Вічний двигун• 10 мая 2025
Кто соскучился по темам "от 0 или 1 измерять", новый виток))
Суть видео в реальной истории кондитера, клиентка которой потребовала назад деньги , так как они отмечали полтора года ребенку и заказали торт, на котором написал кондитер 1,5 года 🎂
Клиентка в гневе утверждала , что ее ребенку год и шесть месяцев а не один и пять 😄
Хрен с ним, но комментарии 40% людей заставили задуматься, с кем мы живем))
Едимнаморе• 10 мая 2025
Ответ дляНу ниче се
1 рік має в собі 12 місяців. Пів/половина це 6 місяців.
Отже дитині 1 рік і 6 місяців.
1,6.
Отже дитині 1 рік і 6 місяців.
1,6.
Вы шуткуєте так? А те що в році 365 днів ви наче забули… які 1,6 - рахуйте вірно 1,183
ДваДваВісім• 10 мая 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ну значить при виборі кондитера потрібно тестування з математики проводити.
Може при виборі клієнта?
Мати тріля• 10 мая 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Так, колись були. В середньовіччі
брюки - да!
’верхние’, ’нижние’ на каждую ногу...
трусов - в нашем понимании - не было.
’наше’ нижнее=трусы не на парную часть тела)) хоть и имеют отверстия для парной
’верхние’, ’нижние’ на каждую ногу...
трусов - в нашем понимании - не было.
Ищу-брожу• 10 мая 2025
Ответ дляничевока
ой, ну і що, а перекладав це який ноу нейм контент менеджер. Або і автоматом переводило
Ну так, англійською труси, штани, окуляри теж парами
побольшомусекретику• 10 мая 2025
Ответ дляВічний двигун
Это вы сейчас о чем ?)) кондитер все верно написала 1.5 года =полтора года , или вы о чем?)
Заказчице надо было написать кондитеру что должно быть написано на торте. Всё. А 1,5 или 1,6 - это уже неважно
ничевока• 10 мая 2025
Ответ дляИщу-брожу
Ні, не парами, а слово в множині. Як молоко - завджди однина. Ви плутаєте тепле та м´яке
Вот Она Я• 10 мая 2025
Ответ дляБратья Капли
Надо было писать 1год 6 месяцев.
1,5 года слишком по математически , как для торта
сразу видно, что картинку слепил гуманитарий
1. во-первых, любой физик неплохой математик
2. во-вторых, про параллельно и последовательно мог бы выдать максимум электрик
Бокс-орун• 10 мая 2025
Ответ дляНу ниче се
Отже дитині 1 рік і 6 місяців.
1,6.
Отже дитині 1 рік і 6 місяців.
1,6.
Блін..
Числівник ’півтора’ записується у вигляді дробу і ніяк інакше!
1,5. Тобто, одне ціле і половина від цілого!
Це єдиний правильний варіант.
1,6 не читається, як півтора року!
1,6 року читається, як одна ціла шість десятих року.
Якщо Ви хочете записати ’пів року’, то треба це записувати як 0,5 - половина. Або просто - 6 місяців. Але в жодному разі не 0,6 місяців, тому що це буде читатися як ’нуль цілих шість десятих місяця’! Ото файне свято)))
Це єдиний правильний варіант.
1,6 не читається, як півтора року!
Бокс-орун• 10 мая 2025
Ответ дляБратья Капли
Надо было писать 1год 6 месяцев.
Вік завжди вказується в якості числівника, а не словосполучення.
Якщо у клієнта є оригінальні побажання, то саме йому потрібно їх озвучувати.
Вічний двигун
• 10 мая 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
я так понимаю следующая тема будет про полтора часа))
Ну чего)) многие кстати не понимают, что такое четверть пятого или 20 минут восьмого )
А полтора часа вероятно будет -1.3 по логике 1.6 года😅
Ростки жимолости• 10 мая 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Відмічали півтора року дитини… це вже смішно
Реально єбанашки
Ростки жимолости• 10 мая 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Тестування з математики тут мама потребує, а не кондитер
Ростки жимолости• 10 мая 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Але клієнтка торт отримала, оплатила, поставила на стіл...і тут гості помітили помилку 🤣
Походу клієнт з кондитером в одній школі навчалися
Чому в одній? Рік = 12 міс. Півтора року, або 1.5 року, це 18 міс. 12• 1.5= 18
Ростки жимолости• 10 мая 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Так. Півтора це 1,5
Але ж замовник мав на увазі час від дня народження дитини. От чому виникла проблема.
