Хочу барабульки• 11 мая 2025

Оренда квартири на пенсії

Питання на злобу дня: чи ви замислювались, як будете жити на пенсії? Останнім часом про це думаю, на що жити, якщо не буде вже змоги працювати. На щастя, у нас є своя нерухомість, але на одну пенсію її утримувати ми не зможемо. Що вже казати про людей, які змушені орендувати житло.

В планах було забезпечити дітей гарною освітою, це також кошти, але так виходить, що на пенсію ми вийдемо взагалі ні з чим.
Це все звісно за умови, що ми до тієї пенсії доживемо. Але варіант, що станеться якийсь глобальний армагедон, і всім буде не до пенсій, теж не дуже заспокоює)
Я супер-пупер• 11 мая 2025
Ответ длявкрации
Будет пенсия по потери кормильца - 40% мужниной пенсии
А если у женщины нет стажа,может она на долевую мужа,он умер,ей 58 только
Я супер-пупер• 11 мая 2025
Ответ дляspart-5037
Если умирает муж, в бывшем военный, то часть его пенсии можно оформить на жену. Он был её кормильцем. Это работает в Украине и это правда.
А если у женщин стажа,нет можно или нет,
Не знаете ,какой закон
ИМХОля• 11 мая 2025
Оплачиваю маме аренду, жилье было - больше нет 😔 перспектив в ближайшее время обеспечить новым жильем ее, себя нет. Хз как...
автор Хочу барабульки • 11 мая 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
В ідеалі мати 1 квартиру де жити і 1 здавати (не в Україні), дитині освіту,квартири і машини купувати не будемо. Ну і якийсь НЗ зібрати,бо пенсії хтозна які будуть і чи будуть.
так 1 квартира не сильно врятує, звісно це гарна підстраховка.
Але я трохи про інше. Наприклад подружжя витрачало на життя +/- 80 тис грн. Обоє працюють і мають нормальні з/п. Тобто люди звикли до певного рівня життя, звикли відпочивати, купувати гарні речі, не економити на продуктах.

