ПАЦАНКА О• Изменено 12 мая 2025
Українці хочуть в Європу, але цивілізованими бути не хочуть
В мене викликає сміх , як українці рвуться в Європу, але при цьому бояться зареєструвати свою собачку, щоб не дай Боже податки не платити. Або ті ж самі ’свідомі’ виправдовують, коли дорослий дядько хапає 12 річних дівчат за руки 🤦🤦🤦 нажаль частину країни нічого і ніколи не змінить. І такі люди навіть гірше ніж ті, що продовжують розмовляти російською .
Ондатрова шуба• 12 мая 2025
Зараз вам тут напишуть, що ніхто в Європу не рветься)) але чомусь більше мільйона українців сидять за кордоном і не поспішають повертатися додому)
Зараз на дієті• 12 мая 2025
Задрали з тою Європою
За 100-150 років з тої цивілізації буде 0.
ТихоЯ• 12 мая 2025
Подвійні стандарти. Ті ж самі порадниці кричать про сучасних дітей, немов ті знають виключно власні права, а за обов´язки забувають. Ось вам і приклад тих, хто зростив тих дітей
Астановитесь• 12 мая 2025
Не всі українці хочуть до України, не те до Європи
Вчора за день Матері стогнали ’ ніпанімаю откуда етот празнік’
Борисфенка• 12 мая 2025
Реєстрація собачок якось наблизить до Європи?
Бездомних собачок реєструвати не хочуть ще? А чому?
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Я думаю ви перебільшуйте значимість європи
Не я )
Давно без алко• 12 мая 2025
Ответ дляМольфарочка
Сьогодні дощ обіцяли
Можете забруднити своє пальто
А что не так сказано?
Дуже дуже вумна• 12 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Може тому що немає куди повертатись?
Курочка-чубаточка• 12 мая 2025
Вы ошибаетесь. Никто в Европу не хочет. Откуда это вообще пошло ?
Ондатрова шуба• 12 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Може тому що немає куди повертатись?
Ага, авжеж. Є такі міста, як Ужгород, Луцьк, де відносно спокійно. Не чули?
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляChaterbox
Автор, вас гугл переводчик подвёл. Снимайте кокошник.
😂😂чекала на вас , дякую що підписалися
Давно без алко• 12 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Може тому що немає куди повертатись?
Адреса написать? Пустых квартир выехавших. В спокойных городах.
Сонячний день• 12 мая 2025
Тоже удивилась, как многие ищут зраду в элементарном учёте домашних животных
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Задрали з тою Європою
Можливо. Але я говорю про теперішній час, що там буде за 100 років ніхто не знає.
Дуже дуже вумна• 12 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Ну ви ж не відокремлюєте від них Херсон, Запоріжжя, Луганськ, Донецк
Для всіх один діагноз ’ виїхавші’
Безсовісна кума• 12 мая 2025
А кто хоть рвется в Европу ?
Автор , вы свою собачку зарегистрировали ? Отлично
Остальное не ваше дело . Рветесь в Европу , а уважать чужие границы не научились . Прям как кацап
Брюлик в стразах• 12 мая 2025
Справа не в свідомості європейців, а в штрафах.
І Європа від нас далека не через це, а через тотальну корупцію.
Дуже дуже вумна• 12 мая 2025
Ответ дляДавно без алко
Я вам можу сотні адрес написать де вже і фундаментів немає
Катастрофа• 12 мая 2025
Ответ дляДавно без алко
Напишіть адреси знищених. Може тоді Вас попустить.
Ондатрова шуба• 12 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Для всіх один діагноз ’ виїхавші’
При чому тут інші міста? Ви зараз шукаєте привід, щоб сказали, чому не повертаєтеся. Але давайте будемо чесними - більшість не повертається не через війну, а через надію отримати посвідку на пмж.