптизерка
• 06 мая в 17:47
Ответ дляОбижулька
Общее кол-во калорий играет роль,а не когда вы едите.
Десь 1400 в день, раніше рахувала. Але я і фізично працюю, можу 4 палети з товаром розвантажити
Ласкове телятко• 06 мая в 17:47
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так у вас отличный вес, зачем вам состояние швабры?
Так, прятаться за ней будет.
Стриптизерка
• 06 мая в 17:47
Ответ дляЖирафовое варьенье
В мене широкі бедра і великі груди, навіть оверсайз на мені більше подобається
СирОжино пирОжино• 06 мая в 17:47
Если вы на работе завтракает в 14(если получится),то естественно вечером будете хотеть есть.Зачем не есть?
Стриптизерка
• 06 мая в 17:48
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я лише снідаю, на обід можу каву та бутерброд 1 з´їсти. В нас просто немає їдальні, а всякі лотки не люблю носити
Стриптизерка
• 06 мая в 17:49
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вы не толстая. зачем худеть?
Але і не худа((
Обижулька• 06 мая в 17:49
Ответ дляСтриптизерка
Ну у вас физическая нагрузка существенная. Если вы гиперстеник коренастый, то все равно вы будете полнее смотреться тонкого астеника.
Стриптизерка
• 06 мая в 17:50
Ответ дляОбижулька
Гіперстенік((
Доставучая• 06 мая в 17:51
Автор , я всегда ем основную часть еды ночью 52/168
Не в этом дело , не во времени суток .
Стриптизерка
• 06 мая в 17:51
Ответ дляШеллар
Ви маєте ІМТ в нормі, гарний розмір грудей, навіщо самій собі створювати міфічні проблеми?
Мені подобаються більш стрункі дівчата ніж я((
Стриптизерка
• 06 мая в 17:51
Ответ дляДоставучая
Не в этом дело , не во времени суток .
А в чому?
Доставучая• 06 мая в 17:51
Ответ дляСтриптизерка
А в чому?
Скорее всего много еды кушаете
Хлебобулочные кушаете ?
СирОжино пирОжино• 06 мая в 17:52
Ответ дляСтриптизерка
Але і не худа((
Тогда ужин должен быть лёгким,а вы голодная,если не обедаете.Шото надо делать))
Стриптизерка
• 06 мая в 17:52
Ответ дляДоставучая
Скорее всего много еды кушаете
Хлебобулочные кушаете ?
Не багато. Можу в день 2-3 скибки хліба з´їсти
Стриптизерка
• 06 мая в 17:52
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я їм салат, лаваш з овочами, рис з куркою.
Доставучая• 06 мая в 17:54
Ответ дляСтриптизерка
Я себе позволяю один кусочек хлеба в два дня как вкусняшку
Круассаны , хлеб , пироженки , тортики - очень очень осторожно и мало можно есть .
Доставучая• 06 мая в 17:54
Ответ дляСтриптизерка
Лаваш - это тоже хлеб
Хлеб - не всему голова . Хлеб всему живот .
Стриптизерка
• 06 мая в 17:55
Ответ дляДоставучая
Солодке я практично не їм. Хліб їм переважно ранком, роблю бутерброд. Я б його взагалі не їла, але я і фізично багато працюю + 10 годин на ногах
Доставучая• 06 мая в 17:56
Ответ дляСтриптизерка
Мясо , овощи - да
С бутриками осторожнее . Я тоже обожаю бутрики . Но себя в зеркале люблю больше .
Доставучая• 06 мая в 18:01
Ответ дляСтриптизерка
Давайте сравнивать
Сегодня я ела стакан кефира , одну небольшую котлету по киевски и немного пюре . Все остальное было Кофе без молока и вода
На ужин будет суп из курицы , чуть морковки и чуть картошки , по факту это бульон с мясом , много шкурки куриной ( люблю ее ) , может яицо сварю к супу .
Десерт может быть кусочек хлебушка черного толщиной 1 см и сладкий чай .
Что у Вас ?
Стриптизерка
• 06 мая в 18:03
Ответ дляДоставучая
Давайте сравнивать
Что у Вас ?
Ранком з´їла два бутери та капучіно. На обід чай та 50 грам твердого силу. На вечерю рис з куркою
Тантрический кекс• 06 мая в 18:04
Ответ дляСтриптизерка
А генетику не переробити.
У мене кістка середня, але широкі ребра і стегна.
Коли я схудла до 52, то у купальнику виглядала жахливо, як корівка, яка скоро копита відкине (у мене 164 см зріст).
В одязі ще нічого було, але роздягатися не варто було.
Нормально я виглядаю, коли 58-60 кг. Так, я тоді трохи повненька, зате не страшко.
Доставучая• 06 мая в 18:05
Ответ дляСтриптизерка
Один бутер
Или два бутера , но без одного хлеба ))
Я от риса тоже полнею . А муж от гречки )
Или два бутера , но без одного хлеба ))
ЖивунаБагамах• 06 мая в 18:25
Ответ дляСтриптизерка
если вы не обедаете нормально, то естественно вечером будете неконтролируемо поглощать все в зоне доступа. это же логично
Байрактарна• 06 мая в 18:43
Схуднете, зірветеся, наберете своє +5-10, знов схуднете, наберете своє +10-20. Не наживайте собі РХП та не вбивайте метаболізм, краще підіть на якісь курси та знайдіть роботу не по 10 годин на ногах, бо суставам, спині і судинам буде кришка.