ДелайКак_Я• 14 мая в 14:07
На вашу думку, чи нормально садити пісяти дитину на вулиці серед людей?
Третій раз це бачу вже. Просто на доріжці при проході в житловий комплекс біля куща
Пампушечка• 14 мая в 14:53
Любопытно, те кто про горшок пишут, им ок было бы если бы на дорожке кто-то на горшке писял?🤪 Претензии именно к моче? Тогда не понятно почему собакам ок а детям нет.
В целом я бы отнеслась к этому снисходительно, если это исключение а не правило
Астоновитесь!• 14 мая в 14:54
моему сыну 10 лет - и можно на пальцах одной руки посчитать случаи, когда он ходил ’под кустик’. Это ужасно, летом вокруг детской площадки невозможно пройти, штын как в общественном туалете
Ответ дляЯ погнала
не знаю. в мене двоє . у нас були або підгузки до певного часу, або запасний комплект одягу для ’кінця світу’. ніяких проблем не було)
Ну от дитина вам говорить ’ой, мені треба пісяти/какати’. А ви така ’в штани пісяй/какай’? Чи йдете в кущі? У мене наприклад таке і з какать було. Збирала в пакетик і в смітник, як власники собачок) ясно що при наявності туалету поруч в кущі ніхто не сажає
Я погнала• 14 мая в 14:54
Ответ дляПоумничка
Звісно це не норма, то що людині не виходити на вулицю?
я про дівчину з мамою кажу. мама має надіти їй підгузок, а не просто вибачатись. ну так не має бути, шо знімає штани посеред вулиці і справляє нужду. ну ми ж не в племені дикунів
Я погнала• 14 мая в 14:56
Ответ дляAnnaOst
не повірите, але не було такого шоб прям отут сію секунду) так, були бажання і ми знаходили туалет. а були на морі, то донька криком кричала шоб вели її в номер в туалет, бо в неї очі на лоба вилазили коли бачила дітей ’під кустіком’)
Ответ дляЯ погнала
Так проблема в тому, що дитина все одно нужду справить. В штани чи без штанів) повірте, ніхто не прагне саджати дітей серед дороги. Але якщо вже так сталося, то там всього два варіанти: або зняти штани або обпісяти. Опції потерпіти 10 хвилин до дому чи туалету у дітей в два-три роки
просто немає
Ответ дляЯ погнала
Це в якому віці? В два роки?
Я погнала• 14 мая в 14:57
у нас в дворі є майданчик, там багато лавочок , гойдалок і багато мам з дітьми гуляють. там росте величезне дерево. і всі абсолютно всі мами водять під те дерево дітей пісяти. і ти такий ідеш, а там просто ріки біжать з під того дерева на алею. фу.
Я погнала• 14 мая в 14:58
Ответ дляAnnaOst
Це в якому віці? В два роки?
я не пам´ятаю вік. поки хтось із них міг впісятися, ми одягали на вулицю підгузки. все. чи це 2 було, чи 3, я не знаю. але на вік не орієнтувалася ніколи.
Там все розмивчато• 14 мая в 15:00
Ответ дляпАлАвинкА
Очі витримають,а ось обіцяне довкілля не буде смердіти
Ой скажите об этом собачникам, животные которых писают и какают минимум дважды в день. Сомневаюсь,что вы задыхаетесь от этой вони. А ребенок, который несколько раз сходил в траву - прямо катастрофа века
Шукаю стакан• 14 мая в 15:01
У мужа на работе нет туалета. Все ходят в кустики. Нарушают? Да. Но руководству пофиг. До ближайшего открытого туалета - минут 30 на авто. Нужно будет ему сказать, чтоб продумывал перед тем- как идёт на работу и брал с собой памперсы или горшок. Так как Советчицы так решили.
Шукаю стакан• 14 мая в 15:02
Ответ дляТам все розмивчато
У ребенка и ссак тех мизер, и они практически стерильные (относительно собачьего говна). Тут действительно сравнивать очень глупо.
Ответ дляЯ погнала
Моя дитина на відріз відмовляється вдягати підгузок з двох років і двох місяців. І навіть якщо я його вдягну, то вона буде відмовлятися в нього пісяти/какати - буде істерика. Ніхто ж не каже що пісяти в кущі треба замість туалету. Це форс-мажор прив´язаний з фізіологічними особливостями малих дітей
Маруська Му• 14 мая в 15:13
Ответ дляПампушечка
а потом с того горшка-пакета под кустик!
Вмію заміряти найкраще• 14 мая в 15:23
Ответ дляПросто болталка
А коли собаки йдуть сцуть на кожному кроці, це ок? Мені гидко. Ненавиджу собачників, які дозволяють таке.
А як можна собаці заборонити? Особливо кобелям, у яких містити базова прошивка?
Отчебучкина• 14 мая в 15:23
Скажу так, якщо від дому недалеко, або поруч є кафе/туалет , то можна і туди добігти в туалет з дитиною. Якщо вже ніяк, то звичайно садити під дерево. Чесно, більш гидко коли мужики це роблять на кожному кроці і їм все одно. А дитина, ну вибачте, не кожна довго витерпить…
Моя донька жодного разу ніде так не сідала. Навіть в чужому туалеті не хоче ходити , буде терпіти до останнього.