І тут з виходом на пенсію їм треба кардинально змінити свій спосіб життя, і зменшити витрати втричі. Це за умови наявності квартири під оренду. Бо без квартири взагалі сумно.
Як виживати, це і так зрозуміло, важко. А як зберегти минулий спосіб життя? Ось тут задача з зірочкою.
автор Хочу барабульки • 11 мая 2025
Ответ дляИМХОля
це жахливо( люди ж може все життя збирали на те житло, або отримали у спадок. І виходить єдиний спосіб - це розраховувати на допомогу дітей.
mari262• 11 мая 2025
Ответ длядамаАмстердама
Налоги не платили?
Ну и как вы себе представляете ,что бы человек занимаясь бизнесом 25 лет не платил налоги?До войны на 3-й группе платила 10000 грн в месяц, когда поняла, что мне пенсия в лучшем случаи светит 5000 грн ,закрыла предприятие (у меня наемных работников было 45 человек) и сдаю свои помещения в аренду и сейчас плачу налоги,так как по другому не привыкла ,хотя понимаю ,что это государство мне ничего не дало,только забирает.
mari262• 11 мая 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
Сдавая квартиру вы должны платить налог.
тянитолкайка• 11 мая 2025
Ответ дляМошей ницца
он из ДСНС?
Он был в ДСНС, сейчас в спецназе в Нацполе
mari262• 11 мая 2025
Ответ длятянитолкайка
Смотря в какой сфере. У моей мамы опыт работы с тендерной документацией, программы она знает. Ей позвонили и предложили закончить задачу, которую недоделал предыдущий сотрудник. Она проработала месяц, ей предложили официальное трудоустройство.
Деточка, мой сын руководитель предприятия, финансовый директор, ему работников очень трудно сейчас найти,молодые с очень слабым образование ,а старше 45 лет не берет, так как работают по европейским стандартам и кто старше нужно переучивать.
Доктор Варвар• 11 мая 2025
Ответ дляmari262
А что это у вас за европейские стандарты?
mari262• 11 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Турецкий завод и работают на экспорт.
тянитолкайка• 11 мая 2025
Ответ дляmari262
Видно, что вы уже в возрасте и читаете невнимательно. Я написала, что зависит от сферы. Не везде нужны европейские стандарты - ваш пример не показателен. Я, когда у меня был бизнес, брала на работу людей старше 45 лет, потому что они были более компетентны, чем их ровесники, более выносливы и надежны.
mari262• 11 мая 2025
Ответ длятянитолкайка
В моем бизнесе те кто старше 45 лет работали или кладовщиками, уборщицами и в охране.
Доктор Варвар• 11 мая 2025
Ответ дляmari262
Турецкий завод и работают на экспорт.
А каким боком турецкий завод к европейским стандартам? Да и что такое европейский стандарт?
Мудрецыха мира• 11 мая 2025
Ответ длятянитолкайка
И у них тоже действуют ограничения на максимальную пенсию
mari262• 11 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Во всем мире европейские стандарты сейчас.Не смешите
Доктор Варвар• 11 мая 2025
Ответ дляmari262
Как могут быть во ВСЕМ мире европейские стандарты? Весь мир это не только Европа. Да и у турков турецкие стандарты, но никак не европейские. И на вопрос что такое европейский стандарт вы так и не ответили
Теща дочки• 11 мая 2025
Ответ дляБолеИменее
скарга на половину ваших коментарів.
Та до лампочки. Просто війна продовжується. Кінця їй нема. Я самачекала 2022.2023.2024. Ось 2025 і кінця нема! Дітей вивозять. В мене в дочки повивозили з 10 класу всіх хлопців. Половину дівчат. Пенсії не буде бо її не буде кому заробляти. Зараз виїжджає молодь яка заробляла б нам пенсії. От що страшно. А виїхавши закордон, сюди ніхто не повернеттся. Знаю дочку маминої подруги.сиділа в Полт.області лебве еінці з кінцями зводила. Виїхала в Ірландію. Працює баристою. Отримує 1500 + виплати. В Україні була керівником відділу на 16 тис грн. Звичайно, вона вчепиться зубами щоб лишитись.
Грибной_Дождик• 11 мая 2025
Ответ дляmari262
Иии?)
Теща дочки• 11 мая 2025
Ответ дляБолеИменее
вам росія платить за ці наративи ’всім тікать’ - чи ви самі від невеликого розуму так рідну країну ненавидите?
Ніхто мені не платить. Я укр.філолог ( закінчувала укр.філфак) і все життя пропрацювала редактором . Але страшно, що немає кінця цього, що відбувається і мої знайомі масово вивозять молодь. І хлопців, і дівчат. Моїй мамі треба щробити групу, по закону їй треба. Ви думаєте я можу ї зробити? Не дасиш хабаря- нема групи. І сидить там стерво з червоною пикою з гембами ботоксними і жили тягне. Це он розповіла мамина подруга. В неї рак, рука одна не працює. Просто капець що робиться. Вона пройшла 7 кругів аду щоб дали те що їй треба. Нема грошей - ти ніхто і звуть тебе ніяк.от що страшно. А де їх взяти? Як зп по 15 тис?
mari262• 11 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Всю продукцию это предприятие продает в Европу ,дальше продолжать или сами включите мозг?
Теща дочки• 11 мая 2025
Ответ дляБолеИменее
Країга гарна.найкраща. але корупція безбожна
Ніколи не збрешу• 11 мая 2025
Автор, радійте, що у вашої родини хоч щось є, мої батьки у прифронтовому місті, а будинок батьків чоловіка залишився на окупованій території, самі вони не зароблять грошей, щоб купити будинок. У нас за душею теж нічого немає, бо спочатку карантин, втратили роботи, тепер війна. Ще й я вирішила змінити місце роботи, звільнилася, але маю великі сумніви щодо нової компанії, бо забагато всього нового, що раніше не робила, а накидують задач. Відчуваю, що буду шукати інше місце.
Якщо є власне житло то це від багатьох проблем позбавляє, як мінімум почуваєшся безпечніше, чим на оренді.
тянитолкайка• 11 мая 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Есть общее законодательство, а есть специальное. Ограничения не действуют на лиц, у которых особенные заслуги перед Родиной, у последней категории есть специальные надбавки к пенсии.
автор Хочу барабульки • 11 мая 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
так я згодна, своє житло - це вже хоч якась гарантія, що не залишишся на вулиці. Моя мама пенсіонерка, і вона каже, що зараз їй легше, ніж було раніше. А чому легше? Тому що вона все життя вкалувала за копійчану з/п і тягнула дітей. Відпочивати, купувати косметику, одяг вона не звикла. То зараз на пенсії в неї і немає такої потреби. Її хвилює, щоб не хворіти і було за що комунальні заплатити.
І я дивлюсь на жінок свого покоління, яким зараз +/- 40, які вже мали можливість відпочивати за кордоном, купувати собі косметику, кращий одяг, тобто звикли до трохи іншого життя. Але державна пенсія не покриє і 30% цих потреб. То що їм робити?
Доведеться купувати хату в селі і жити на 5 тис грн мінімальної пенсії. ну або сідати на шию дітям, що ще гірше.
ДинамоКит• 11 мая 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Мої пенсіонери при союзі всі мали круті роботи тому не впевнена що буде щось престижне, але головне здоров’я. У друга бабуся головний бухгалтер десь всіх строє, квартири, машини йому купує, бабусі вже за 60 давно
От i шкода, що такі бабусі, на посадах..а молодь тік токери, бо нормальна вакансія як спадок передається і х..р ти ту бабусю відправиш внуків глядіти, воно протезами за крісло буде триматись.
Лиса Патрикевна• 11 мая 2025
Ответ дляДинамоКит
Але на роботі за нею трусяться, в нас також головний бухгалтер вже жіночка майже літня компанія нею дорожить, мабуть в цій сфері мало професіоналів
mari262• 11 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Если предприятие продает продукцию в Европу ,то и технологи должны придерживаться европейским стандартам качества как и документация по европейскому законодательству. Это же понятно .Что вы хотите мне доказать? Что бабка 70 лет, которая училась в советском техникуме на бухгалтера ,просидела где то в гос предприятии, считала на счетах и дело имела с архивами , сможет работать на современном предприятии ?Сказочники.
Госпожа_тамагочи• 11 мая 2025
Ответ длявкрации
А У Вас есть ПМЖ в Болгарии? На каком основании Вы будете там жить?
мой отец резидент в Болгарии, у него там бизнес и недвижимость на 500 тыс левов. Его семья имеет право там жить.
Ніколи не збрешу• 11 мая 2025
Ответ дляХочу барабульки
Це добре якщо діти будуть мати можливість підтримувати батьків, а якщо ні?
Я жодного разу не виїжджала закордон на відпочинок, та і взагалі мій відпочинок був коли була мала, зараз немає можливості на це, але і свого житла немає. І з кожним роком стає все складніше накопичити на щось, ціни ростуть дуже швидко, а з/п на довоєнному рівні залишилися.
Ще б не хворіти.
Косметика, кращий одяг це ніщо у порівнянні зі своїм житлом.