Ви коли прийдете, наприклад, в лікарню - вас запитають скільки років дитині,то яка відповідь правильна?
1,5 чи 1,6?
1,5 - це півтора, а 1.6 це НЕ те саме, що 1 рік і 6 міс. Якщо рік - це 12 міс, то помноживши 12 міс на 1.6 вийде 1 рік і трохи більше 7-ми місяців
Ростки жимолости• 10 мая 2025
Ответ дляНу ниче се
Отже дитині 1 рік і 6 місяців.
1,6.
Отже дитині 1 рік і 6 місяців.
1,6.
Це взагалі то десяткові дроби, а не те, що ви пишите. 12 міс - це 1, а 6 міс - це половина, тобто 0,5. А як у вас вийшло 1+0,5 = 1,6?
Ну ниче се• 10 мая 2025
Ответ дляРостки жимолости
Я рахую календарні місяці
Ростки жимолости• 10 мая 2025
Ответ дляНу ниче се
Я рахую календарні місяці
Так календарні місяці і десяткові дроби - це різні речі взагалі то. Треба писати або ’1 рік і 6 міс’ або 1,5 роки
Ну ниче се• 10 мая 2025
Ответ дляРостки жимолости
Так і пишемо
Коник-стрибунець• 11 мая 2025
Ответ дляКрасота неземная
Кто там уже рука-лицо ставит.
Ещё раз, зачем кондитеру выяснение отношений с клиентами. Зачем эти доказательства правильности написания. Не лучше ли сразу с клиентом обговорить в каком контексте отобразить 18 месяцев ребенку.
Она просто и подумать не могла что есть другие варианты
Путающаяся• 11 мая 2025
Бляха, все проще некуда - запятая обозначает и произносится даже как десятая часть, т.е 1.5 это одна целая пять десятых, что вполне логично как полтора, а 1.6 это одна целая шесть десятых, никак не шесть двенадцатых))
Мудрецыха мира• 11 мая 2025
зрозуміло, чому в деяких країнах пишуть в місяцях аж до 2 років.
у них ці проблеми давно виникли.
4есотка• 11 мая 2025
Ответ дляВічний двигун
Вибачте звичайно ))) але все життя ,пара трусів то 1 труси були є і будуть , так як і пара штанів то просто 1 штани
Ну ви з замовником торту +- на тому самому рівні. Чекаємо тік ток про труси))).
Ви можете загубити один носок з пари? А одні труси з пари?
Вічний двигун
• 11 мая 2025
Ответ для4есотка
Пара трусів вона і в Африці пара трусів , на усіх маркет плейсах в усіх магазинах 1 труси пишеться як «труси 1 пара», як і штани 1 то 1пара штанів. Але ви можете казати як завгодно, я до цього дня навіть не знала ,що може бути інакше
4есотка• 12 мая 2025
Ответ дляВічний двигун
Воно й в Африці так, я і подумати не могла по іншому - це аргументація рівня бабки базарної. Що стосовно відповіді на цілком конкретне питання: чи можна загубити одні труси з пари, як от одну шкарпетку?
Вічний двигун
• 12 мая 2025
Ответ для4есотка
Дорога пані,Ви ставите блискуче питання, чи можна загубити одні труси з пари, як одну шкарпетку. Але справа в тому, що труси- це не шкарпетки, і навіть не рукавиці. Вони хоч і мають дві штанини, але є єдиним цілим предметом одягу, тому втрата ‘однієї труси’ це як втратити половину футболки: технічно неможливо.
Щодо ж мовної норми , словосполучення ‘пара трусів’ усталене в багатьох мовах, зокрема в англійській (a pair of pants), і в українській вживається за аналогією, хоча правильніше казати просто ‘одні труси’.
Але якщо вже сперечатись, то пропоную сперечатись із філологами та маркетплейсами — бо і бабуся на базарі, і AliExpress, як не крути, продають саме те, що люди звикли називати ‘парою трусів
4есотка• 12 мая 2025
Ответ дляВічний двигун
Ну якщо у вас труси мають дві штанини, то дискусію пропоную завершити, і з вами і з вашим ШІ, який писав оцєй брєд.
Так склалося, що я дуже багато зараз працюю з ШІ і його тупуваті тексти чітко відрізняю по структурі, подачі, стилю.
Гарного дня.
Пара це два!
Гарного дня.
Пара це два!