Ондатрова шуба• 12 мая в 08:41
Мені 36, йому 33. Були прояви уваги
Знаки уваги і тд . Подарував квіти , був милим .
Вчора дізналась що у нього є дружина і їй 25 років .
Я не відповідала взаємністю . Але факт жінки мене просто вибив з колії .
Навіщо вони це роблять ?

культУра• 12 мая в 08:43
Вам просто подарували квіти, а Ви вже уявили весілля і придумали імена дітям?

Идууу--уууу блин• 12 мая в 08:44
Ответ длякультУра
Ваш чоловік усім мало знайомим жінкам дарує квіти? Чи тільки одній, двом?

культУра• 12 мая в 08:47
Ответ дляИдууу--уууу блин
Якщо Вам малознайомий чоловік дарує квіти, то Ви обовʼязково розглядаєте його в якості нареченого?

Идууу--уууу блин• 12 мая в 08:48
Ответ длякультУра
А до чого наречений? Ви усе перебільшуєте, чи тільки стосовно чоловіків?
Прояв уваги, як зазначила автор, і наречений для вас однаково?
Перемелица• 12 мая в 08:50
Ответ длякультУра
Імена вже давно відомі

Айболитная• 12 мая в 08:50
Меня все эти ситуации в жизни вообще отвернули от мужчин. Задача продолжения рода выполнена аж три раза. Дети взрослые. Гормоны уже у меня так не бьют ключом. Не хочу я уже вот этих разочарований.

Млинець Мій• 12 мая в 08:51
Ответ дляИдууу--уууу блин
Та там промиті мізки. Якщо мій би дарував квіти комусь ´просто так´ летів би з високої гори. Всі розуміють навіщо жонатики то роблять. До проституток страшно через сіфак, ото і чіпляються до нормальних жінок.

культУра• 12 мая в 08:53
Ответ дляИдууу--уууу блин
То чому вона так багато значення надає цьому букету і чоловікові?

культУра• 12 мая в 08:54
Ответ дляМлинець Мій
Ми зараз обговорюємо ситуацію автора, а не дружину того жонатіка.
Идууу--уууу блин• 12 мая в 08:55
Ответ длякультУра
А ви чого? Що аж гіперболу використали.

культУра• 12 мая в 08:56
Ответ дляИдууу--уууу блин
А ви чого? Що аж гіперболу використали.
Автор створила тему для обговорення. Ми її обговорюємо.
Идууу--уууу блин• 12 мая в 08:57
Ответ длякультУра
Їй захотілося це обговорити, а ви зайшли принизити

Млинець Мій• 12 мая в 08:58
Ответ длякультУра
А що з ситуацією автора? Автор натрапила на придурка. Потролити його і заблокувати. Шо ще? На питання чому так роблять - вони всі так роблять бо хочуть свіжого мяса, а жінок що дають зразу теж багато

Кусман Сиру• 12 мая в 09:00
Ответ дляМлинець Мій
І все одно це не дає Вам жодного права знецінювати чужі переживання, не думали?

Млинець Мій• 12 мая в 09:01
Ответ дляКусман Сиру
Удалено администрацией...
культУра• 12 мая в 09:01
Ответ дляИдууу--уууу блин

Ніякого приниження нема. Звичайне питання

Идууу--уууу блин• 12 мая в 09:02
Може забулися, нагадаю
’Вам просто подарували квіти, а Ви вже уявили весілля і придумали імена дітям?’©

БершкомангоЗар• 12 мая в 09:03
Ответ дляКому там слова не давали
Ви написали эти цифры, зачем? Что они значат?
Що у нього молода дружина під боком, а він на старшу себе заглядається.

Не стесняюсь• 12 мая в 09:05
І т д - це що?
*хоча маю сумнів, що автор взагалі напише тут хоч один коментар *

Кому там слова не давали• 12 мая в 09:06
Ответ дляБершкомангоЗар
І що? Хіба паспортний вік +- в розумних межах, щось значить коли хочеться присунути?)

Оябунчик• 12 мая в 09:20
Автор, это не очень важно, сколько вам лет и как вы выглядите. Он просто бабник. Ну может вариант, что ему что-то нужно. Таких мужчин валом. Как и женщин, которые с удовольствием встречаются с несвободными мужчинами. Если вы нормальная женщина, то игнорируйте его. У меня на работе начальник подкатывал. Ему на 13 лет меньше, чем мне. Мне 40+. Женат. Есть ребенок. Жена за границей правда. Но приезжает, и мне все равно как им эта ситуация. Но подкаты даже не стесняясь других сотрудников, мне было стыдно за него. Уволилась отчасти и по этой причине. Мне неприятно с ним находиться. Тем более часто работали с ним вдвоем в одном кабинете.

Печальки.нет• 12 мая в 09:29
Ответ дляКому там слова не давали
Что она в 36 лучше, чем его жена 25

Аліса-90ae• 12 мая в 09:47
Ответ длякультУра
Навчить як треба.після яких проявів можна починати мріяти
культУра• 12 мая в 09:54
Ответ дляАліса-90ae
Взагалі не треба про таке мріяти. Це ж рабство
Ондатрова шуба
• 12 мая в 10:02
Він допоміг фінансово . Потім квіти подарував .
Хоча мені ні перше ні друге не цікаво .