ЯблокоРаздора• 14 мая в 15:45
если ребенок уписается - все равно все протечет на дорожку. Отношусь философски. Было бы больше чистых общественных туалетов - стало бы меньше проблем с ’кустиками’
ЖаннаНеАгузарова• 14 мая в 16:28
Эта тема бесконечная. Решения нет и не будет. Мои дети уже совершеннолетние. Но даже в пору их детства уже были складные горшочки, одноразовые стаканчики и т.д. Более того, в нашем парке совсем недалеко от площадки был очень приличный общественный туалет, платный разумеется. Вообщем, вариантов тьма, но ссали все под кустики у площадки . Мимо тех кустиков даже дети пробегали, зажимая носы. И ничего не меняется с каждым новым поколением. Увы.
бЭйбА• 14 мая в 16:35
Ответ дляДикая Роза
Не нормально. Есть дорожные горшки на такой случай.
И что с этим горшком потом делать посреди ЖК?
Мелочунь• 14 мая в 16:35
Ответ дляРадуга-дуга
Человек разумное существо, мать такого ребёнка вроде должна быть умнее собаки
Так у собак хозяева тоже люди и должны быть умнее.
Пиши-пропало• 14 мая в 16:48
Ответ дляAnnaOst
Тут питання чи є куди відійти. Якщо є то ненормально. Але от наприклад в Києві десь на осокорках на урлівській то там тупо нема куди. А так то дитина все одно попісяє серед людей, питання тільки в тому зніме сама з неї штани чи ні
Двір, 10 дітей і батьків більше в півтора рази, батьки відпочивають компаніями з пивком/кавусею, діти сами по собі і звісно 3+ годин на вулиці теж хочуть сцять. Але батьки дуже зайняті на спілкування.
Пиши-пропало• 14 мая в 16:51
Дівчата, річ йде не об одноразових випадках, а саме за закономірність. Вважання ’нормальною’ ситуацію кожну літню прогулянку сцять в одні й ті ж самі кусти. Так само як і сцянь в басейнах загального користування, річках та інше.
Кондуктор маршрутки• 14 мая в 16:55
Ответ дляПросто болталка
Собакам також. Взяли пелюшку і сцять де хочуть. Чому я маю нюхати ці сцяки
💯
Все правильно
Але Ви хоч раз бачили, як на вулиці собаки сцють на пелюшку? Я жодного разу не бачила.
Ті собаки обсцикають все навколо.
В кращому випадку екскременти приберуть.
Все правильно
Ті собаки обсцикають все навколо.
Просто болталка• 14 мая в 17:07
Ответ дляКондуктор маршрутки
💯
Все правильно
Ті собаки обсцикають все навколо.
Все правильно
Ті собаки обсцикають все навколо.
А ви хоч раз гуляли з дитиною малою і горщиком в руках?
Ответ дляПиши-пропало
Ну то звичайно це не нормально, так як і для дорослих. Виключення - відсутність туалету як явища, або напад гострої діареї). Для дітей просто виключень більше
Кондуктор маршрутки• 14 мая в 17:13
Ответ дляПросто болталка
З горщиком не гуляла
З малою дитиною я гуляла біля будинку, щоб встигнути в туалет .
Дуже рідко він міг сходити під кущ.
В парку є туалети.
Син не дзюрив на вулиці по кілька разів на день, як то роблять собаки.
Дуже рідко він міг сходити під кущ.
В парку є туалети.
Просто болталка• 14 мая в 17:17
Ответ дляКондуктор маршрутки
З горщиком не гуляла
Дуже рідко він міг сходити під кущ.
В парку є туалети.
Дуже рідко він міг сходити під кущ.
В парку є туалети.
Не всі діти, як ваш можуть терпіти. Як і не всі собаки пісяють на вулиці. Деякі тільки на пелюшку. Звісно, коли дитина підростає, ніхто не пісяє під кущі, бо вже є розуміння процесу та дитина більш розвинута. Але абсолютно всі діти мають період по звичайні до горщика, коли не будуть терпіти 10 хвилин до туалету.
Тому не треба цих подвійних стандартів. Якщо з вашою точки зору діти можуть терпіти, хоча науково доведені, що тільки з трьох років, а памперс знімати все одно треба, щоб дитина звикала, то з моєї точки зору так само і собаки можуть сцяти тільки на пелюшки. Особисто мені гидкі собачі сучки та запах від них. І я так само не хочу це нюхати і спостерігати.
Просто болталка• 14 мая в 17:18
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А як можна дитині двох років сказати чекай 10 хвилин до туалету? Чи подвійні стандарти вони такі? Не водіть собаку там де ходять люди.
Маруська Му• 14 мая в 17:19
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Вот чисто интересно, а не было бы рядом туалета в парке, чтобы вы с тем пластиковым стаканчиком делали? Не иначе как бережно б держали в руках до конца прогулки и потом несли бы по улицам домой к унитазу?
_Злата Ibra_• 14 мая в 17:20
Ответ дляБіток чи ефір?
Попісяти. Під кущем можна і в 50 років.
А на доріжці і 1.5 висаджувати дитину зашквар
100%