Роздратована шкіра• 10 мая в 13:39

Важкі стосунки з дорослою донькою

Маю доньку 22 роки , мешкає окремо , оплачуємо квартиру . По телефону добрі відносини, якщо приїжджає в гості починається ад. Маніпулює , має купу претензій , дуже агресивна , висловлює що ми самі погані батьки . Були на консультації у психіатра , є сильна депресія . Ліки не приймає .
Мамзелькіна• 10 мая в 13:40
Цікаво було б послухати версію доньки.
Якщо кожен приїзд починається з ваших притензії то питання скоріше до вас а не до доньки.
автор Роздратована шкіра • 10 мая в 13:41
Ответ дляМамзелькіна
Цікаво було б послухати версію доньки.
Я не проти до змін . Її версія що їй дуже погано з нами .
Кашка-маняшка• 10 мая в 13:41
Задача батьків дарувати безумовну любов, і примати дитину як є. То ж, терпіть. Скажіть що ви вважаєте інакше, і терпіть.
Бо якщо будете сваритися - втратите доньку
Невісточка ж• 10 мая в 13:42
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну пусть не приезжает и сама оплачивает жилье.
фан L.O.S.T.• 10 мая в 13:42
Ответ дляРоздратована шкіра
Она работает?
автор Роздратована шкіра • 10 мая в 13:42
Ответ дляКашка-маняшка
Я не можу все терпіти , та мають бути кордони . Якщо вона покриває матюками та піднімає руку то це ...
Стильна штучка• 10 мая в 13:42
Ответ дляМамзелькіна
Цікаво було б послухати версію доньки.
💯
Интересно услышать ее версию
Дуб береза• 10 мая в 13:43
Перестаньте оплачивать и станьте такой,как вас видят.А ещё можно в гости не звать,не трепать себе нервы
Апофиозная• 10 мая в 13:43
Ответ дляРоздратована шкіра
Тогда для чего эти встречи с вами через силу?
Дуб береза• 10 мая в 13:43
Ответ дляРоздратована шкіра
Ее привязали?
автор Роздратована шкіра • 10 мая в 13:43
Ответ дляфан L.O.S.T.
Она работает?
Так , і добре заробляє . Приїхала в отпуск , каже я її заставила . Я кажу це твій вибір також.
Стильна штучка• 10 мая в 13:43
Ответ дляКашка-маняшка
У Вас один ребенок или несколько ?
Ласковая_львица• 10 мая в 13:44
Ответ дляРоздратована шкіра
Де працює донька?
автор Роздратована шкіра • 10 мая в 13:44
Ответ дляЛасковая_львица
Де працює донька?
Логістика
фан L.O.S.T.• 10 мая в 13:44
Ответ дляРоздратована шкіра
А зачем платите ей за съем? Пусть сама снимает и живет как хочет, к вам не надо ей ездить
Алина-1240• 10 мая в 13:44
Знаете, чего то похоже на текст моей мамы, которая меня матами крыла, никогда мною не занималась и лишь внушала, что я не такая....тоже когда то меня оболгала что я ее била типа😏, хотя я ее только раз руками отпихнула от себя, бо кинулась
Невісточка ж• 10 мая в 13:45
Ответ дляРоздратована шкіра
Тем более не оплачивайте ничего, раз вы плохие. Пусть сама хорошая себя содержит. Может тогда дойдет.
Кашка-маняшка• 10 мая в 13:45
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну про підіймає руку ви не писали в пості.
Але в основі повинне стояти бажання допомогти своїй дитині .
Звісно з віком вона сама зрозуміє, що вона сама відповідає за свій вибір. Але зараз , коли їй погано, потрібна підтримка
А те що тут пишуть - хай сама платить і не спілкуйтесь. То чухня.
У мене купа знайомих , котрих отак батькі кинули в складний психологічний момент і вони стали наркоманами.
Легше за все, коли людина зламана, доламати її ще більше
автор Роздратована шкіра • 10 мая в 13:45
В мене таке враження що всі повинні плясати вокруг неї і краще на цей час молодшого брата десь діти
Дуб береза• 10 мая в 13:45
Ответ дляРоздратована шкіра
Выгоните в следующий раз.Хуевые?На вольные хлеба!
Алина-1240• 10 мая в 13:45
Ответ дляКашка-маняшка
Та не станет она никаким наркоманом
ГендиреХтор• 10 мая в 13:45
Як послухати батьків, то вони такі білі-пухнасті, а діти невдячні свині на рівному місці скандали влаштовують. А насправді виявляється, що батьки ще ті маніпулятори, тихенько жеруть дитину і вона таким чином протестує.
Треба жити окремо, гості на вихідні раз на декілька місяців і все буде добре.
Стильна штучка• 10 мая в 13:46
Автор , что такого Вы сделали , что Вас дочка решила ударить или бить ?
автор Роздратована шкіра • 10 мая в 13:46
Ответ дляАлина-1240
Я не ваша мама . І я дуже допомагаю донці , а мабуть треба сепаруватися .
Дуб береза• 10 мая в 13:46
Ответ дляРоздратована шкіра
Давно пора
Ответ дляНевісточка ж
Мы купляємо речі та що стосуватися медицини .
Алина-1240• 10 мая в 13:47
Ответ дляРоздратована шкіра
Моя точно такое же говорит))) хотя не помогла ни разу, а за треш детство и вспоминать не хочу
Техноложка• 10 мая в 13:48
Ответ дляАлина-1240
Вам тоже оплачивали жилье в 20 лет? При том, что вы работали? Не нравятся родители - дрысь жить отдельно и сама-сама.
автор Роздратована шкіра • 10 мая в 13:48
Ответ дляКашка-маняшка
Що мені робити , психолог , психіатр. Я вже зверталась до психолога , відповідь пройти сепарацію та не плясати під її дудку . 21 рік все вільна .
Техноложка• 10 мая в 13:48
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну и зря.